Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimingos santuokos horoskopas: kaip išsirinkti žmoną, žinant jos motinos Zodiako ženklą

Uošvė
123rf nuotr. / Uošvė
Šaltinis: 15min
0
A A

Tavo mylimasis neturėtų drebėti iš baimės dėl būsimos uošvės – tegul jis pasidomi, koks tavo mamos zodiako ženklas, kad žinotų, kaip bendrauti su tave pagimdžiusia ir išauklėjusia moterimi. Įdomu, po kuriuo zodiako ženklu gimusi moteris nusipelnė „auksinės uošvės“ titulo?

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AVINAS

Į savo dukrą ir būsimą žentą ji žiūri kaip į du suaugusius žmones. Tačiau vis tiek nuolat bando išsiaiškinti, ar vyrukas neskriaudžia jos dukrelės. Kažką ginti ir dėl artimo žmogaus kovoti jai – gyvybiškai svarbus reikalas. Jei gyvenate atskirai, uošvė, gimusi po Avino ženklu, taps dažnas svečias jūsų namuose. Netrukus pastebėsite, kad baldų perstatymas ir daugybė dalykų „žinau, kaip geriau tai padaryti“ – jos arkliukas. Kunkuliuojančią mamytės energiją galima pažaboti padovanojus jai nedidelį žemės sklypą arba automobilį.

JAUTIS

Ji nelabai mėgsta kištis į savo vaikų asmeninį gyvenimą. Į dukters skundus atkerta: „Pati vyrą išsirinkai“. Ji nemėgsta vaikščioti į svečius, bet mielai ir labai svetingai priiminėja kitus savo namuose. Ši uošvė gali tapti patarėja finansiniais klausimais ir netgi tapti rėmėja. Tačiau jei vyras nesugebės aprūpinti savo šeimos, pinigų srautas gali įgauti konkrečių daiktų pavidalą: kailiniai dukrai, dovanos anūkams. Tokiu atveju į žentą uošvė žiūrės kaip į tuščią vietą ir tylomis smerks, laikydama jį amžinu nevykėliu.

DVYNIAI

Ji labai lengvai bendrauja. Ją nesunku supainioti su savo bendraamže, nes ji puikiai gaudosi tavo amžiaus žmonių problemose. Tačiau neužilgo nesiliaujantis uošvės tauškesys pradės varginti, o paslapčių ji išvis nemoka saugoti. Todėl šalia jos mažiau kalbėkite, bet daugiau klausykite. Ši uošvė puiki močiutė – ji tobulai sugeba žaisti, prižiūrėti ir auklėti anūkus.  Su metais būtent iš jos sužinosite visas savo vaikų paauglystės paslaptis. Ji ir vėl nepastebės, kaip išsiplepėjo...

VĖŽYS

Paprastai ji būna labai rami. Jos stebuklingos rankos sugeba padaryti taip, kad vos per kelias valandas jūsų namai pavirsta jaukiu lizdeliu, o iš virtuvės sklinda tokie kvapai, kad net seilės varva, nors dar ryte žmona buvo pareiškusi, kad šaldytuve „pelė pasikorė“. Tačiau niekuomet nepamirškite, kad uošvė-Vėžys labai įžeidi. Šeimos šventės ir tradicijos jai – šventas reikalas.  Ir jai svarbiausia ne dovanos kaina, bet dėmesys.

LIŪTAS

Kartais jos žentui atrodys, kad jis vedęs ne jos dukrą, bet ją pačią. Ji iš žento reikalauja gėlių ir kitokių dėmesio ženklų, komplimentų ir susižavėjimo šūksnių. Ji gali tapti savo žento drauge ir netgi verslo partnere. Uošvė-Liūtas niekuomet neregs intrigų už žento nugaros. Jei dukters ir žento santykiai pašlis, uošvė tiesiai šviesiai pareikš, kad ji seniai įtarė, kad jiedu vienas kitam netinka, tačiau į judviejų rietynes nesikiš.

MERGELĖ

Svarbiausia – gyventi kuo toliau nuo jos. Visi anekdotai apie uošves, deja, laužti ne iš piršto – jie kuriami apie po Mergelės ženklu gimusią žmonos mamą. Ji visur kaišioja savo nosį, kritikuoja ir randa prie ko prisikabinti. Labai smalsi, mėgsta su savo draugėmis aptarinėti žento trūkumus. Dukra, būdama su savo mama, privalės išklausyti besikartojančias pastabas apie tai, koks jos vyras netobulas. Labai dažnai uošvė-Mergelė įtakoja savo dukros skyrybas.

SVARSTYKLĖS

Tai pati tikriausia taikdarė – ji diplomatiškai išspręs bet kokį jūsų poros konfliktą ir padarys taip, kad kaltų neliktų. Su uošve reikia kuo daugiau bendrauti, su ja netgi įmanoma gyventi po vienu stogu. Ji taktiška ligi kaulų smegenų ir sugeba „išnykti“ erdvėje. Jos devizas: „Visi turi jaustis patogiai“. Ji pripažins, kad žentas – šeimos galva, o pati pasirinks garbingą pilkojo kardinolo vietą. Tokia uošvė išliks savo žento drauge net ir tuomet, jei jiedu susipyks su jos dukra.

SKORPIONAS

Ji akimirksniu įvertins savo žento pliusus ir minusus bei iškart pateiks verdiktą, be teisės užginčyti.  Ji nuolat stebės, ar žentas kokybiškai atlieka vyro pareigas. Jei uošvė nuspręs, kad jis – ne pora jos dukrai, tai toks vyras įsigis slaptą ir labai pavojingą priešą. Dukters norai ir jausmai tokiai Skorpionės pozicijai neturės jokios įtakos. Vis tiek nugalės uošvė-Skorpionė. Žentui pasiseks tik tuo atveju, jei jis pats irgi gimė po Skorpiono ženklu.

ŠAULYS

Ji pernelyg nesigilins į dukters šeimyninį gyvenimą, o visiems dukters skundams yra paruošusi vieną atsakymą: „Aš juk tau sakiau!“. Uošvės pamokymus ir patarimus verta išklausyti, tačiau į ginčus geriau nesivelti. Ši uošvė tikrai nekontroliuos, ar žentas laikosi jos rekomendacijų – ji jau turi paruošusi naujų patarimų. Pagarba – bene vienintelis šios moters pageidavimas. Ji visuomet tolerantiškai žvelgia į jaunos šeimos patirties stoką ir lygiai taip pat toleruoja savo dukters lengvabūdiškumą.

OŽIARAGIS

Ji pati trokšta, kad kuo greičiau jauna šeima atsiskirtų nuo jos. Uošvės-Ožiaragio visiškai nedomina, ką žentas mano apie ją. Dukters ir žento jausmai bei emocijos jai visiškai neįdomios. Iš mandagumo ji užduos keletą klausimų žentui apie jo banko sąskaitą, užimamas pareigas bei jo karjeros galimybes. Ji tikrai nevargins savo dukters šeimos dažnais vizitais ar prašymais. Ji bet kada padės savo žentui, su sąlyga, jei jis sugebės aiškiai ir motyvuotai išdėstyti savo prašymą.

VANDENIS

Demokratiška ir sąžininga. Sąvoka „žentas“ jai neegzistuoja – dukters vyras jai iškart tampa „sūnumi“. Dukters ir žento konfliktų metu išlieka objektyvi ir sąžininga, nors kartais ir būna žiauri, dėstydama savo nuomonę. Ji niekuomet nesistengs sukiršinti savo dukters ir žento, niekuomet pirma nesikiš į konfliktą, nebent jos pagalbos paprašytų vaikai. Su tokia uošve gyventi gana neramu: ji turi daugybę draugų, jos telefonas nuolat skamba, ji viskuo domisi ir sugeba išlikti jaunatviška iki pat senatvės. Greičiau jai padovanokite anūkų ir ji akimirksniu į juos sutelks visą savo dėmesį. Ji nenuilstamai rūpinsis jų lavinimu, vežios į muzikos mokyklą, baseiną ar dailės pamokas.

ŽUVYS

Rami, dažnai aukojasi vardan vaikų laimės. Mielai rūpinasi namų ūkiu, nors periodiškai primena, kad jos asmeninis gyvenimas pasibaigė tuomet, kai jos dukra ištekėjo. Į dukters ir žento konfliktus ir pykčius reaguoja ašarų upeliais ir tyliais įkalbinėjimais susitaikyti. Ji gali tapti be galo miela močiute tą pačią akimirką, kai gims jos pirmasis anūkas. Dažnai lankosi dukters namuose: gamina, tvarko ir rūpinasi anūkais. Visus šiuos darbus sugeba atlikti labai korektiškai ir nepastebimai. Būtent apie šią moterį  sakoma „auksinė uošvė“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką