Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Kviečiu šokti“ vedėjos Rasos Velijevaitės svajonę apie mediciną išpildė... skyrybos

Rasa Velijevaitė
LNK nuotr. / Rasa Velijevaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

LNK laida „KK2 vasara“ iš esmės įsigilino į naujosios LNK šokių projekto „Kviečiu šokti“ vedėjos Rasos Velijevaitės gyvenimą. Laidos žurnalistai negalėjo patikėti, kad tokia jauna mergina per savo trumpą gyvenimą spėjo mokytis keturiose aukštosiose mokyklose, būti šokėja, išmokti šešias užsienio kalbas, parašyti kelias knygas. Tiesa – ištekėti, pagimdyti ir... išsiskirti.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Būsimoji laidos vedėja Rasa Velijevaitė sako, kad medike nutarė tapti po itin skaudaus gyvenimo įvykio – skyrybų, kuomet ji liko viena su savo dvejų metų dukrele.

„Reikėjo tokio darbo, kad neturėčiau laiko galvoti apie tai, kas įvyko. Reikėjo sunkaus darbo ir intensyvių užsiėmimų. Apie mediciną svajojau seniai, nes mano mama gydytoja ir aš užaugau ligoninėje. Bet svajonei išsipildyti padėjo būtent skyrybos. Iš humanitarinio profilio turėjau pereiti į gamtos ir per metus eksternu išlaikyti septynių metų biologijos ir chemijos kursą ruošdamasi stojamiesiems. Teko mokytis ir dieną, ir naktį, todėl neturėjau laiko galvoti apie savo gyvenimą“, – pasakojo Rasa.

Šiuo metu Rasa Velijevaitė penktus metus studijuoja Vilniaus Universiteto medicinos fakultete. Pirmakursiai medikai paprastai alpsta pamatę formaline plaukiojančius organus. Tačiau Rasa nejaučia jokios baimės.

„Kraujo niekada nebijojau. O jei ir bijotum, tai, manau, kad priprastum. Būna, kad pirmakursiai ir alpsta, o paskui, ketvirtame kurse – vienoj rankoj sumuštinis, o kitoj – skalpelis. Ir dėstytojai tada jau rėkia, kad reikia laikytis higienos“, – šypsosi moteris.

Rasa Velijevaitė iki medicinos mokslų Vilniaus universitete studijavo žurnalistiką, istoriją, mokėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Moteris sako, kad medicinoje ji surado tikrąjį savo gyvenimo pašaukimą.

„Kviečiu šokti“ premjera su Rasa Velijevaite ir Rolandu Vilkončiumi – jau rugsėjo 3 dieną per LNK.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką