Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 11d. 09:55

Lauriui Reinikiui teko pabuvoti už grotų – naują dainos klipą filmavo Latvijos kalėjimuose

Lauris Reinikis
Organizatorių nuotr. / Lauris Reinikis

Uždarant vasaros sezoną, latvių dainininkas, aktorius ir televizijos laidų vedėjas Lauris Reinikis išleidžia muzikinį vaizdo klipą savo naujausiai dainai „Išvėdinti galvą“. Tai komiška istorija su kriminalinio filmo elementais. Pasakojimas apie pervargusį ir darbe perdegusį žmogų.

Kūrinys „Išvėdinti galvąׅ“ buvo parašyta kartu su Justinu Jankevičiumi, kuris yra išvertęs ir pritaikęs lietuviškus tekstus daugumai Laurio dainų, tokių kaip „Aš bėgu“, „Širdis sudegus tyliai“, „Pasaka“, „Taves nepamirštu“. Šių bei naujausios dainos kompozitorius yra pats Lauris Reinikis.

„Išvėdinti galvą“ muzikinį vaizdo klipą režisavo patyrusi režisierė Aija Strazdiņa, pagrindinis operatorius buvo Ivo Skanstiņš, o vaizdo siužetą parašė ir prodiusavo pats Lauris Reinikis.

Filmavimo akimirkos – galerijoje:

Muzikinis dainos „Išvėdinti galvą“ vaizdo klipas yra išskirtinis tuo, kad jis buvo nufilmuotas glaudžiai bendradarbiaujant su Latvijos kalėjimų administracija, kuri labai padėjo ir parėmė. Didžioji dalis vaizdo klipo buvo nufilmuota dviejuose Latvijos kalėjimuose: Brasos kalėjime, kuris buvo uždarytas prieš 4 mėnesius, ir Olainės kalėjime, kuris vis dar veikia ir yra moderniausias Latvijos kalėjimas. Tai buvo pirmas kartas istorijoje, kai koks nors Latvijos muzikantas parodė norą filmuoti muzikinį vaizdo klipą kalėjimo viduje.

„Tai buvo nepaprastai įdomi patirtis ir nuostabus nuotykis, kurio niekada nepamiršiu. Dėl Latvijos kalėjimų administracijos šią istoriją buvo galima papasakoti ir ji neliko tik ant popieriaus“, – pasakoja Lauris ir priduria, kad iš tikrųjų ši istorija yra apie žmogų, o ne apie kalėjimą.

Organizatorių nuotr./Laurio Reinikio dainos „Išvėdinti galvą“ vaizdo klipo filmavimo akimirka
Organizatorių nuotr./Laurio Reinikio dainos „Išvėdinti galvą“ vaizdo klipo filmavimo akimirka

„Tai yra tarsi priminimas visiems, kad nereikia daryti visų įmanomų darbų ir uždirbti visų pasaulio pinigų. Jums to nereikia, jei norite gyventi sveiką ir visavertį gyvenimą. Niekam nereikia perdegusių, persidirbusių ir pervargusių žmonių aplink. Jūs privalote rasti laiko sau, laiku sustoti ar atsipūsti. Arba, kaip sakoma dainoje, „Greičiau, nebenulaikau! Man reikia išvėdinti galvą“, – vaizdo klipo ir dainos idėją aiškina Lauris.

Naujausia Laurio Reinikis daina ir vaizdo klipas yra išleista trijomis kalbomis: lietuvių („Išvėdinti galvą“), latvių ( „Izvēdināt galvu“) bei estų („Lendame koos“ ).

Naujasis Laurio Reinikio vaizdo klipas:

VIDEO: Lauris Reiniks - "Išvėdinti galvą" (Official Music Video) LITHUANIA
Komentarai: 1
Temos: 1 Lauris Reinikis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką