Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 18, 12:19

L.Adomaitis – apie mėgstamą sportą, pokyčius gimus antrai atžalai ir darbą su žmona

Linui Adomaičiui ši vasara nusimato itin intensyvi, suplanuota daugybė pasirodymų, o vienas iš jų – nemokamas koncertas „Olimpinėje dienoje“. Šia proga atlikėjas paatviravo apie savo paties santykį su sportu, neseniai perleistą karjeros ir asmeninio gyvenimo prasme jam svarbų albumą ir jo vadybininke dirbančią žmoną, dviejų vaikų mamą Irmą. „Suprantame vienas kitą iš pusės žodžio, o kartais ir žodžių nereikia“, – pasakojo Linas.

Šeštadienį Kaune vykstančioje „Olimpinės dienos 2022“ šventėje galima ne tik išbandyti ar pamatyti 100 nemokamų sporto ir pramoginių veiklų, bet ir pasiklausyti muzikos – įspūdingą renginių programą vainikuos nemokamas Lino Adomaičio koncertas Rotušės aikštėje, kuris kartu yra ir „Kaunas 2022“ „Vasaros scenos“ dalis.

Apie laukiantį pasirodymą pats atlikėjas papasakojo ir apsilankęs 15min studijoje. L.Adomaitis pakvietė būtinai atvykti ir pažadėjo, kad koncerto metu dainuoti norėsis ir jame susirinkusiems žiūrovams.

„Koncertui ruošiamės taip, kad net dūmai rūksta. Atsakingas momentas, nes renginys ypatingas ir programa ypatinga. Beveik visos dainos bus čempionės, galėsite traukti kartu, tačiau bus ir naujovių“, – žadėjo Linas.

15min studijoje jis pasidalijo ne tik užuominomis apie artėjantį savo šou, bet ir mintimis apie Kauną, sportą ir šeimą.

L.Adomaitis neslėpė, kad koncertuodamas Kaune, kuris yra jo gimtasis miestas, jaučiasi kitaip. Ir atsakomybė didesnė, tačiau tuo pačiu ir publika sutinka be galo šiltai.

„Aš Kaune gimiau, augau, susiformavau kaip žmogus, mano aplinka, draugai, šeima, įrašų studija yra ten. Miestas labai gražus, labai daug gerų prisiminimų, mylimiausia „Žalgirio“ komanda taip pat Kaune“, – šypsodamasis pasakojo pašnekovas.

Lukas Balandis / BNS nuotr./Linas Adomaitis
Lukas Balandis / BNS nuotr./Linas Adomaitis

Lino koncertas vainikuos „Olimpinę dieną“, be to, jis yra sukūręs dainų sporto renginiams, komandoms, o koks šiuo metu paties atlikėjo santykis su sportu? Išgirdęs šį klausimą, vyras nusijuokė: „Žinote, kai namie augini du vaikus, tu sportuoji kiekvieną dieną. Sportas yra nenutrūkstantis.“

Prakalbus apie konkrečias sporto šakas, L.Adomaitis atskleidė, kad jaučia aistrą kalnams. Dar besimokydamas mokykloje, įvaldė daug triukų su riedlente, o vėliau kalnuose išbandė ir snieglentę.

„Ji man labai prilipo. Žinoma, dabar treji metai dėl pandemijos jau praleistų, tai mano širdy dėl kalnų liūdesys, bet tikiuosi, kad greitai viskas pasikeis“, – vylėsi atlikėjas ir kaip dar vieną mėgstamą sporto šaką išskyrė krepšinį, kurį žaidžia nuo vaikystės.

Pokalbio 15min studijoje metu L.Adomaitis papasakojo ir apie vinilinės plokštelės formatu perleistą 2008 metų albumą „Window of my soul“. Tai – tarsi langas į atlikėjo solinės karjeros pradžią, draugystę su žmona Irma.

„Šis albumas yra pirmasis žingsnis solinio muzikinio kelio link, nes iki tol buvo grupė „L+“, duetas, „Linas ir Simona“. Sulig albumu prasidėjęs kelias tęsiasi iki šiol, dėl to nusprendžiau ji išleisti vinilinės plokštelės formatu. Jis ypatingas ir tuo, kad kaip tik tuo metu susipažinau su Irma. Aš ją atsivesdavau į studiją parodyti, kaip viskas vykdavo, o ji spausdavo „Record“ mygtuką, kai aš stovėdavau prie mikrofono. Visa tai labai įdomu ir sentimentalu“, – į prisiminimus leidosi Linas.

Ugniaus Brazdžiūno nuotr./Linas Adomaitis su šeima
Ugniaus Brazdžiūno nuotr./Linas Adomaitis su šeima

Minėtame albume galima rasti ir atlikėjo kūrinius su broliu Mario Basanov, Giedre Kilčiauskiene, Vaidu Baumila, Tanoka Beard, Akmėja. „Daina su Akmėja „Aš parnešiu tau saulę“ simbolizuoja svarbų mano asmeninio gyvenimo momentą. Tai pirma daina, kurią sukūriau žmonai. Mes su ja dabar taip šyptelime – simboliškai skamba, mūsų gi dukra Saulė“, – 15min kalbėjo L.Adomaitis.

Lino žmona Irma dirba ir jo vadybininke. Pasiteiravus, ar tai padeda santykiams, pašnekovas patikino, kad tikrai taip.

„Nesakau, kad šis modelis turi būti taikomas visose šeimose, nes kai žmonės iš labai skirtingų sričių, kiekvienas dirba savo darbą. Bet kadangi mano žmona fotografė ir yra mokiusis muzikos, mūsų labai daug idėjų sutampa.

Mes suprantame vienas kitą iš pusės žodžio, o kartais ir žodžių nereikia. Mums labai lengva dirbti kartu, nes greičiau ir efektyviau pasiekiame rezultatų, kurių stengdavausi pasiekti anksčiau.

Taip pat labai džiaugiuosi ir jos, kaip fotografės, keliu ir karjera. Ne vieną viršelį ir ji yra nufotografavusi. Mūsų duetas labai stiprus, tai pasiteisino“, – pasidžiaugė L.Adomaitis.

O ar šeima dalyvauja Lino koncertuose? Atlikėjas šyptelėjo, kad gimus sūnui Jokūbui, dėl to įvykio šiokių tokių pokyčių.

„Dabar ne visuose, nes kai buvo tik Saulė, į koncertus važiuoti buvo lengviau. O kai dabar du vaikai, tenka pavažinėti ir vienam“, – 15min teigė L.Adomaitis.

Asmeninio albumo nuotr./Linas ir Irma Adomaičiai su vaikais
Asmeninio albumo nuotr./Linas ir Irma Adomaičiai su vaikais

Pasiteiravus apie vasarą, muzikantas neslėpė, kad ji nusimato intensyvi. Po nelengvo pandemijos laikotarpio jis vėl jaučia atsigavimą – laukia daugybė koncertų.

Nemokamas Lino Adomaičio koncertas – birželio 18 d. 20 val. Kauno Rotušės aikštėje.

„Vasaros scena“ yra „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos dalis. Pagrindiniai projekto partneriai – „Švyturys nealkoholinis“ ir 15min.

Žiūrėkite visą pokalbį su Linu Adomaičiu:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką