Dabar populiaru
Publikuota: 2010 spalio 6d. 10:08

Laidoje „2 minutės šlovės“– už ekstremalumą ekstremalesnis dviračių sporto čempionų pasirodymas

Dviračių trialas
„ANTstorm A“ nuotr. / Dviračių trialas

Talentų šou „2 min šlovės“ sekmadienį pasirodys virtuoziškai dviračius valdantys vaikinai iš Latvijos. Janis Lacis ir Davis Dudelis. Baltijos šalių dviračių trialo čempionai LNK televizijos studijoje parodė plastišką, koncentruotą ekstremalią šou programą, kuri studijos žiūrovus ir komisijos narius paliko atvirom iš susižavėjimo burnom, o sekmadienį, tikimasi, teigiama „TV Play“ pranešime spaudai.

Dviračių trialas – tai ekstremali sporto šaka, kurioje nesvarbu greitis, o svarbiausia yra lygsvara, koncentracija, balanso įgūdžiai. Lietuvoje šis sportas nėra labai populiarus, kaimynai Latvijoje šioje srityje mus gerokai lenkia.

„2 minutės šlovės“ svečiai Janis ir Davis ekstremaliu dviračių sportu domisi nuo vaikystės. Vaikinai aktyviai dalyvauja čempionatuose ir konkursuose, skina juose prizines vietas. Janis šiais metais tapo Baltijos šalių trialo čempionu. „Per šešerius dalyvavimo trialo sporte metus, aš esu vienas iš geriausių trialo dviratininkų Latvijoje. Aš ne tik aktyviai dalyvauju Latvijos profesionalų čempionatuose, kuriuose jau keturis kartus iš eilės tapau čempionu, bet taip pat esu parengęs kvapą gniaužiančias šou programas,“– kukliai sako Janis. 

Televizijos studijoje vaikinai su dviračiais šokinėjo, sukosi ant vieno rato, judėjo atgal, atliko posūkius ore, šuoliavo tiek ant priekinio, tiek ant galinio ratų, Janis iš poros metrų aukščio šoko ant žemės gulinčio savo scenos partnerio. Jų pasirodymas įkvėpė komisiją itin vaizdingiems komentarams.

„Visa tai, ką jūs darėte, buvo ekstremaliau nei ekstremalu. Man trūksta žodžių,“ – sakė Violeta Tarasovienė.

„Štai taip turi atrodyti tikras dviračių šou. Atvirai kalbant, tokį dalyką gyvai matau pirmą kartą. Įspūdis dvejopas: iš vienos pusės – džiaugsmas tai stebėti scenoje, iš kitos – baimė, kad tik viskas iki galo pavyktų. Penkiabalėje sistemoj rašyčiau jums penkiasdešimt,“ – latvius gyrė kitas komisijos narys Arūnas Valinskas.

Davis ir Janis atskirai yra dalyvavę Latvijos talentų projekte „Latvijas Zelta Talanti“ , kuriame buvo puikiai įvertinti komisijos, bet svarbiausia, jie pelnė absoliutų žiūrovų pripažinimą ir meilę.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką