Dabar populiaru
Publikuota: 2010 balandžio 7d. 17:16

Liepa Rimkevičienė galvoja apie sugrįžimą į televiziją

Liepa Rimkevičienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Liepa Rimkevičienė.

Žurnalistė Liepa Rimkevičienė pastaraisiais metais visą savo laiką ir meilę skyrė dviem mažyliams – sūnums Rojui ir Vėjui Vytautui. Tačiau aktyvi moteris neslepia, kad nuo rudens mielai apsvarstytų įdomios veiklos pasiūlymus, o jau kitą savaitgalį, per nacionalinės švarinimosi akcijos „Darom“ koncertą, Liepa taps viena iš šešių ekologinio renginio vedėjų.

„Nesu visai dingusi, – šypsojosi L.Rimkevičienė, buvusi Kiauleikytė, primindama Kovo 11-ąją pristatytą savo ir režisierės Giedrės Žickytės filmą „Laisvės džiazas“ apie Vytautą Landsbergį. – Tačiau į matomą erdvę toks išėjimas pirmas. Man labai patinka ši iniciatyva – kai pasiūlė prisidėti, iš karto sutikau.“

Liepa Lietuvoje jau yra tapusi ekologijos idėjų puoselėjimo veidu, ji ne kartą viešai pasakojo apie savo propaguojamą ekologinę motinystę, todėl visai nekeista, kad moteris aktyviai prisidėjo prie jau trečią kartą Lietuvoje vyksiančios aplinkos švarinimo akcijos „Darom“.

„Negalvojau, ar man trūksta veiklos ir viešumo, nes turiu ką veikti – auginu du mažus vaikus. Dabar laukiame vasaros, kai išvažiuosime gyventi prie jūros, į kaimus. Kol kas gyvenu kitais planais – ne darbiniais“, – 15min.lt tikino žavi mama, pavadindama savo pasirodymą per akcijos „Darom“ koncertą vienkartiniu.

Tačiau buvusi televizijos laidų vedėja atskleidė, kad jau galvoja apie naują televizijos sezoną, kuris prasidės rudenį.

„Apie darbą galima galvoti nuo rudens, jei kas nors ką nors pasiūlys... Rudenį Rojus jau eis į darželį, o mažyliui sueis pusantrų metų ir bus galima pradėti vėl darbuotis. Juo labiau kad darbas televizijoje nėra nuo ryto iki vakaro – viską galima suderinti“, – nusišypsojo aktyvi moteris, jau netrukus pažėrusi įdomių pasiūlymų akcijos „Darom“ organizatoriams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

17:24
00:38
01:30

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką