Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Kviečiu šokti“ palieka M.Bartašiūnaitė, pirmauja – E.Bavikinas (nuotraukos)

Laidos filmavimo akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Projekto „Kviečiu šokti“ akimirka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šį šeštadienį LNK eteryje – ant parketo vėl sukosi šokių projekto „Kviečiu šokti“ poros, kovojusios dėl išlikimo. Paaiškėjo, jos su projektu šįkart atsisveikinti priversta pikantikškais pasisakymais garsėjanti M.Bartašiūnaitė.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pirmieji „Kviečiu šokti“ scenoje pasirodė Jolanta Paulauskienė ir Andrius Uksas, sušokę itališką valsą. Kaip ir įprasta, pirmajai porai visada būna sunkiausia – šįkart komisija pirmosios poros taip pat nelepino aukščiausiais pažymiais.

„Šokelis buvo žaismingas, bet itališku temperamentu ir nuotaika tai nekvepėjo, geriausiu atveju tai buvo tolimoji Švedija... Kur jūsų akelių blizgėjimas?“, – šokėjų poros klausė komisijos narys, režisierius, laidų vedėjas Vytenis Pauliukaitis.

Dainininkės ir LNK serialo „Mano mylimas prieše“ aktorės Vilijos Matačiūnaitės ir jos partnerio Arturo Bajoro aistringas pasirodymas sulaukė karštų salėje sėdinčių žiūrovų plojimų.

„Jūs tikrai užbūrėte, parodėte tikrą vyro ir moters šokį, tai buvo tikra rumba“, – porą gyrė Sportinių šokių federacijos viceprezidentas Virginijus Visockas, tačiau nepamiršo sukritikuoti šokėjų šlubavusios techninės pasirodymo pusės.

Dainininkas Radžis ir Ana Kapustina sušoko fokstrotą, kuriame V.Visockas pasigedo elegancijos, temperamento ir muzikalumo. „Dainuojantis žmogus turėtų tai jausti, kas pamaišė?“ – Radžio teiravosi teisėjas. Kiti komisijos nariai taip pat nelepino dainininko gerais pažymiais ir rado priekaištų, tačiau panašu, kad tai žiūrovams nė motais – paskelbus pirmuosius balsavimo telefonu rezultatus, dainininkas tvirtai laikėsi pirmoje lentelės vietoje. 

Aktorius Andrius Paulavičius ir Ingrida Mikštienė komisijos buvo pagirti už tikrą organiką. „Smagu buvo matyti daug jėgos, temperamento scenoje“, – porą gyrė šokėja, pedagogė Ieva Šimukauskienė. Moteris taip pat pastebėjo, kad Andriaus šokyje labai daug jėgos. 

Po grupės „Olialia pupytės“ narės Oksanos Pikul ir Vladimiro Bavtuto pasirodymo komisija svarstė, kad galbūt partneris prisibijo Oksanos ir todėl jų pasirodymas nespinduliuoja aistra.

Aktorius Sakalas Uždavinys su Viktorija Bajor po pasirodymo sulaukė komisijos patarimų. „Labai gražiai tūpčiojate ir labai gražiai lūpų kamputis trūkčiojo. Dabar labai gražiai šypsotės, būtų smagu pamatyti jus ir šokant besišypsantį“, – aktoriui tarė I.Šimukauskienė.

„Mis Lietuva 2008“ Gabrielė Martirosianaitė Edvinas Kregždys sušoko Vienos valsą, kurį V.Pauliukaitis pavadino labai jaunatvišku, tačiau Gabrielei patarė atkreipti dėmesį į detales, kurios šiek tiek trukdė.
 
Laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė ir Adomas Norkūnas parodė labai nuotaikingą numerį ir buvo pagirti, kad ne ką mažiau nusileidžia prieš juos sužibėjusiam R.Valeikiui
 
Sportininkė Rita Pivoriūnaitė ir Karolis Levanaitis pristatė kiek išprotėjusį šokį, o po jo – ir karatė judesį A.Šemberienės prašymu. Porą komisija gyrė už puikią nuotaiką ir apdalijo aukštais pažymiais.

Andrius Šedžius ir Beata Skaisgirytė pristatė svajingą šokį. „Jūs ne tik vaikštote ant parketo, bet ir šiek tiek šokate“, – šypsodamasi kiek statišką Andriaus pasirodymą komentavo I.Šimukauskienė.

„O man patiko, kad mačiau Seimo narį besijaudinantį“, – juokėsi retą vaizdą išvydęs V.Pauliukaitis.

Po Seimo nario pasirodymo rezultatų lentelėje įvyko pokyčių – Radžį į antrą vietą išstūmė žiūrovų simpatijų susižėręs A.Šedžius.

Andrius Jarackas ir „meilės ekspertė“ Milda Bartašiūnaitė šoko aistringąjį pasadoblį ir sprendžiant iš komisijos pasisakymų, tai atliko gana profesionaliai. „Pasirinktas maištaujančių paauglių įvaizdis jums labai tiko“, – ne tik šokį, bet ir išvaizdą pagyrė I.Šimukauskienė.

Operos solistas Egidijus Bavikinas ir Simona Aleksynienė susilaukė V.Pauliukaičio kritikos. Štai Simonai komisijos pirmininkas priekaištavo, kad ši pasirodymo metu rodė per mažai emocijų ir vaidybos bei pasirinko prie partnerio nederantį kostiumą. Iki šios laidos komisijos favorite buvusi pora žiuri šįkart didesnio įspūdžio nepadarė.

Tarpiniai rezultatai atskleidė, kad daugiausiai komisijos ir žiūrovų simpatijų sulaukė A.Šedžius, kiek mažiau – R.Valeikis ir E.Bavikinas. Mažiausiai – V.Matačiūnaitė ir O.Pikul.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Laidos filmavimo akimirka
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./O.Pikul ir V.Bavtutas 

Po antrojo šokio J.Paulauskienė buvo pagirta, kad yra atjaunėjusi šalia savo partnerio, tačiau komisija pasigedo polėkio, drąsos, o V.Matačiūnaitei ir jos partneriui V.Pauliukaitis liepė atsikratyti abejingumo. Radži antrasis pasirodymas komisiją papirko – dainininkas nebedarė ankstesnių klaidų. A.Paulavičiaus pasirodymo komisija nelabai suprato, o O.Pikul iš A.Šemberienės gavo patarimą mesti banalią grupę „Olialia pupytės“ ir įkurti „Obana šparagus“. Krepšinio tematika persmelktas S.Uždavinio pasirodymas nors ir buvo painus, bet komisijai patiko.

R.Mikelkevičiūtė sulaukė V.Pauliukaičio komplimento, kad šokdama ji būna labiausiai atsipalaidavusi ir įdomi. J.Radzevičius buvo pagirtas už ekspresiją, o G.Martirosianaitei buvo patarta stebėti šokio žingsnelius. Po savo pasirodymo A.Šedžius buvo savikritiškas: „Šedžius šoka kaip meška“, – publiką ir komisiją savo prisipažinimu prajuokino politikas. Po M.Bartašiūnaitės pasirodymo I.Šimukauskienė teigė pastebėjusi daug „plastmasės“ – nenatūralumo.

Žiūrovų favoritu tapo Radžis, antroje vietoje liko A.Šedius, trečioje – S.Uždavinys. Nedaug nuo jo atsiliko ketvirtoje vietoje likusi J.Paulauskienė ir E.Bavikinas. Mažiausiai žiūrovų simpatijų sulaukė šviesiaplaukė O.Pikul.

Komisija daugiausiai balų skyrė R.Valeikiui, R.Mikelkevičiūtei, J.Radzevičiui, mažiausiai – J.Paulauskienei.

Susumavus komisijos ir žiūrovų balsavimo rezultatus paaiškėjo, kad projektą palieka „sekspertė“ M.Bartašiūnaitė, o favoritu kaip ir praėjusioje laidoje tapo E.Bavikinas. 

Galutinė komisijos ir žiūrovų balsavimo lentelė:

1. E.Bavikinas ir Simona
2. R.Valeikis ir Sandra
3. A.Šedžius ir Beata
4. R.Mikelkevičiūtė ir Adomas
5. Radži ir Ana
6. R.Pivoriūnaitė ir Karolis
7. J.Radzevičius ir Elena
8. S.Uždavinys ir Viktorija
9. V.Matačiūnaitė ir Arturas
10. A.Paulavičius ir Ingrida
11. J.Paulauskienė ir Andrius
12. O.Pikul ir Vladimiras
13. G.Martirosianaitė ir Edvinas
14. M.Bartašiūnaitė ir Andrius

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką