Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 10d. 15:29

Larisa Kalpokaitė prisiminė prieš 37-erius metus vykusį medaus mėnesį: kambarį teko dalytis su Sipariais

Larisa Kalpokaitė, Jonas Braškys, Saulius Siparis
15min nuotr. / Larisa Kalpokaitė, Jonas Braškys, Saulius Siparis

Garsi aktorė Larisa Kalpokaitė netrukus minės savo 37-ąsias vestuvių metines. Ta proga žinoma moteris nuvyko į Zarasus – ten, kur praleido savo medaus mėnesį. L.Kalpokaitė prisiminė šviesiausias savo gyvenimo akimirkas.

„Prieš trisdešimt septynerius metus buvo mano pirmasis apsilankymas Zarasuose. Mes susituokėme rugpjūčio šeštąją, o po poros dienų mus išvežė į Zarasus. Buvo ir mūsų gastrolės, ir medaus mėnuo kartu. Mus apgyvendino kažkokiame bendrabutyje, viename kambaryje su Sipariais. Sakom, tai kaip taip? Mes juk jaunavedžiai.

Bet vietų nebuvo, niekas mūsų nieko neklausė, mes pastatėme spintą tarp lovų ir taip pasidalinome teritorijas. Bet buvome jauni, laimingi ir buvo labai smagu, rytais pasiimdavome valtelę, vyras irkluodavo ir nuostabiame ežere tarp lelijų praleisdavome visą dieną“, – su šypsena prisiminimais dalinasi aktorė.

Asmeninio albumo nuotr./Larisa Kalpokaitė
Asmeninio albumo nuotr./Larisa Kalpokaitė

Larisa Kalpokaitė – garsi romansų atlikėja, teatro, kino, bei serialų aktorė, sukūrusi virš keturiasdešimt vaidmenų. Jos, kaip aktorės, karjeros šuolis prasidėjo jau po keturiasdešimties, bet moteris tvirtina, kad yra labai patenkinta savo likimu:

„Aš negaliu pasakyti, kad visuomet svajojau būti artiste. Aš tiesiog žinojau, kad kito kelio ir pasirinkimo nėra, kad aš ja būsiu ir viskas. Aš nuo pat vaikystės būdavau scenoje, pirmoji skaitydavau eilėraščius, pirmoji vaidindavau spektakliuose. Man niekada nebuvo jokios baimės. Aš nesuprasdavau vargšių klasiokių, kurias stumte stumdavau į sceną, o jos sakydavo „aš negaliu“. Aš visada galvojau, kaip tu negali? Juk tai taip paprasta – atsistojai ir padainavai.“

Tačiau scenos jaudulys Larisai Kalpokaitei tikrai nesvetimas. Prisimindama savo pirmąjį spektaklį didžiojoje scenoje, pamena ir didžiulį jaudulį. Viskas pasikeitė, kai ji suprato vieną labai svarbų dalyką:

Audriaus Solomino nuotr./Larisa Kalpokaitė ir Jonas Braskys
Audriaus Solomino nuotr./Larisa Kalpokaitė ir Jonas Braskys

„Mes vaidinome „Aprengėją“, aš sėdėjau scenos gilumoje ir ruošiausi savo išėjimui. Scena atrodė tokia didelė, žiūrovai toli toli, atrodė, kad girdžiu kiekvieną, net menkiausią garsą ir staiga pajutau iš salės labai didelę šilumos bangą. Ir aš supratau, kad aš žinau, kodėl aš čia sėdžiu. Kad čia susirinko visi, kurie mane, spektaklį ir šį teatrą myli, ir kad viskas, ką aš jiems galiu duoti – tai didžiulę meilę atgal. Po to karto aš, eidama į sceną, visuomet žegnojuosi ir prisimenu, kad čia tvyro abipusė meilė.“

Dar negirdėtos L. Kalpokaitės gyvenimo detalės ir ateities planai – šeštadienį, laidoje „Pagaliau savaitgalis“, 10:30

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką