Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laidoje „24 valandos“ istorija, verta Agathos Christie plunksnos

Egidijus Knispelis
LNK nuotr. / Egidijus Knispelis
Šaltinis: 15min
0
A A

Laida „24 valandos” šį kartą su pasididžiavimu pristato istoriją, vertą detektyvų meistrės Agathos Christie plunksnos. „Aš pats nebūčiau patikėjęs šia istorija, jeigu jos nebūtų patvirtinę policijos pareigūnai ir prokuroras”, – sakė laidos vedėjas Egidijus Knispelis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Veiksmas vyksta Akmenės rajone esančiame Ventos miestelyje. Stasio skambutis laidai „24 valandos“ iš pradžių didelės intrigos nežadėjo. Tik pamanykit, vienoje daugiabučio namo laiptinėje padeginėjamos butų durys. Šalyje, kurioje nacionalizuojami bankai, ministerijų valdininkai skraido į egzotines šalis svarstyti ozono skylės problemų, o pedofilijos byla neištiriama metų metais, padegtomis durimis mažai ką tesudominsi. Tačiau neskubėkite daryti klaidos, kurios vos nepadarė laidos kūrėjai.

„24 valandų“ komanda visgi nuvyko į Ventą, kur, per mažiau kaip pusę metų, vienoje laiptinėje skirtingų butų durys padegtos daugiau kaip dešimt kartų. Ir pleškėjo jos ne juokais – reikėjo net ugniagesių pagalbos. Negana to, degė ir kilimėliai, durys buvo apipilamos dažais, o padegimus lydėjo grasinantys laiškeliai, sprendžiant iš braižo, rašyti vieno ir to paties asmens. Juose juodinami vieno buto gyventojai, tikinantys niekam nieko blogo nepadarę. Laiptinės durys rakinamos, tad nesunku spėti, kad padegėjas – vienas iš šešiolikos butų gyventojų. Tačiau kuris? Policijos pareigūnams to nepavyko išsiaiškinti.

Laidos žurnalistė Sandra apklausė kaimynus. Kai kurie jų prisipažino be vaistų pagalbos jau neužmiegantys, nes dūmų ir pavojaus kvapas laiptinėje nebeišsisklaido. Juk ugnis vieną naktį gali peržengti ir namų slenkstį. Be to, kas norėtų eiti miegoti su baime, kad šiąnakt galbūt eilė degti jo buto durims?

Deja, niekas net neįsivaizduoja, kas galėtų taip nusikalstamai elgtis. Tad Sandra griebėsi gudrybės – elektros skydinėje paslėpė mikrofoną, o pati praleido naktį automobilyje, su ausinėmis klausydamasi, kas vyksta laiptinėje. Garsai, kuriuos ji išgirdo, priminė ištrauką iš siaubo filmo, kurį vainikavo tą naktį sudegintos dvi pagalvės bei padegtas prieš kelias dienas visų kaimynų pasirašytas raštelis „Padegėjau, mes tave stebime“. Tačiau padegėjas, norėdamas pasityčioti iš bandymų jį sučiupti, pats to nežinodamas, taip galutinai save išdavė. O paaiškėjus jo tapatybei ir tokio niekingo elgesio motyvams, apstulbę liko visi.

Dabar padegėjas savo dienas leidžia už grotų, o neįtikėtinos istorijos atomazgą sužinosite jau greitai – pirmadienį 16.40 val. per LNK.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką