Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 22d. 23:28

„Kviečiu šokti“ palikusi Eimučio Kvosčiausko ir Nerilės Senulytės pora neslėpė ašarų

Eimutis Kvosčiauskas ir Nerilė Senulytė
LNK nuotr. / Eimutis Kvosčiauskas ir Nerilė Senulytė

„Kviečiu šokti“ pasiekė pusiaukelę: šeštadienį, spalio 22 dieną, tiesioginiame eteryje buvo švenčiamas didelis, storas, lietuviškas projekto mediumas. Transliaciją iškilmingai pradėjo Rytis Cicinas, ne veltui transliacijos pradžioje vedėjų pavadintas vakaro simboliu: poros šoko pagal populiariausią lietuvišką muziką.

Irena Starošaitė ir Andrius Greblikas šoko pagal Žilvino Žvagulio atliekamą „Jūreivio dainą“.

„Kas čia įvyko? Atėjo jūreivis, paėmė Ireną už smakriuko ir išsivedė kaip ožkytę“, – šį kartą pasirodymu neliko sužavėtas Vytenis Pauliukaitis. Kritikos strėlės skriejo ir iš kitų komisijos narių, kaip ir į Jono Stankevičiaus  bei Livetos Paugaitės porą – griežtoji Ieva Šimukauskienė jų pasirodyme vis dar pasigedo „chemijos“.

Kaip ir kiekvienoje iškilmingoje šventėje, neliko neaptartas dalyvių stilius. Ievai Šimukauskienei užkliuvo svajonių jaunikiu projekte tituluojamo Donato Bakėjaus išvaizda.

„Žinote, Donatai, jūs toks „prativnas“ buvote“, – nužiūrinėdama priklijuotus aktoriaus ūsus, kalbėjo I. Šimukauskienė. Karolinos Liukaitytės apranga kliuvo Vyteniui Pauliukaičiui. „Jūs visa plunksnom aplipusi kaip kokiam paukštyne išsivoliojusi būtumėt“, – Karolinos įvaizdį kritikavo komisijos pirmininkas.

Erika Vitulskienė ir Andrius Butkus savo pasirodymui pasirinko D. Zvonkaus kūrybos dainą „Tu lengvutė kaip pūkelis“.

„Vakar – žvaigždė, šiandien – veidu į samanas“, – kalbėjo I. Šimukauskienė, parašydama porai... dvejetą.

Bene įspūdingiausias buvo Inetos Puzaraitės ir Ovidijaus Andriekaus pasirodymas su gimnastikos elementais. „Aš jus myliu“, – sužavėta pasirodymu liko Ieva Šimukauskienė.

„Aš Inetą pradedu įsimylėti“, – prisipažino ir Aistis Mickevičius.

Eglė Jakštytė projekte pasirodė su nauju partneriu – su Mia projekte šokusiu Adomu Norkūnu. Praėjusioje laidoje komisijos kritikuota Eglė šį kartą gavo aukštus balus.

Mediumo šventės pabaigoje ne visų dalyvių nuotaikos išliko šventiškos. Vertinimų lentelės apačioje atsidūrė ir projektą paliko Eimutis Kvoščiauskas ir nusivylimo ašarų neslėpusi Nerilė Senulytė. Jau kitą šeštadienį, šokdama vilties šokį, pora turės galimybę sugrįžti ant „Kviečiu šokti“ parketo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką