Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 25d. 19:30 , atnaujinta: 2012 lapkričio 25d. 23:12

„Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ karalystę paliko Renata Uzialkaitė ir Vadimas Šuško

Renata Uzialkaitė ir Vadimas Šuško
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Renata Uzialkaitė ir Vadimas Šuško

Sekmadienio vakarą LNK projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dalyviai ir vėl tradiciškai bandė tapti šokių parketo karaliais. Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki projekto pabaigos kiekviena laida ir sėkmingas pasirodymas tampa žingsneliu link pergalės.

Paskutinį savaitgalio vakarą TV žiūrovams ir susirinkusiems salėje pasirodė aštuonios projekto poros. Šį vakarą čia sugrįžo ir Žmonės.lt skaitytojų simpatijas pelnę Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas. Šio sekmadienio kovoje jie išmetė savo stipriausią kortą – ilgai ruoštą ekstremalų pasirodymą su trukais ore.

Projekto dalyviams kaip visada atsipalaiduoti neleido prie komisijos stalo sėdintys komisijos nariai. Vienos griežčiausių vertintojų – šokėjos Editos Daniūtės – tą vakarą nebuvo, tačiau jos vieta neliko tuščia. Ją užėmė olimpinis dailiojo čiuožimo čempionatas Aleksejus Jagudinas. Sportininkas į Vilnių atvyko su miuziklo „Small Stories of a Big City“ trupe. Komisijos narių kėdes taip pat užėmė choreografas Aurelijus Liškauskas, etiketo žinovas Giedrius Drukteinis ir dainininkė Inga Valinskienė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./ Kviečiu aokti. Pažadinta aistra komisija
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./ „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ komisija

Nuo Alisos Stebuklų šalyje iki Tamsos karalystės

Pirmieji ant parketo sekmadienį pasirodė Renata Uzialkaitė ir Vadimas Šuško. Savo Vienos valsu dalyviai žiūrovus nukėlė į gerai žinomos pasakos „Alisa Stebuklų šalyje“ pasaulį. „Pas jus dingo šokis, matau tik gryną siužetinį veikaliuką, valsas neparuoštas. Šiandieną atsakaitos taškas – šeši“, – pirmasis kritikos pliūpsnį paleido A.Liškauskas. O jo kolega G.Drukteinis, nors ir turėjo nemažai pastabų, nepuolė peikti poros ir mestelėjęs keletą patarimų parašė devynetą.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Renata Uzialkaitė ir Vadimas `uako
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Renata Uzialkaitė ir Vadimas Šuško

Aktorė Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis savo šokiu pasakojo apie pagoniškąją Saulės karalystę. „Manau, kad šiame projekte Aušra yra pati artistiškiausia. bet man gaila, kad šį kartą jūs nekūrėte charakterio. Nes, Aušra, tau tai tinka. Gaila, kad neišnaudojai savo seksualumo, šokis buvo pilkokas. Aušra, tu ant parketo gali būti ryškesnė“, – lyg iš lietuviškų pievų atbridusią porą vertino I.Valinskienė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./ Auara `tukytė ir Tomas Slausgalvis
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./ Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis

Gintarė Gurevičiūtė ir Vytautas Mackonis sekmadienį visus pakvietė į Iškovotos laisvės karalystę. Pagal populiarią Ievos Narkutės dainą „Raudoni vakarai“ šokę dalyviai nuo pat pirmų jos taktų pelnė publikos simpatijas, tačiau A.Liškausko blogos nuotaikos tai nepataisė. Choreografas teigė, kad jam akis badė ilgi poros perėjimai į pakėlimus. Panašios nuomonės laikėsi ir G.Drukteinis. Jis dar pastebėjo, kad Gintarės ir Vytauto šokyje buvo mažai valso.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Gintarė Gurevičiūtė ir Vytautas Mackonis
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Gintarė Gurevičiūtė ir Vytautas Mackonis

Šachmatų karalystėje sekmadienį apsigyveno Kristina Navickaitė-Tina ir Tadas Rimgaila. Įspūdingas karaliaus ir karalienės pasadoblio šokis „Visa kompozicija buvo puiki, tik galėjo būti trumpesnė, ne tokia ištempta. Tinos emocijos tikrai spinduliavo“, – komplimentų negailėjo A.Liškevičius. Dešimtuką skyręs komisijos svečias A.Jagudinas taip pat neslėpė savo simpatijų porai ir pastebėjo, kad šokyje nebuvo nei nugalėtojo, nei pralaimėtojo.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./ Kristina Navickaitė-Tina ir Tadas Rimgaila
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./ Kristina Navickaitė-Tina ir Tadas Rimgaila

Merūnas Vitulskis ir Ieva Žilienė šioje „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ laidoje persikėlė į Veidrodžių karalystę. Deja, net ir didžiausias poros gerbėjais negalėjo praleisti pro akis nepavykusio triuko veidrodžių imitacijomis. Kiek sutrikę dalyviai visgi įstengė toliau tęsti tango šokį. „Merūnai, mažiau įtampos veide, daugiau aistros“, – patarė G.Drukteinis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Merūnas Vitulskis ir Ieva Žilienė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Merūnas Vitulskis ir Ieva Žilienė

Įspūdingiausią vakaro pasirodymą parengė į projektą grįžę J.Anusauskienė ir A.Greblikas. Jų pasadablis ore ir Tamsos karalystė Pagaliau pirmi pikti personažai įė vakarą. „Atvirai sakant, koją kiša šablonai, kad velnias turi būti juodas ir suodinas. Jūs man šį vakarą priminėte specialiųjų tarnybų pareigūnus. Ką galiu daugiau parašyti, jei ne dešimt“, – prieš porą galvą lenkė G.Drukteinis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas

Katažina Nemycko ir Dainius Dimša sekmadienį visus pakvietė ant Olimpo kalnas, kur sušoko Arėjo ir Afroditės šokį. Ši pora irgi susidūrė su techniniais nesklandumais, kuomet Dainiui nepavyko uždegti fakelo. „Nebuvote tvirti savo šokyje, tiek, kiek galėjo, trūko užtikrintumo. Gal tai  buvo kažkokie fiziniai niuansai. Devyni“, – apie poros šokį kalbėjo A.Liškauskas. Olimpinis čempionas A.Jagudinas net ir nepaisydamas techninių nesklandumų parašė porai dešimtuką.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./ Katažina Nemycko ir Dainius Dimaa
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./ Katažina Nemycko ir Dainius Dimša

Iš Egipto grįžę Donatas Baumila ir Rasa Židonytė šios laidos pasirodymui pasirinko Sapnų karalystę. Paskutiniosios poros rumbos šokis kaip ir kiti šokiai choreografo A.Liškausko nesužavėjo. Pasak jo, sapnai būna jautresni, švelnesni, o ne tokie tiesmukiški. Iš karto jam į atlapus kibo G.Drukteinis, išrėžęs, kad šokis jį sujaudino ir netgi sugraudino.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Donatas Baumila ir Rasa Židonytė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Donatas Baumila ir Rasa Židonytė

Susumavus šio vakaro komisijos ir žiūrovų balsus, likus dviem laidom iki finalinių kovų turėjo palikti R.Uzialkaitė ir V.Šuško.

Galutinė balsų lentelė:

1. Navickaitė-Tina ir Tadas Rimgaila

2. Katažina Nemycko ir Dainius Dimša

3. Donatas Baumila ir Rasa Židonytė

4. Gintarė Gurevičiūtė ir Vytautas Mackonis

5-6. Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis

5-6. Merūnas Vitulskis ir Ieva Žilienė

7. Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas

8. Renata Uzialkaitė ir Vadimas Šuško

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką