Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Labdaros krautuvėlė pardavė garsenybių daiktų už 4 tūkstančius litų

Labdaros krautuvėlės atidarymas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Labdaros krautuvėlė savaitę prekiavo garsių žmonių dovanotais rūbais ir aksesuarais.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vos savaitę veikusi garsių žmonių labdaros krautuvėlė talentingiems vaikams paaukos 4 tūkstančius litų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pirmoji Lietuvoje žinomų žmonių krautuvėlė buvo atidaryta prekybos centre „Panorama“. Čia buvo galima įsigyti drabužių ir aksesuarų, kuriuos kilniu tikslu krautuvėlei dovanojo Mantas Petruškevičius, Genutė Žalienė bei Austėja Jablonskytė, dizainerės Eglė Žiemytė ir Inga Rebrova, mados namų „Cantas“  vadovė Jolanta Mikalajūnienė bei dizaineris Egidijus Sidaras, modelių agentūros „Modilina“ vadovė Jolanta Sadauskienė, verslininkės Loreta Šurkutė ir Enrika Sikorskienė, Inga Budrienė, Daina Bosas ir kiti.
 

Nors atidarymo dieną praėjusią savaitę organizatoriai prasitarė, jog bendra drabužių ir aksesuarų vertė viršija 10 tūkstančių litų, per uždarymą ant sienos puikavosi kiekvienos dienos pardavimų suma. Iš viso buvo parduota daiktų ir rūbų už maždaug 4 tūkstančius litų. Visi pinigai bus skirti Mstislavo Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondui „Pagalba Lietuvos vaikams“, globojančiam talentingus vaikus.

„Duodi – reiškia gauni“

Krautuvėlės uždarymo renginyje dalyvavusi M.Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo valdybos pirmininkė Rasa Kubilienė teigė, kad labiau nei pinigai, ją nudžiugino kilni iniciatyva.
„Duodi – reiškia gauni. Tai mintis, nusakanti šios krautuvėlės esmę. Manyčiau, kad net ne pinigai čia svarbūs, o šių žmonių skleidžiama šiluma“, – džiaugėsi R.Kubilienė.

Fondo valdybos pirmininkė pasakojo, kad visi surinkti pinigai pateks į bendrą fondo kasą, o paskui pagal poreikius bus paskirstyti talentingiems vaikams, išleidžiant juos į tarptautinius konkursus, konsultacijas, kursus, samdant papildomus mokytojus. Fondo globojami vaikai negauna jokių papildomų stipendijų ar paramos, tad tokie, tarsi iš dangaus nukritę pinigai, itin pravers plėtojant fondo veiklą.

Krautuvėlės sumanytojai irgi džiaugėsi pavykusiu projektu: „Bene kiekvienas, įsigijęs prekę, išreiškė džiaugsmą, kad jų pinigai atiteks kūrybingiems moksleiviams. Turbūt dėl šio tikslo retas kuris drįso derėtis dėl kainų.“ Neparduoti drabužiai kol kas nebus grąžinti juos dovanojusiems žmonėms, nes netolimoje ateityje ketinama atidaryti panašią labdaros krautuvėlę.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką