Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laidoje „Naujas gyvenimas“ – žinomų žmonių likimo iššūkiai

J.Valeikaitė
„Lietuvos ryto“ TV nuotr. / J.Valeikaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusiais metais į Vilniaus arkikatedrą netilpo norintys išklausyti šventų Velykų mišių ir išgirsti kunigą Ričardą Doveiką. Jauną kleboną, pelniusį dideles ne tik tikinčiųjų simpatijas. Jis nekeikė tamsos ir uždegdavo savo žvakę žmonėms... Kunigas, kurio spindesys kartais užgoždavo bažnyčios šviesą, buvo atšauktas iš Arkikatedros klebono pareigų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 „Ne, niekas manęs nenuskriaudė ir nenuboksavo. Tai yra tarnystė Bažnyčiai“, – sakė jis. Kaip ir kuo žinomas kunigas gyvena šiandien? Laidoje – ne tik atviras pokalbis apie pastarojo meto atradimus ir praradimus, bet ir niekur iki šiol viešai nerodyti kadrai iš R.Doveikos asmeninio archyvo, teigiama „Lietuvos ryto“ TV pranešime.

Žinomo politiko Algirdo Butkevičiaus žmona Janina iki šiol vengė viešumos. Ne dėl to, kad turėjo ką slėpti ar buvo arogantiška, – moteris paprasčiausiai saugojo savo ramybę ir privatumą. „Buvau savo vyro šešėlyje ir man taip gyventi patiko. Tačiau dabar ramybę teks pamiršti, nes Algirdas dalyvauja rinkimuose į aukščiausią šalies postą“, – sakė ji. Ponia Janina pirmą kartą atvirai pasakoja apie savo gyvenimą ir patirtą didžiulį smūgį – sūnaus Martyno žūtį per kraupią avariją. „Laikas mano žaizdų neišgydys. Dar netikiu, kad nebeturiu savo vaiko“, – su ašaromis akyse pasakojo prieš metus sūnaus netekusi moteris.

Dar prieš kelerius metus Vilniaus „Lietuvos ryto“ lyderiai Marijonas Petravičius ir Chuckas Eidsonas nelinksmai juokaudami varžėsi, kuris jų patyrė daugiau traumų. Medikai net svarstė amputuoti M.Petravičiaus pėdą, o po krepšiais dabar skraidančiam Ch.Eidsonui teko operuotis abu kelius. Tačiau atkakliems tyleniams fortūna padovanojo savo šypsnį. Universiteto laikų draugai pagaliau pasiekė krepšinio viršūnę, o pastaruosius kelis mėnesius namuose juos pasitinka ne tik žmonos, bet ir besišypsantys pirmagimiai. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką