Dabar populiaru
Publikuota: 2017 balandžio 30d. 11:28

Leitenanto Pavelo Žuko vestuvėse karininkai surengė nepamirštamą staigmeną

Leitenanto Pavelo Žuko ir Gailės Marijos Mačiulytės vestuvių akimirka
Alfredo Pliadžio nuotr. / Leitenanto Pavelo Žuk ir Gailės Marijos Mačiulytės vestuvių akimirka

Šeštadienio rytą prie Vilniaus miesto Santuokų rūmų buvo galima išvysti neįprastą reginį. Aštuoni karininkai iš visos Lietuvos nusprendė surengti staigmeną ir per vestuves pagerbti leitenantą Pavelą Žuką (24) ir jo išrinktąją Gailę Mariją Mačiulytę (25).

Karinininkus dėl leitenanto vestuvių suvienijęs majoras Tomas Matulevičius 15min pasakojo, kad nei jaunoji, nei jaunasis apie rengiamą staigmeną nežinojo, o kai išvydo įspūdingą kardų ceremoniją, liko maloniai nustebinti.

„Mes visi atvažiavome prie Santuokų rūmų ir juos nustebinome. Reikėjo pamatyti jaunųjų veidus – jie tikrai nesitikėjo. Galbūt galvojo, kad kažkas ateis pasveikinti iš kolegų, bet tikrai negalėjo numanyti, kad suvažiuos karininkai iš visos Lietuvos. Emocijų buvo tikrai daug“, – džiaugėsi majoras T.Matulevičius.

Alfredo Pliadžio nuotr./Leitenanto Pavelo Žuk ir Gailės Marijos Mačiulytės vestuvių akimirka
Alfredo Pliadžio nuotr./Leitenanto Pavelo Žuk ir Gailės Marijos Mačiulytės vestuvių akimirka

Pagal ilgametes tradicijas karininkai veda vilkėdami uniformas. „O dar yra karininkų kardai – tarpukariu visi su jais vaikščiojo. Nusprendėme leitenantą ir jo išrinktąją pagerbti su autentiškais, buvusių karininkų kardais“, – apie tradicijas kalbėjo majoras T.Matulevičius.

Majoras T.Matulevičius pasakojo, kad pagal komandas stengėsi atkartoti rikiuotės statutą. Ir jiems pavyko: „Viskas vyko paprastai, tvarkingai, bet ceremonija su kardais tikrai nustebino ir civilius.“

Mylimosios rankos laukė trejus metus

15min Pavelas Žukas pasakojo, kad Lazdynų baseine dirbančią Gailę Mariją įsimylėjo prieš trejus metus, tačiau abipusiai šilti jausmai užgimė tik praėjusią vasarą.

„Susipažinome dar tada, kai studijavau Karo akademijoje. Po trejų metų pradėjome draugauti. Šių metų kovą pasipiršau, o dabar iškėlėme vestuves“, – džiaugėsi P.Žukas.

P.Žukas teigė, kad šį atsakingą žingsnį žengė užtikrintai ir apgalvotai. Be to, vasarą jaunavedžiai turėtų susilaukti pirmagimio.

„Neabejoju savo meile“, – jautriai tarė jaunasis.

P.Žukas už surengtą staigmeną dėkoja majorui T.Matulevičiui. „Tikėjausi, kad atvažiuos jis, nes buvo mano vadas, bet kad suorganizuos tokią staigmeną ir įkalbės 8 karininkus iš įvairiausių Lietuvos miestų, man buvo neįtikėtina“, – sakė P.Žukas.

Po vestuvių ceremonijos Santuokų rūmuose jaunieji su artimaisiais patraukė į Vingio parką, kur pratęsė vestuvių šventę.

Karininkų ceremonijos su kardais akimirkos – nuotraukų galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Kviečiame anties

Video

00:52
08:29
03:24

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką