Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 19d. 20:54

Leidus renginius iki 150 žmonių organizatoriai nedžiūgauja: koncertuoti vis dar neapsimoka

Martynas Tyla, Lauras Lučiūnas
15min klijuotė / Martynas Tyla, Lauras Lučiūnas

Nuo pirmadienio Lietuvoje atlaisvėjus karantinui yra leidžiami nedideli renginiai, kuriuose gali apsilankyti iki 150-ies žmonių. Nors dalis melomanų jau džiaugiasi ir ieško galimybių įsigyti bilietus, pasiūlymų jie ras gana mažai. Tam yra daug priežasčių – ir tai, jog renginių industrijos atstovams vis dar neapsimoka rengti koncertų, ir tai, jog koncertuose nebus leidžiama prekiauti gėrimais, ir nesuinteresuoti atlikėjai, kurių atlygis už koncertą gali būti apylygis dabartinei gaunamai paramai.

Pirmadienį, sušvelninus karantiną, buvo pranešta ir apie naują renginių organizavimo tvarką – nuo šiol leistini renginiai, kuriuose lankysis ne daugiau nei 150 žmonių.

Numatyti reikalavimai renginiams yra gana griežti – susirinkę žiūrovai privalės išlaikyti 2 metrų atstumą, dėvėti medicinines kaukes arba respiratorius, renginio laukti galės ne didesnėmis kaip dviejų asmenų grupėmis viduje ar penkių asmenų grupėmis lauke, nebent tai bus vienos šeimos nariai.

Savo ruožtu organizatoriai privalės užtikrinti, kad žiūrovai šių reikalavimų laikytųsi, o į renginį pakliūtų tik prisiregistravę ar bilietą įsigiję žmonės. Taip pat numatyta, kad į renginio vietą žiūrovai galės būti įleidžiami likus ne daugiau kaip pusvalandžiui, o į salę pradėti leisti ne anksčiau kaip likus 15 minučių iki renginio pradžios.

Renginių metu prekiauti gėrimais ar maistu nebus galima, o organizatoriai privalės prižiūrėti, kad renginio metu žiūrovai negertų ir nevalgytų.

Šias sąlygas išgirdę renginių organizatoriai ir renginių industrijos atstovai laime netrykšta – dalis jų teigia, kad tokius koncertus organizuoti tiesiog neapsimokės.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai: 6

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką