Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Kviečiu šokti“ atidaryme – komisijos komentarų rokenrolas

Ieva Šimukauskienė ir Vytenis Pauliukaitis
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Vytenis Pauliukaitis
Šaltinis: 15min
0
A A

Dešimt tūkstančių lempučių žvaigždėtoje šokių aikštelėje. Šimtai gėlių žiedų po premjerinių pasirodymų. Aštuoni šimtai žiūrovų studijoje, kėlusių tikras ovacijas. Nauja žavesiu kausčiusi laidos vedėja Rasa Velijevaitė. LNK šokių projekto „Kviečiu šokti“ startas buvo išies įspūdingas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Šeštadienį ant LNK parketo pirmą kartą iškilmingai žengė 15 naujųjų projekto „Kviečiu šokti“ porų. LNK šokių projekte dėl geriausio šokėjo titulo varžosi pačios spalvingiausios žvaigždės Lietuvoje – dainininkė Ineta Puzaraitė ir Ovidijus Andriekus, aktorius Darius Petkevičius ir Ingrida Mikštienė, aktorius Donatas Bakėjus ir Ernesta Balčiūnaitė, dainininkė Irūna Puzaraitė ir Rimvydas Černajus, dainininkė Mia ir Andrius Uksas, aktorius Eimutis Kvoščiauskas ir Nerilė Senulytė, laidų vedėja Daiva Budrė ir Tomas Slausgalvis, dainininkė Irena Starošaitė ir Andrius Greblikas, dainininkė Baiba Skurstene ir Vadimas Šuško, orų pranešėja Karolina Liukaitytė ir Dainius Dimša, operos solisto Merūno žmona Erika Vitulskienė ir Andrius Butkus, rinkodaros specialistas, modelis Jonas Stankevičius ir Liveta Paugaitė, virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas ir Rolanda Maniuškaitė, verslininkas, lėktuvo pilotas Romualdas Kumpys ir Monika Šiaučiūnaitė, dainininkės Mios mylimasis Radvilas Bubelis ir Ieva Žilienė.

Projekto atidarymo vakarą vertinimo komisijoje dirbo aštrialiežuvis režisierius Vytenis Pauliukaitis, šokių teoretikė ir praktikė, „moterimi – siaubiaku“ tituluota Ieva Šimukauskienė, komisijos naujokas aktorius Aistis Mickevičius ir profesionali šokėja Gabrielė Valiukaitė. Šaunios ketveriukės vertinimai buvo tarsi žodžių rokenrolas, tiesa, nebūtinai malonus visų šokių debiutantų ausiai.

„Šūdžius“, - Ieva Šimukauskienė apie puikų Donato Bakėjaus pasirodymą.

„Jūs kaip Jurijaus Smorigino baleto mokyklėlės dalyvė“, – Aistis Mickevičius apie Ievą.

„Donatas Bakėjus bučiuojasi afigenai. Norit pabandyt?“ – Ieva tėškė ją provokuojančiam Aisčiui.

„Jūs laikėte Mią kaip rabarbarų ryšelį“, – Vytenis sakė Andriui Uksui apie šokį su Mia.

„Klišavota meškutė“, – Inetą Puzaraitę pagyrė Ieva Šimukauskienė. „Klišavota“, – liūdnai palinkčiojo Gabrielė Valiukaitė.

Andriaus Ufarto/BFL nuotr./Ia kairės: Gabrielė Valiukaitė, Aistis Mickevičius, Ieva `imukauskienė ir Vytenis Pauliukaitis
Andriaus Ufarto/BFL nuotr./Iš kairės: Gabrielė Valiukaitė, Aistis Mickevičius, Ieva Šimukauskienė ir Vytenis Pauliukaitis

„Išverstaskūris“, – Ieva apie Vytenį jam aukštai įvertinus Ruslano Bolgovo šokį.

„Jam protas pasimaišė. Išveskit jį“, – pritarė Aistis.

„Esate Marytė Melnikaitė“, – po Daivos Tamošiūnaitės – Budrės debiuto ją gyrė Vytenis.

„Jūs sutverta šokiui“, – po Irenos Starošaitės kvikstepo sakė Aistis.

„Aš turiu save nuvilti ir parašyti jums dešimt“, – savo nuotaikos neslėpė Ieva po puikaus Irenos pasirodymo.

„Jonai, jūs kaip Oksana Pikul. Bet grožis – ne profesija“, – modelio Jono Stankevičiaus grožis neužliūliavo Ievos Šimukauskienės.

„Tai buvo taip siaubinga. Jūs visai nešokate. Ir net nestovite ant kojų“, – po Radvilo šokio džiūgavo šansą pasikandžioti gavusi Ieva.

Pirmojoje laidoje žiūrovai dar nebalsavo, savo balus skyrė tik komisija. Tačiau balai skaičiuojami nebuvo.

Lyderiai ir autsaideriai paaiškės kitoje LNK „Kviečiu šokti“ laidoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką