Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimingiausia mano gyvenimo akimirka

Ineta Puzaraitė
V. Ovadnevo nuotr. / Ineta Puzaraitė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Kas yra laimė, kiekvienas suprantame individualiai. Tačiau gyvenime visi patyrėme tokių akimirkų, kurių niekada nepamiršime. Garsių Lietuvos pramogų pasaulio atstovų paprašėme įvardyti pačią laimingiausią savo gyvenimo dieną.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Ineta Puzaraitė (20): „Esu dėkinga likimui už sutiktą žmogų“

„Kadangi iki šiol nesu ištekėjusi ir neturiu vaikų, laiminga jaučiuosi paprastesnėmis, bet ne prastesnėmis akimirkomis“, – sako grupės „Studentės“ dainininkė I.Puzaraitė. Mergina tikina, kad jos gyvenimas kardinaliai pasikeitė, kai ji susipažino su būsima savo vokalo mokytoja ir prodiusere Laima Lapkauskaite (50). „Buvau penkerių, kai tėvai atvedė pas Laimą. Šiandien jau 15 metų, kai mudvi bendradarbiaujame. Esu dėkinga likimui už sutiktą nepaprastą žmogų. Laima – mano kelrodė žvaigždė. Esu karjeristė, o šis žmogus beatodairiškai, neskaičiuodamas nei laiko, nei jėgų, padeda įgyvendinti visas svajones. Laima iš tiesų yra nuostabi, o mūsų pažintis pakeitė mano gyvenimo kelią“, – įsitikinusi Ineta.

V. Ovadnevo nuotr./Raimonda Masiulytė
V. Ovadnevo nuotr./Raimonda Masiulytė

Raimonda Masiulytė (24): „Tąkart laimėjau du sykius“

„Aš visą laiką jaučiuosi laiminga, – sako į Dubliną emigravusi dainininkė R.Masiulytė. – Bet jei klausiate apie tą vieną ypatingą kartą, tai išskirčiau prieš kelerius metus nutikusį neeilinį įvykį. Vieną vakarą dalyvavau net dviejuose muzikiniuose konkursuose. Sutapimas ar ne, tačiau tą kartą laimėjau du sykius. Abiejuose konkursuose man nusišypsojo laimė.“ Anot Raimondos, tai įkvėpė ją tolesnei muzikinei veiklai.

Kalbėdama apie laimės sampratą, R.Masiulytė sako, kad žmogui pasijusti ypatingai reikia visai nedaug: „Kartais užtenka gerai išsimiegoti, atsibusti šalia mylimo žmogaus, skaniai papusryčiauti, paskambinti mamai. Tokios smulkmenos sukuria laimę.“

Butauto Barausko nuotr./Jurijus Smoriginas
Butauto Barausko nuotr./Jurijus Smoriginas

Jurijus Smoriginas (55): Jį pakylėjo vestuvės ir pirmagimės gimimas

Choreografas J.Smoriginas nė nemirktelėdamas sako, kad gyvenime patyrė kelis įvykius, kuriuos drąsiai įvardija kaip pačius svarbiausius: „Tai mano vestuvės. Taip pat pirmagimės gimimas. Puikiai pamenu, kaip tada pakiliai nusiteikęs pėsčiomis parėjau namo iš klinikų.“ Anot Jurijaus, sunku nupasakoti žodžiais emocijas, kurias jaučia žmogus tokiais momentais. „Gerumas apima ir dabar, kai prisimenu vestuves, dukros gimimą. Tai ypatingi momentai, kurie pakelia žmogų aukštai aukštai, – sako choreografas ir projekto „Šok su manimi“ komisijos pirmininkas. – Ir apskritai, jaunystė suteikia nepaprastų jausmų. Tada kiekviena akimirka būna ypatinga.“

V. Ovadnevo nuotr./Dalius Mertinas
V. Ovadnevo nuotr./Dalius Mertinas

Dalius Mertinas (50): „Ištraukiau laimingą gyvenimo bilietą...“

Aktoriui D.Mertinui likimas nepašykštėjo išbandymų – vyrui teko du kartus kovoti su kraujo vėžiu. Laimė, Daliui pavyko įveikti sunkią ir klastingą ligą. Po išgyvenimų aktorius prisipažino, kad tai buvo bene laimingiausios jo gyvenimo akimirkos.

„Sunku nupasakoti, kaip jaučiasi žmogus, kuris įveikia ligą. Maždaug taip, tarsi kelis kartus ištrauktum laimingą gyvenimo bilietą. Po visko tarsi iš naujo pamačiau gyvenimą“, – atvirai apie įveiktus sunkumus kalba Dalius. Pašnekovas tikina, kad, įveikęs ligą, žmogus pasikeičia. „Tiesiog imi visai kitaip vertinti gyvenimą. Vienaip į viską žiūri iki ligos ir visai kitaip ją įveikęs“, – sako D.Mertinas.

V. Ovadnevo nuotr./Nijolė Pareigytė
V. Ovadnevo nuotr./Nijolė Pareigytė

Nijolė Pareigytė-Neli (26): „Drebėjo ir kojos, ir rankos“

„Nežinau, ar tai tikrai pati laimingiausia mano gyvenimo akimirka, tačiau ji giliai įstrigo atmintin“, – apie prieš mėnesį vykusią magistro diplomų įteikimo šventę Mykolo Romerio universitete kalba grupės „69 danguje“ narė N.Pareigytė. Neli sako, kad prieš eidama į iškilmingą ceremoniją jautėsi pakylėta. „Drebėjo ir kojos, ir rankos. Tai keista, nes jau visi egzaminai buvo išlaikyti, magistro darbas apgintas. Tereikėjo atsiimti diplomą. Bet jausmas buvo ypatingas. Iki šiol esu be galo laiminga, kad pavyko tai, ko siekiau ne vienus metus“, – sako Nijolė.

„Privatu“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką