Dabar populiaru
Publikuota: 2015 kovo 12d. 08:46

Laima Tamulytė-Stončė pakeitė šukuoseną

Laima Tamulytė-Stončė
Asmeninio albumo nuotr. / Laima Tamulytė-Stončė

Laidoje „Taip gyvena žvaigždės“ humoristė ir renginių vedėja Laima Tamulytė-Stončė ketvirtadienio vakarą papasakos ir parodys visai Lietuvai savo vaikystės ir jaunystės vietas, kuriose užaugo, mokėsi ir krėtė pirmas išdaigas.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Laima Tamulytė
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Laima Tamulytė

Prieš kelionę į gimtąjį Joniškį su laidos „Taip gyvena žvaigždės“ filmavimo grupe Laima Tamulytė-Stončė Vilniuje užsuko į kirpyklą kardinaliai pakeisti šukuosenos. Kirpėjos išpildė artistės pageidavimą ir nudažė plaukus dviem spalvomis.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Laima Tamulytė-Stončė
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Laima Tamulytė-Stončė

Atvykusi į vaikystės miestą, Laima aplankė vidurinę mokyklą, dramos studiją, tėvelius ir namą, kuriame užaugo su dviem seserimis. Ji papasakojo laidos vedėjui Dangiui Cholinui, kokia tada buvo aktyvistė ir nenuilstanti linksmybių organizatorė, lankė visus būrelius, kurie tik buvo mokykloje, ir aktyviai reiškėsi kaip renginių bei kompanijų siela.

Asmeninio albumo nuotr./Laima Tamulytė-Stončė jaunystėje
Asmeninio albumo nuotr./Laima Tamulytė-Stončė jaunystėje

Humoristė ir dainininkė taip pat prisiminė epizodą iš vaikystės, įstrigusį atmintyje ne tik jai pačiai, bet ir tėveliams. Būdama trejų metų, ji iškrėtė pokštą, po kurio tėvai turbūt sunkiai atsigavo.

„Mano draugas buvo penkerių. Jis turėjo mašiną, na, tokią spiriamą abiem kojom. Gyvenom už miesto, kaimynystėje. Tas mano draugas kartą pasiūlė nuvažiuoti jo mašina į miestą ir nusipirkti saldainių. Kadangi jis buvo su mašina, aš, žinoma, sutikau. Nuvažiavom, tiksliau, nusispyrėm ta jo mašinyte  iki Joniškio, bet paaiškėjo, kad saldainiams neužtenka pinigų. O tuo metu tėvai jau mūsų pasigedo, puolė ieškoti, kažkas, matyt, pasakė, kad matė du pyplius vienus mieste. Tėtis mus rado prie kiosko, kur bandėm nesėkmingai nusipirkti saldainių. Gavau tada lupt“, – neslėpė Laima Tamulytė-Stončė.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Laima Tamulytė-Stončė pas tėvus
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Laima Tamulytė-Stončė pas tėvus

Laimos tėvelis laidoje papasakos ir kitą tos pačios istorijos versiją. Istorijos, kuri tapo tikra šeimos legenda.

„Taip gyvena žvaigždės“ – ketvirtadienį 21.30val.  per ,,Lietuvos ryto“ televiziją.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką