Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 10d. 20:36

Laidoje „Šok su manimi“ Donatas Chlebinskas sulygintas su Kauno kavinės šokėju

 Donatas Chlebinskas ir Gintarė Slausgalvienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Donatas Chlebinskas ir Gintarė Slausgalvienė

Penkioliktoji TV3 projekto „Šok su manimi“ laida buvo dedikuota aistrai: šeštadienio vakarą penkios projekte likusios šokėjų poros ant parketo demonstravo aistrą ir seksualumą. Vis dėlto, ne visų šou dalyvių aistros samprata sutapo su komisijos.

Laidą pradėti buvo patikėta Donato Chlebinsko ir Gintarės Slausgalvienės porai, atlikusiai bačatos stiliaus šokio kompoziciją. Susipykusius, tačiau vėliau susitaikiusius įsimylėjėlius įkūnijusių šokėjų pasirodymo nesuprato juos vertinusi komisija.

Kandžioji komisijos narė Edita Daniūtė, pati kartu su partneriu Mirko Gozzoli ryžusis ant parketo pademonstruoti aistringą tango, tikino negalinti poros įvertinti gerais balais vien todėl, kad bačata nėra sportinių šokių stilius, o projekte „Šok su manimi“ šokami būtent sportiniai šokiai. Maža to, E.Daniūtė poros pasirodymą sulygino su naktinių klubų šėlionėmis. Komisijos narė šiai porai skyrė vos penkis balus iš dešimties.

Gerų balų porai neskyrė ir kviestinis teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas. Anot jo, D.Chlebinskas ir G.Slausgalvienė pasirodė it Kauno „Žaliakalnio“ kavinės šokėjai, o tokiai komisijos nario pozicijai itin pritarė ir pirmininkas J.Smoriginas. Abu teisėjai porai skyrė po septynis balus. 

Savo palankumą porai nutarė parodyti komisijos narė Jūratė Norvaišienė. Moteris nesutiko su E.Daniūtės komentarais ir nutarė vertinti pasirodymą pagal tai, kaip jis atrodė scenoje ir tyčia balų nemažinti. Ji porai skyrė maksimalų dešimties balų įvertinimą.

Daug geriau porai sekėsi sušokti antrąjį šokį – šįkart šokėjai nutarė pademonstruoti fokstroto stiliaus kompoziciją, kuriai komisija negailėjo pagyrų.

„Tu flirtuoji su visomis salėje sėdinčiomis merginomis! Gintarė turėtų būti tau vienintelė“, – savo patarimus šokėjui dalijo komisijos pirmininkas J.Smoriginas. Anot jo, D.Chlebinskas pasižymi išskirtine privalumų gausa ir būtų puikus modelis anatomijos pamokose. Antrąjį poros pasirodymą komisija įvertino vienais dešimtukais.

***

Penkioliktoje „Šok su manimi“ laidoje bendru komisijos ir žiūrovų sprendimu pirmąją vietą užėmė Dominyko Vaitiekūno ir Justinos Žemaitytės pora. Antroji vieta teko D.Chlebinsko ir G.Slausgalvienės porai, trečiąja vieta tenkinosi Deivis Norvilas ir Katerina Voropaj. Iš projekto buvo priversta pasitraukti Justino Lapatinsko ir Sandros Saikauskaitės pora.

Temos: 1 Šok su manimi
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką