Dabar populiaru
15min ŽIŪRĖK
Publikuota: 2009 sausio 15d. 09:46

Leo padarė įspūdį treniruotas D.Craigo kūnas

Leonardas Pobedonoscevas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Leonardas Pobedonoscevas

Su žymiu aktoriumi Danieliu Craigu filmavęsis Leonardas Pobedonoscevas pasidalijo įspūdžiais apie bendrą darbą su Džeimso Bondo vaidmens atlikėju.

„Laisvalaikio“ paklaustas, kokį įspūdį padarė D.Craigas, L.Pobedonoscevas sakė, kad tikrai ne kaprizingos žvaigždės. „Pasibaigus scenai jis neužsidarydavo savo vagonėlyje. Sėdėdavo su visais palapinėje, bendraudavo, juokindavo kitus ir pats mėgo pasijuokti. Žodžiu, normalus žmogus. Įspūdį padarė ir treniruotas jo kūnas. Žinau, kad jis kiekvieną dieną lankydavosi viename sostinės sporto klube. Beje, su asmens sargybiniu. Filmavimo aikštelėje jis – tikras profesionalas. Tiesa, kai kuriuose epizoduose pastebėjau, kad jis dar įsijautęs į Džeimso Bondo vaidmenį“, – sakė L.Pobedonoscevas.

Žurnalistė L.Pobedonoscevo paklausė, ar informacija, kad D.Craigas besifilmuodamas gėrė degtinę, tėra tik gandas. „Bent jau aš nepastebėjau. Gal filmavimo pabaigoje, kai jau buvau baigęs darbą“, – sakė Leo ir pridūrė, kad iš filmo įspūdingos sumos neuždirbo, tačiau būtų sutikęs jame vaidinti ir už dyką.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką