Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 8d. 20:47

Laidoje „Šok su manimi“ Dainius Barzinskas apkaltintas plagijavimu

Dainius Barzinskas ir Domantė Padleckaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Dainius Barzinskas ir Domantė Padleckaitė.

Šeštojoje TV3 projekto „Šok su manimi“ laidoje netrūko staigmenų žiūrovams. Tikru netikėtumu tapo neįprastas kultūristo Dainiaus Barzinsko ir Domantės Padleckaitės pasirodymas, sukėlęs komisijos narių pasipiktinimą.

Ant parketo pasirodę šokėjai nustebino žiūrovus įdomia šokio kompozicija – pradžioje reperiu apsimetęs D.Barzinskas netikėtai nusiplėšė drabužius ir kartu su D.Padleckaitė apsimetė lengvojo kultūrizmo treneriais. Vis dėlto, ši kompozicija progos pakritikuoti nepraleidžiančiai kandžiajai komisijos narei Editai Daniūtei pasirodė jau matytas.

„Esu labai pikta ant režisieriaus, kuris parodė, nuo ko kopijuotas pasirodymas. Žinote tokius Maksimą ir Beatą? Jų pasirodymas buvo analogiškas“, – kaltinimus šokėjams puolė žerti kandžioji komisijos narė Edita Daniūtė. Pasimetęs D.Barzinskas tučtuojau ėmė teisintis.

„Žinau, apie ką jūs kalbate, tačiau galiu pasakyti, kad tikrai nieko nekopijavome. Kompoziciją sugalvojau aš, ir tik vėliau Domantė man parodė panašaus šokio vaizdo įrašą“, – susijaudinęs gynėsi kultūristas.

Situaciją taisyti puolė kviestinė komisijos narė aktorė Larisa Kalpokaitė.

„Su tokiu vyru ir aš nebijočiau šokti. Pagaliau atsirado manęs vertas partneris“, – D.Barzinsko fizinę būklę bei kūno privalumus įvertino komisijos narė. Tačiau vertintojų diskusijos gražiais L.Kalpokaitės žodžiais nesibaigė.

„Tai buvo tikrai blogai. Ne todėl, kad Edita sako, jog nukopijavote pasirodymą. Dabar visi viską kopijuoja ir vagia kaip šunys. Man nepatiko kičas. Man nepatiko Domantė, kuri visiškai nepapildė kito žmogaus. Jūs jo nejaudinot“, – savo įžvalgomis dalijosi komisijos pirmininkas Jurijus Smoriginas. Viso komisija šokėjų porai skyrė 31 balą.

***

Susumavus dviejų savaičių žiūrovų ir komisijos balsavimo rezultatus šeštosios „Šok su manimi“ laidos lyderiais tapo pirmąją vietą užėmę Dalia Michelkevičiūtė ir Olegas Koliakinas. Antroji vieta laidoje teko Justinos Žemaitytės ir Dominyko Vaitiekūno porai, trečiąja vieta tenkinosi Donatas Chlebinskas ir Gintarė Slausgalvienė. Iš projekto negrįžtamai pasitraukti teko mažiausiai žiūrovų ir komisijos narių palaikymo sulaukusiai Daivos Anužytės ir Artūro Kryžiaus porai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką