Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 22d. 13:34

Lady Gagos koncerto Vilniuje organizatorių teigimu, renginys pavyko, susirinko per 20 tūkstančių žmonių

Lady Gagos koncertas Vilniaus Vingio parke
Vaido Vyšniausko nuotr. / Lady Gagos koncertas Vilniaus Vingio parke

Nors po antradienio vakarą Vilniaus Vingio parke įvykusio didingo Lady Gagos koncerto internete pasirodė svarstymų, kad renginio organizatoriams nepavyko surinkti planuoto žmonių skaičiaus, patys koncerto rengėjai tikino esantys patenkinti įspūdingu šou.

„Viskas gerai. Žmonių susirinko tiek, kiek susirinko, bendras skaičius yra daugiau kaip 20 tūkstančių. Tiksliai įvardinti negalime, nes tai komercinė paslaptis, bet apytiksliai duomenys yra tokie“, – klausiamas, ar rengėjai nepatyrė nuostolių, portalui Žmonės.lt kalbėjo „BDG Music“ atstovas Alius Karablikovas.

Jo teigimu, visi Lady Gagos pasaulinio turo „The Born This Way Ball“ koncertai Europos  teritorijoje yra panašaus dydžio. „Į visus koncertus mūsų Europos dalyje susirenka panašus žmonių skaičius, tą lemia gana aukštos bilietų kainos ir jauna auditorija“, – aiškino A.Karablikovas. Anot koncertų rengėjo, galimybės, kad tokio masto pasaulinės žvaigždės koncertas neįvyks dėl nesusirinkusių gerbėjų, tiesiog nėra.

„Jei tokio kalibro žvaigždė suplanavo koncertą, kiek žmonių besusirinktų, ji koncertuos. Jie neturi teisės atšaukti savo pasirodymo“, – pabrėžė organizatorių atstovas. Išties, kuomet planuojami tokių ryškių atlikėjų koncertiniai turai iš anksto skaičiuojama, kur ir kiek klausytojų dainininkas surinks, o mažiau žiūrovų surenkantys miestai į gastrolių žemėlapį neįtraukiami.

Organizatorių nuotr./Lady Gagos koncerto Vilniuje žemėlapis
Lady Gagos koncerto Vilniuje žemėlapis

B ir C sektorius sujungė atlikėjos pageidavimu

Dauguma Lady Gagos koncerto svečių buvo nustebę, kuomet atėję į Vingio parką pastebėjo, kad renginio žemėlapyje atskirai pažymėtos B ir C klausytojų zonos nebuvo atskirtos. Šiuo atveju išlošė pigiausių – C sektoriaus bilietų savininkai, kurie panorėję galėjo prieiti iki pat artimiausio A sektoriaus ribų. Kiek nuliūsti tokia neteisybe galėjo brangesnius bilietus pirkę B sektoriaus žiūrovai. Veikiausiai dažnas jų taip pat būtų neskyręs papildomų lėšų bilietui, jei būtų žinojęs, kad skirtumo tarp B ir C sektorių nebus.

Kaip paaiškino A.Karablikovas, B ir C sektoriai sujungti buvo paskutinę dieną. „Tai buvo paskutinės dienos Lady Gagos vadybininkų nurodymas. Jie pageidavo sujungti B ir C sektorius. Pagal mūsų sutartį turėjome tai įgyvendinti. Įvertinome riziką su mūsų teisininkais, šie patikino, kad nepažeidėme vartotojų teisių, tad padarėme ko prašomi. Galbūt kai kuriems žiūrovams tai buvo šiokia tokia dovana. Tokio atlikėjos vadybininkų noro motyvacija – Lady Gaga norėjo, kad visi gerbėjai būtų kuo arčiau jos“, – sakė organizatorius.

Antradienio vakarą įspūdingą šou Vilniaus Vingio parke surengusi Lady Gaga Lietuvos sostinėje neužsibuvo. Apie 23 val. pasibaigus koncertui atlikėja išvyko į oro uostą ir išskrido į Rygą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką