Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 03 10, 19:07

Laima Paksienė: jei griaus Merkinės piramidę, gulsiu kryžiumi prieš buldozerius!

Dar prieš metus valdininkai nusprendė nugriauti esą stebuklingomis galiomis garsėjantį Merkinės piramidės kupolą kaip neteisėtą statinį. Dabartinėmis žiniomis, iki rugpjūčio 15-osios turi būti priimtas sprendimas įteisinti ar nugriauti piramidę.
Laima Paksienė
Laima Paksienė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Jei garsioji Merkinės piramidė bus griaunama, gulsiu kryžiumi prieš buldozerius“, – teigė karingai nusiteikusi nušalinto prezidento Rolando Pakso žmona Laima.

Pasak reguliariai Merkinėje besilankančios L. Paksienės, kaip tik šiuo metu teisininkų ir pagijusių piramidės galių dėka žmonių grupė renka reikalingą medžiagą, kad statinys liktų savo vietoje. Moteris pasakojo, kad ta vieta iš tiesų šventa ir jai svarbesnė net už bažnyčią.

„Jau surinkta daugiau nei 33 tūkst. žmonių parašų už tai, kad Merkinės piramidė būtų išsaugota. Skaičiai viską parodo“, – sakė piramidės įkūrėjas Povilas Žėkas.

Daugelis piramidėje apsilankiusių žmonių tvirtina, jog gerdami šventą vandenį sveiksta. Pasak P. Žėko, nuo šiol šioje sakralinėje vietoje bus galima gauti ir šventintų paplotėlių.

Taip pat laidoje išvysite, kuo baigsis žurnalistų susitikimas su ubagų karaliumi tituluojamu Vytautu Šustausku viename brangiausių Kauno restoranų.

Ar sutiks pinigų neturintis V. Šustauskas būti pamaitintas? Kodėl stebuklingomis galiomis garsėjančiu vandeniu L. Paksienė lakina savo šunį? Ir kaip piramidės galios jai iš tiesų padeda?

„Žiūrim, ką turim“ – antradienį, kovo 15-ąją, 20.30 val. per TV3.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką