Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lanksčiausiu žmogumi pasaulyje tituluojamas Kirosas Hadgu greitai varstys teismų duris

Lanksčiausias pasaulio žmogus Kiros Hadgu
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Lanksčiausias pasaulio žmogus Kirosas Hadgu
Šaltinis: 15min
0
A A

Lankstusis etiopas cirko artistas Kirosas Hadgu, daugeliui pažįstamas iš talentų konkurso „2 minutės šlovės“, pasipiktinęs neteisybe: ne dėl savo kaltės 23 metų vaikinas prarado investicijas ir dalies gerbėjų pasitikėjimą. Tuo tarpu buvęs projekto partneris kaltina Kirosą nevykdžius įsipareigojimų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Praėjusiais metais Kirosas gavo pasiūlymą prisidėti prie Kinijos imperatoriškojo cirko pasirodymų organizavimo, vaikinui taip pat buvo pažadėta leisti svečio teisėmis pasirodyti programoje. K.Hadgu pavardė atsidūrė renginio informacinėse skrajutėse, Kirosas pats važinėjo po mokyklas, reklamuodamas renginį.

„Aš pats aplankiau 300 mokyklų ir reklamavau tą renginį, sakiau, kad dalyvausiu, o jis ne tik mane apgavo, bet ir norėjo manęs atsikratyti kaip konkurento, sugadinti mano reputaciją. Jis pasinaudojo mano populiarumu savo renginiui, visur skelbė, kad tuose renginiuose pasirodys lanksčiausias žmogus pasaulyje“, – apie renginį organizavusios įmonės „Inshow“ atstovą Alių Karablikovą atsiliepia pats renginių organizavimo įmonę Lietuvoje įsteigęs Kirosas.

Likus kelioms valandoms iki renginio, Kirosui buvo pranešta, kad Kinijos imperatoriškojo cirko direktorius nepageidauja matyti lanksčiojo etiopo pasirodymo savo cirko programoje. Pats K.Hadgu šia versija abejoja ir kaltę verčia A.Karablikovui. Atvykęs į renginio vietą ir norėjęs pasikalbėti su cirko direktoriumi dėl pasirodymo, Kirosas iš renginio organizatorių sulaukė grasinimų, kad bus išmestas apsaugos darbuotojų.

Cirko lankytojai – vaikai, todėl man skaudžiausia, kad apgavo juos. Man rašė nepatenkinti renginiu žmonės ir klausė, kodėl aš nedalyvavau. Man svarbiausia – reputacija, nes noriu, kad į mano pasirodymus žmonės grįžtų ir antrą kartą.

Vaikinas teigia prieš renginį pasirašęs sutartį, kurioje numatyta, kad po renginio jis gausiąs savo dalį – 20 procentų pelno už parduotus bilietus. K.Hadgu skaičiuoja praradęs 90–100 tūkst. litų.

„Aš išleidau visus pinigus, kiek turėjau, nes maniau, kad šis darbas bus sėkmingas. Man buvo pasakyta, kad jis negali su manimi oficialiai atsiskaityti. Nenoriu gauti pinigų nelegaliu būdu, nes paskui Mokesčių inspekcija užlips man ant galvos“, – sakė K.Hadgu. Cirko artistas įtaria, kad renginio organizatoriai vengia mokėti mokesčius valstybei ir dėl to jam nepateikia oficialios renginio sąmatos.

„Čia ne Afrika, čia egzistuoja teisės. Taip elgiasi tik aferistai, kurie užsidirba pinigų apgaudinėdami kitus. Jis manė, kad esu užsienietis ir nieko neišmanau apie Lietuvos verslą“, – piktinosi pernai birželio mėnesį LNK projekte „2 minutės šlovės“ trečią vietą laimėjęs K.Hadgu.

Cirko artistas teigia neketinąs sėdėti sudėjęs rankų: jis jau kreipėsi į kelias žiniasklaidos priemones ir artimiausiu metu ketina paduoti ieškinį į teismą. K.Hadgu teigia, kad jam svarbiausia ne pinigai, o sušlubavęs gerbėjų pasitikėjimas. Pradėjęs įtarti renginio organizatorių sukčiavimą, vaikinas ėmė įrašinėti pokalbius telefonu ir visus įrodymus yra pasirengęs pateikti teisme.

„Cirko lankytojai – vaikai, todėl man skaudžiausia, kad apgavo juos. Man rašė nepatenkinti renginiu žmonės ir klausė, kodėl nedalyvavau. Man svarbiausia – reputacija, nes noriu, kad į mano pasirodymus žmonės grįžtų ir antrą kartą. Mėnesį man buvo depresija. Aš nenoriu būti pralaimėjęs – noriu kovoti iki galo ir pamokyti žmones, kad jie nebekartotų savo klaidų“, – tikino K.Hadgu.

A.Karablikovas: sutartis nutraukta, nes Kiros neatliko pareigų

„Inshow“ atstovas A.Karablikovas teigia, kad K.Hadgu renginyje buvo neleidžiama pasirodyti, nes dėl nevykdomų įsipareigojimų su juo buvo nutraukta sutartis. K.Hadgu teigia, kad tai netiesa, nes jis turi galiojančią sutartį, kurią galima nutraukti tik abiejų šalių susitarimu.

– Ar tiesa, kad jūsų įmonė nenori atsiskaityti su K.Hadgu už Kinijos imperatoriškojo cirko pasirodymo organizavimą, prie kurio jis prisidėjo?

– Mes tiesiog nusprendėme nebedirbti su Kirosu ir nutraukėme sutartį, nes jis neatliko savo pareigų, kurios buvo įvardytos sutartyje.

– Kirosas sakė, kad jam buvo trukdoma pasirodyti renginyje...

– Jis iki renginio neatliko reklaminių paslaugų ir natūralu, kad sutartis buvo nutraukta. Aš nesuprantu, kokių jis dar gali turėti pretenzijų ir kodėl į jus kreipėsi.

– Kirosas teigia buvęs apgautas: kad pats investavo pinigų, reklamavo renginį ir galiausiai liko be savo pasirodymo ir pinigų.

– Na, aš nemanau. Jei jis ką nors darė savavališkai... Mūsų santykiai buvo normalūs, o jis neatliko tų darbų, kuriuos turėjo atlikti, ir tiek.

– Kirosas teigia, kad artimiausiu metu jus ketina paduoti į teismą. Ar esate apie tai informuotas?

– Na, jis šiaip yra labai impulsyvus žmogus. Tai girdėjau, bet ar tam yra bent minimalus pretekstas?..

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką