Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Legendinės grupės „Vairas“ lyderis E.Čivinskas grumiasi dėl savo gyvybės

Grupės „Vairas“ lyderis Edmondas Čivinskas
„Scanpix“ nuotr. / Grupės „Vairas“ lyderis Edmondas Čivinskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau septinta diena Kauno klinikų reanimacijoje gulintis grupės „Vairas“ vokalistas ir siela Edmondas Čivinskas kovoja dėl savo gyvybės ir laukia gyvybiškai svarbios kepenų persodinimo operacijos. Geras Edmondo draugas dainininkas Romas Dambrauskas suskubo paraginti žmones finansiškai paremti sergantį grupės „Vairas“ narį.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kelerius metus hepatitu B sergantis E.Čivinskas klinikose atsidūrė smarkiai pablogėjus fizinei būklei.

„Padėtis sunki, reanimacijoje esame nuo ketvirtadienio vakaro“, – portalui 15min.lt patvirtino ligoninėje esanti E.Čivinsko žmona Simona.

Moteris teigė, kad visas operacijos išlaidas kompensuos Valstybinė ligonių kasa, tačiau daug išlaidų pareikalautų gydymas po jos.

„Donoro laukimas – laimės dalykas, yra ir daugiau laukiančių. Bet Edmondas šiuo metu yra tokios būklės, kad jam operacijos daryti nebūtų galima. Pirmiausia reikia stabilizuoti būklę ir sutvirtėti, kad būtų galima pakelti aštuonias valandas trunkančią operaciją“, – kalbėjo S.Čivinskienė.

„Scanpix“ nuotr./Romas Dambrauskas (kairėje) ir Edmondas Čivinskas
Romas Dambrauskas (kairėje) ir Edmondas Čivinskas

Šiuo metu šalia E.Čivinsko budi žmona Simona, aplankyti atvyko ir grupės „Vairas“ kolegos, pakaitomis pas tėtį atvažiuoja sūnus ir dukra.

„Šiandien atvažiavo būgnininkas su klavišininku, rytoj atvažiuos gitaristas. Edmondas yra lankomas draugų, prižiūrimas. Edmondas yra sąmoningas ir tai yra didelis pliusas. Jis kuria ateities planus su šviesiausiomis mintimis“, – pro ašaras sunkiai tardama žodžius sakė Edmondo žmona Simona.

Organizatorių nuotr./
Grupė „Vairas“

Dainininkas R.Dambrauskas su E.Čivinsku tikina esantis pažįstamas nuo senų laikų – savo muzikinės karjeros pradžios, o labiausiai su Edmondui susidraugavo šiam atvykus gyventi į Mažeikius.

„Jis – labai geras žmogus ir labai geras draugas, tokiems žmonėms būtinai reikia padėti“, – kalbėjo neseniai iš  Jungtinių Amerikos Valstijų grįžęs R.Dambrauskas, internetu išplatinęs laišką, raginantį pervesti pinigų į kepenų transplantacijos laukiančio E.Čivinsko sąskaitą.

R.Dambrausko teigimu, labai svarbu, kad žmonės atsilieptų į pagalbos prašymą ir padėtų  E.Čivinsko šeimai. Neatmetama galimybė, kad E.Čivinskui transplantacija gali būti atliekama ir užsienyje.

Aukoti galite: VŠĮ Mažeikių bendruomenės centras, sąskaita LT867300010086729894, mokėjimo paskirtis – Parama Edmondui Čivinskui.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką