Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laidoje „Šok su manimi“ Jurijus Smoriginas vertinimus žėrė stovėdamas ant komisijos stalo

Jurijus Smoriginas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Jurijus Smoriginas
Šaltinis: 15min
0
A A

Devintosios TV3 projekto „Šok su manimi“ laidos metu netrūko netikėtumų, intrigų ir komisijos narių išsišokimų. Bene smarkiausiai dėl žiūrovų dėmesio tiesioginės transliacijos metu kovojo komisijos pirmininkas Jurijus Smoriginas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Jau laidos pradžioje pasižymėjęs kandžiais komentarais kviestinių komisijos narių Juozo Statkevičiaus ir Vladimiro Romanovo atžvilgiu, J.Smoriginas nusprendė, kad vien žodžiais tautos dėmesio ilgai neišlaikysi, todėl ėmėsi veiksmų.

Paprašytas įvertinti projekto šokėjų Donato Chlebinsko ir Gintarės Slausgalvienės pasirodymą, J.Smoriginas, priešingai nei kiti komisijos nariai – Jūratė Norvaišienė bei kviestiniai svečiai Vladimiras Romanovas ir Juozas Statkevičius – porą įvertino skeptiškai.

„Jūs negyvas, jūs per senas, jūs… kaip Romanovas sušokot!“ – šaukė į mikrofoną jis, o galop užsiropštė minčių dėstyti ant komisijos stalo. Čia vaikštinėdamas pirmyn – atgal komisijos pirmininkas toliau kritikavo šokėjus.

Tokį komisijos pirmininko išsišokimą pašiepti suskubo laidos vedėjas Vytautas Šapranauskas.

„Jurijau, jūs turite penkis šimtus „ne“, – tramdyti J.Smoriginą ėmėsi jis. Vargais negalais sutikęs nuo stalo nulipti komisijos pirmininkas toliau kandžiai atsiliepė apie šokėjus ir iš vakaro vedėjo gavo net tris tūkstančius „ne“.

Komisijos pirmininko nuomonei D.Chlebinsko ir G.Slausgalvienės atžvilgiu itin nepritarė likę komisijos nariai, visi iki vieno porai skyrę dešimtukus. J.Smoriginas savo ruožtu porą įvertino vos aštuonetu.

***

Devintosios „Šok su manimi“ laidos metu susumavus žiūrovų ir komisijos balsų rezultatus iš projekto pasitraukti buvo priversta Dainiaus Barzinsko ir Domantės Padleckaitės pora. Daugiausia žiūrovų ir komisijos simpatijų sulaukė šokėjai Justinas Lapatinskas ir Greta Milišauskaitė. Antroji vieta laidoje atiteko Dominyko Vaitiekūno ir Justės Žemaitytės porai, trečia vieta tenkinosi Deivis Norvilas ir Katerina Voropaj.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką