Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Liepa Mondeikaitė: „Nesu šeimų ardytoja. Aš – vieniša mergina!“ (papildyta gegužės 7 d.)

Liepa Mondeikaitė
V. Ovadnevo nuotr. / Liepa Mondeikaitė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Pramogų pasaulio krikštas jaunajai debiutantei Liepai (21), kaip ji pati sako, buvo sunkus. „Esu vadinama šeimų ardytoja, vedusių vyrų viliotoja, arkliaveide ar baisūne. Tokie žodžiai skaudina, bet ne mane, o artimuosius. Aš tiesiog noriu dainuoti, būti muzikoje. Tik ji man yra viskas“, – prisipažįsta Smaragdinio Telšių choro atlikėja, kuri praėjusią savaitę buvo apkaltinta dėl griūvančių Eglės (31) ir Juozo (37) Liesių santykių.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Liepa, prieš savaitę interneto portale  „Super L.T.“ pasirodė pranešimas, kad galimai J. Liesis dėl simpatijų Tau skiriasi su savo žmona Egle. Kaip yra iš tikrųjų?

Iš tikrųjų... Net juokinga, kaip nieko nėra. Nesu nei įskaudinta, nei sugniuždyta, puikiai žinau, kad ši informacija yra neteisinga. Pirmiausia Eglė Liesienė yra mano pusseserė, todėl Juozą pažįstu nuo senų laikų. Dalyvavau jų vestuvėse. Jie man abu yra labai brangūs. Todėl į Juozą negalėčiau žiūrėti kaip į svajonių vyrą – jis man labiau kaip brolis. Taigi tikrai nesu šeimų ardytoja. Tegul tik kas nors pabando ardyti manąją!

Kodėl ryžaisi apie šią situaciją prabilti viešai?

Nes tu paprašei (juokiasi). Matai, lengvai pasiduodu nevedusių vyrų įtakai. Galvojau patylėti, nes maniau, kad bet koks mano žodis gali būti savaip interpretuotas. Vis dėlto, kai melagystės apie mane ėmė žaibiškai sklisti po Lietuvą, pasijutau bejėgė. Paskui prisiminiau, kad ne tik dainuoti moku, nusprendžiau pasiduoti tavo įtaigai.

V. Ovadnevo nuotr./Liepa Mondeikaitė
V. Ovadnevo nuotr./Liepa Mondeikaitė

Kaip manai, kodėl apskritai kilo kalbų, kad esi Liesių skyrybų priežastis?

Dėl to, kad Juozas nuolat yra šalia manęs. Mus dažnai kartu mato renginiuose. Jis man pataria, padeda, mane palaiko, fotografuoja. Matyt, aplinkiniams bet kokia žmogaus pagalba reiškia tik viena – romaną. Mano pasaulyje, mano muzikoje taip nėra. Gal todėl, kad aplinką matau kitaip, pastebėjau – traukiu problemas ir skandalus. Nors noriu gyventi tik muzika ir muzikoje. Bet nuolatos atsiduriu netinkamoje vietoje netinkamu laiku (šypteli).

Tiesą pasakius, apie Tave man teko girdėti dar tada, kai pramogų pasaulyje žengei pirmuosius žingsnius. Nepatikėsi, tačiau ir tuomet sklido kalbų, kad esi šeimų ardytoja – neva išskyrei ir Deivydo Zvonkaus šeimą...

Tai ir Marijonas Mikutavičius Reginą (savo buvusią žmoną – red. past.) dėl manęs paliko... Spėjau apie save prisiklausyti visko! Nesu ir nebūsiu šeimų ardytoja. Tai yra tiesa. Deivydas yra nuostabus žmogus, puikus aranžuotojas, kompozitorius, muzikas, pažįstu jį kokius trejus metus. Tačiau ir jis man yra kaip brolis, muzikos brolis. Jau girdėjau, kad mudu esame poruojami.
Vaikino aš neturiu. Išvis nežinau, kas yra bet kokie santykiai su vyru. Rimtai. Aš net pasimatyme nesu buvusi (juokiasi).

Kaip matau, į viską reaguoji su šypsena. Tau taip patogiau?

Manau, taip geriau nei ašaroti. Tiesiog pramogų pasaulio krikštas man buvo per žiaurus. Gal ateityje greičiau tokioms situacijoms įgysiu imunitetą? Man, jaunai atlikėjai, iš karto bandoma prilipinti kažkokias etiketes... Aš ne prekė, o klausytojai ne pirkėjai. Apsieisiu be jokių „E“, barkodų ir pakuočių.

„Privatu“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką