Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Larisa Kalpokaitė: negeisk vedusio ir nelįsk į šeimą – likimas nubaus

Larisa Kalpokaitė dalyvavo akcijoje „Moterys prieš smurtą“
Organizatorių nuotr. / Larisa Kalpokaitė dalyvavo akcijoje „Moterys prieš smurtą“.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kas yra meilė, ką vardan jos galima atiduoti, o kada reikia bėgti? Kaip nesuklysti kitam patikint ranką ir širdį? Ir ką reikia daryti, kai jau atrodo, kad viskas baigta?

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Tokiomis temomis LNK laidos „ Nuo... iki“ žurnalistai nusprendė pasikalbėti su garsiomis Lietuvoje moterimis, dalyvavusiomis  šokiruojančioje fotosesijoje „16 dienų be smurto“. Prieš objektyvą šešiolikos žinomų moterų veidus subjaurojo nubrozdinimai, mėlynės  ir smūgių žymės.

Viena jų – populiari aktorė Larisa Kalpokaitė. Grimas buvo toks tikroviškas, kad Larisa net pravirko, teigiama televizijos išplatintame pranešime spaudai.

Grimas buvo toks tikroviškas, kad Larisa net pravirko.

„Ačiū Dievui pirmoji mano labai stipri meilė buvo nelaiminga, jei būčiau ištekėjusi už jo – jau viskas būtų žlugę“, – prisipažino teatro ir televizijos aktorė L.Kalpokaitė. „Jis buvo ne iš tų, kurie ištikimi ir kurie šeimoje“. Iš didelio debesies mažai lietaus – juk taip sako seni žmonės?.. Galbūt, linkteli aktorė, tačiau jai atrodo, kad jos šeimai ir santuokai su aktoriumi Jonu Braškiu, skaičiuojančiai štai jau beveik 30 metų, įtakos turėjo kiti dalykai. „Aš turiu šunišką uoslę“, – juokėsi L.Kalpokaitė. Be to, anot jos, abiejų jų tėvai nebuvo išsiskyrę,  o tai labai svarbu, taip pat jos anyta buvo dieviška, kuri nesikišo į jokius jų barnius.

Su vyru Jonu Larisa sako susipažinusi studijų laikais. Ji buvo studentė, jis dėstytojas. „Gražus, bet ne mano skonio, man labiau patiko rudomis akimis, aukšti ir plačiapečiai – it „švarcnegeriai“  – pasakojo Larisa. Tokių, tiesa, buvo, bet visi buvo vedę – sako aktorė. O vedęs vyras – jai tabu.

„Negeisk vedusio ir neskirk šeimos – likimas už tai tave stipriai nubaus“, – sako aktorė.

„Lazda turi du galus. Ir visada ji atsisuks antru...Aš tuo įsitikinusi...Žinau labai daug pavyzdžių“, – sakė Larisa.  Ypač, anot aktorės, skaudžiai likimas kirs jei lendi į šeimą, kurioje yra vaikų. „ Likimas laukia 10, 15 metų. Aš kalbu ne šiaip sau...“.

Be to, aktorė įsitikinusi, kad jei jau taip nutiko, kad paslydai ir „nuėjai į kairę“, bet tai buvo klaida ir nesirengi skirtis – užsičiaupk amžiams. Anot aktorės, tai tik įskaudins mylimą žmogų.

Dar daugiau žinomų moterų prisipažinimų apie meilę ir santykius  šeimoje pirmadienio vakarą 19.15  per LNK.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką