Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 8d. 10:05

Laidoje „Abipus sienos“ – slapto „daktarų" veiklos tyrimo detalės

Henrikas Daktaras
Valdo Kopūsto/Scanpix nuotr. / Henrikas Daktaras

Pasišovę klausytis kauniečio Rolando Michalskio pokalbių operatyvininkai neteks amo. Nejau Seimo pirmininkas nežino, su kuo turi reikalą.

Nejau nieko nežino Vincas ar Dainius, Valinskams artimi „prisikėlėliai“, godžiai gaudantys žinias iš „daktarų“ tėvonijos. Pokalbiai telefonu bus iškalbingi, o įtarimai, jog kažkas Kauno mafijos autoritetą įspėjo apie gręsiantį suėmimą neatrodys esą laužti iš piršto.

Pirmieji netikėtumai pareigūnus užklups jau tuomet, kai jie ims naršyti mafijozių asmeninius daiktus, ims peržiūrinėti jų turimas nuotraukas ir vaizdo medžiagą. Kai paaiškės, kad „daktarai“ nesibodėjo kviestis į savo pokylius kavinėse ar į gamtą kartu praleisti laiką valdžios žmones. Tuos, kurie galingi, įtakingi ir... sukalbami.

Ar galėjo Seimo pirmininkas, gavęs slaptą informaciją, įspėti R.Michalskį apie planuojamą kriminalinės policijos operaciją, apie ketinimus H.Daktarą uždaryti už grotų? Bulgarijoje sulaikius mafijos autoritetą tampa akivaizdu, kad jį išdavė neatsargus bendravimas... Skandalingas tyrimas – trečiadienį 20.10 laidoje „Abipus sienos“.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką