Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 lapkričio 4d. 15:49

„La Forza“ liko be trečios narės – Vaida Genytė pasitraukė iš garsių moterų grupės

Vaida Genytė ir grupė „La Forza“
Loretos Kondratės ir 15min nuotr. / Vaida Genytė ir grupė „La Forza“
Tik praeitais metais susikūrusi žinomų moterų grupė „La Forza“ pastaruoju metu vis dažniau pasirodydavo be trečiosios narės Vaidos Genytės. 15min susisiekė su dainininke, ji patvirtino, kad iš grupės pasitraukė savo noru.

Pastaruoju metu „La Forza“ grupės narės Neringa Nekrašiūtė ir Renata Norvilė įvairiose fotosesijose pasirodydavo tik dviese, o vienoje nuotraukoje trečios narės vietą užėmė dainininkė Dagna Kondratavičiūtė. Tokius pokyčius nulėmė V.Genytės sprendimas.

15min garsi moteris patvirtino, kad jau kurį laiką su šia grupe nekoncertuoja, o sprendimą priėmė pati.

„Taip susiklostė aplinkybės. Nieko nenutiko, mes nesusipykome. Toks buvo mano sprendimas ir dabar aš sėkmingai dainuoju viena“, – tikino V.Genytė.

Atlikėja pridūrė, kad šio sprendimo nesigailinti, o ir bandanti šiuo metu nesižvalgyti į praeitį.

„Jeigu jau žengi žingsnį į priekį, tai, vadinasi, eik pirmyn ir nesidairyk atgal. O kaip kas gyvenime nutinka, tai to irgi negali nuspręsti iškart“, – teigė žinoma dainininkė.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Vaida Genytė
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Vaida Genytė

Vaida apie sugrįžimą kol kas nesvarsto, o buvusioms kolegėms linki sėkmės: „Aš tikrai žaviuosi tomis moterimis, jos puikios, nuostabios ir linkiu joms visko, ko geriausio. Mes esam draugės. Todėl ir su jomis, ir su manimi viskas yra gerai. Labai nuoširdžiai joms linkiu sėkmės.“

15min primena, kad žinomų moterų grupė susikūrė praeitų metų pavasarį, kai išleido pirmąjį kūrinį „Tau, meile“. Pristatydamos save atlikėjos teigė besiskirsiančios iš kitų grupių savo atliekamų dainų žanru.

„Dainuosime populiariąją klasiką, ši niša dar nėra užimta, kadangi scenoje nesame naujokės ir kiekviena iš mūsų jau turime savo klausytojų ratą, tad kodėl nesujungus jo į vieną?“ – teigė R.Norvilė.

R.Adzgausko nuotr./Grupė „La Forza“
R.Adzgausko nuotr./Grupė „La Forza“

Idėja susiburti su dar keliomis kolegėmis bendram projektui Renatai kilo prieš keletą metų, tik viskam savas laikas. Tas laikas atėjo, kai savo idėją ji papasakojo Neringai Nekrašiūtei, kuri tuo metu dalyvavo projekte su Renatos vyru Deividu Norvilu-Deiviu.

„Dvejus metus trise – Renata, Deivis ir aš – džiuginome savo klausytojus kalėdiniuose koncertuose. Tuo metu, kai Deivis vienas dainuodavo ant scenos, o mes su Renata užkulisiuose laukdavome savo pasirodymų, ji vis prasitardavo: „Žinai, mums būtinai reikia dainuoti kartu.“ Vienais metais palinksėjome, kad taip – reikia, antrais, o sausio mėnesį Renata ėmė ir man paskambino, pasakė, kad turi dainą, kurią jai sukūrė Deivis ir ją nori įrašyti. Taip viskas ir prasidėjo...“ – pasakoja Vaida Genytė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

25:11
10:24
04:58

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką