Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laura Imbrasienė: „Kartais reikia iš savęs pasijuokti“ (papildyta balandžio 2 d.)

Laura Imbrasienė ir Vytautas Šerėnas
LNK nuotr. / Laura Imbrasienė ir Vytautas Šerėnas
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

LNK televizija balandžio 1-osios proga sumanytam projektui „Dviračio žvaigždė“ prisiviliojo vieną iš gražiausių šalies moterų L. Imbrasienę (33). Laura šiam faktui neteikia didelės reikšmės, mat ir be darbo televizijoje ji turi daug įvairių užsiėmimų. Tačiau moteris džiaugiasi, kad galės prisidėti prie projekto, kuris skatins žmones šypsotis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Laura, kaip reagavote, kai „Dviračio žvaigždės“ komanda Jus pakvietė prisidėti prie humoristinio projekto?

Paprastai ir normaliai. Negaliu sakyti, kad mėgstu lietuvišką humorą, bet tai, ką daro „Dviračio“ komanda, man patinka. Apskritai humoras man nesvetimas. Juoktis aš labai mėgstu.

Šio renginio kūrėjų išplatintame spaudos pranešime buvo tokie žodžiai: „Mėslita“ įsigijo gražiausią Lietuvos moterį – Laurą Imbrasienę.“ Ar šiuo atveju žodis „įsigijo“ Jūsų neįskaudino?

Ne. Į viską reikia žiūrėti su humoru. Man priimtinas toks juokelis. Nesu prieš autoironiją. Kartais sveika iš savęs pasijuokti. Nemanau, kad liūdėdami galėtume normaliai gyventi. Geriau juoktis nei verkti.

Ar jaudinatės prieš koncertą? Juk šou bus transliuojamas tiesiogiai.

Kol kas nesijaudinu, nes dar liko šiek tiek laiko. Tačiau žinau, kad tikrai drebėsiu prieš renginio pradžią. Man visada taip būna. Guodžia mintis, kad scenoje būsiu su Rolandu Vilkončiumi (vienas iš šešių „Dviračio žvaigždės“ vedėjų – aut. past.). Šiuo žmogumi labai pasitikiu.

G. Kropio nuotr./Laura Imbrasienė
G. Kropio nuotr./Laura Imbrasienė

Su Rolandu dirbote ir anksčiau. Kokias emocijas Jums kelia dar vienas Jūsų susitikimas eteryje?

Su šiuo žmogumi ir šiaip bendrauju. Scenoje su Rolandu visada malonu dirbti. Spėju, pusę mano jaudulio būtent jis „nuims“. Rolandas moka nuraminti (juokiasi).

Ar Jūsų perėjimas iš nacionalinio transliuotojo, kur vedėte „Triumfo arką“, į komercinį kanalą ilgalaikis?

Kol kas manau, kad tai vienkartinis mano pasirodymas LNK. Kaip bus ateityje, parodys laikas. Šiaip darbui televizijoje neteikiu didelės reikšmės. Jei bus veiklos eteryje – puiku, jei nebus – nieko tokio. Darbą televizijoje visada derinu su šeima: jei šis užsiėmimas trukdytų namiškiams, rinkčiausi laiką su artimaisiais.

Ar per tą laikotarpį, kai nedirbote ekrane, spėjote pasiilgti filmavimo kamerų, plojimų, eterio?

Stengiuosi neprisirišti prie televizijos. Geriau laikytis atokiau, kad darbui staiga pasibaigus nebūtų labai skaudu. Esu iš vyresnių žmonių girdėjusi, jog televizija gali labai stipriai įtraukti ir paskui be to nebegali gyventi. Noriu mokėti gyventi ir be eterio (šypteli).

Kuo dar užsiimate be darbo ekrane?

Daug kuo. Paskutinis mano pomėgis – juvelyrika. Jau antrus metus mokausi šio amato. Jis man tiesiog dūšią glosto. Mes su seserimi jau seniai veriame karoliukus ir dažnai prireikdavo dalykų, kuriuos pats galėtumei padaryti, bet nemoki. Taip ir nusprendžiau, kad reikia mokytis juvelyrikos paslapčių. Susiradau vietą, kur tobulinuosi. Dabar moku pati sulituoti, sumeistrauti reikiamą detalę. Ši sritis mane labai traukia.

Kam skirti Jūsų dirbiniai?

Dažniausiai sau. Padarai ką nors, pamatai, kad neblogai gavosi, ir tuomet sakai: „Jis bus mano, niekam neatiduosiu.“ Pastebėjau, kad sunku skirtis su savo dirbiniais, bet stengiuosi ir draugėms padovanoti (šypteli).

„Privatu“
Komentarai
Temos TV
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką