Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 15d. 20:32

„Kviečiu šokti“: Mia projekto nemetė, tačiau tapusi vienuole komisijos nepakerėjo

Mia ir Adomas Norkūnas
LNK nuotr. / Mia ir Adomas Norkūnas

Atlikėja Mia pasirodė LNK šokių projekte, nors prieš tai buvo paskelbusi, kad iš jo trauksis dėl Ievos Šimukauskienės komentarų.

Vis dėlto dainininkė išdrįso atvykti į tiesioginę transliaciją, bet, sušokusi pirma, iš karto išvyko iš „Ūkio banko“ teatro arenos. Profesijų vakare Mia pasirinko vienuolės įvaizdį, o jos partneris Adomas Norkūnas buvo žandaras.

LNK nuotr./Mia ir Adomas Norkūnas
LNK nuotr./Mia ir Adomas Norkūnas

Nors laidos vedėja, būsima medikė Rasa Velijevaitė ramino, kad, I.Šimukauskienei ir Miai susipešus, ji galės suteikti pirmąją pagalbą, medikų neprireikė. „Visi žino, kad laikraščiu galima užmušti ir musę, ir žmogų, o ką dar gali padaryti Ievos Šimukauskienės liežuvio ilgumas...“ - kalbėjo vedėjai.

Šįsyk griežtoji komisijos narė buvo rami ir net apgynė  Mią prieš Vytenį Pauliukaitį, sakydama, jog  Mia „atrodė neblogai, bet, kaip ir visiems studentams, pritrūko paskutinės nakties“. Pati dainininkė atrodė abejinga, šaltu veidu žiūrėjo į I.Šimukauskienę ir nesileido į kalbas.  Profesionali šokėja Gabrielė Valiukaitė pastebėjo, kad Mios fokstrotas buvo prastas, bet parašė šešis balus, nors Mia ir prašė rašyti keturis.

LNK nuotr./Mia ir Adomas Norkūnas
LNK nuotr./Mia ir Adomas Norkūnas

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką