Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 8d. 13:31

Lietuva toliau atsisveikina su Vitalijumi Cololo: jo šermenyse – daug žinomų bičiulių

Sekmadienį artimieji, bičiuliai ir kolegos rinkosi atsisveikinti su humoristu Vitalijumi Cololo. Žmonės plūdo rankose laikydami baltus gėlių žiedus, jie neslėpė liūdesio, o žinomą vyrą prisiminė pačiais gražiausiais žodžiais.

15min primena, kad Vitalijaus artimieji atsisveikinti su juo kvietė savaitgalį: sekmadienį 10–21 val. Jo urna su pelenais stovėjo Druskininkų laidojimo namuose „Nutrūkusi styga“ (Veisiejų g. 36).

Pirmadienį, 13 val. buvo aukojamos Šv. Mišios Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje. Vitalijus Cololo buvo palaidotas „Ratnyčios“ kapinėse.

Akimirkos iš atsisveikinimo su Vitalijumi Cololo – galerijoje:

Sekmadienį atsisveikinti su bičiuliu atvyko „TV pagalbos“ žurnalistė Gerda Žemaitė, Milisandra ir Algis Radzevičiai, Laima Tamulytė-Stončė, Marius Jampolskis, Stanislavas Stavickis-Stano ir kiti artimi draugai.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Atsisveikinimas su Vitalijum Cololo
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Atsisveikinimas su Vitalijum Cololo
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Atsisveikinimas su Vitalijum Cololo
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Atsisveikinimas su Vitalijum Cololo

„Aš tai galvoju, kad reikia švęsti gyvenimą, o Vitalijų išlydėti su šypsena“, – sakė Stanislavas Stavickis-Stano.

Šeštadienį 15min kalbintas Karolis Sakalauskas pasakojo, kad su Vitalijumi jiedu turėjo dar labai daug planų. Prisiminęs artimą draugą, su kuriuo būtent buvo sukurti vieni žymiausių vaidmenų, jis sakė, kad jiedu spėjo apkeliauti bene visą Lietuvą, o jų kelionės visada lydėjo juokas.

„Baisu pagalvoti, kad to daugiau niekada nebebus“, – tarė Karolis.

„Nuėjęs prie urnos jaučiuosi kiek ramiau. Apkabinau tėvus, žmoną, sunku patikėti, kokia ji stipri ir kaip tvirtai laikosi, apkabinau dukrą, kurią pažįstu nuo pat gimimo. Bendraudavome neretai šeimomis, nors jie gyveno ir Druskininkuose. Mums yra neapsakomai sunku, bet negaliu pagalvoti, ką šiuo metu išgyvena šeima. Jiems belieka palinkėti didžiausios stiprybės“, – kalbėjo K.Sakalauskas.

Prisiminti Vitalijų Cololo rinkosi artimieji, bičiuliai ir kolegos:

Vytautas Šiškauskas pripažino, kad ši diena labai sunki. Susipažinę televizijos užkulisiuose, su V.Cololo visada persimesdavo žodžiu, kaip sako, net ir sunkiomis akimirkomis jis buvo tas žmogus, kuris pasistengdavo, kad tamsūs debesys išplauktų. Jį prisimena kaip labai rūpestingą, šiltą žmogų, o jo talentu abejoti tikrai negalima.

15min primena, kad pirmadienį Ispanijoje atostogų metu staiga mirė žinomas laidų vedėjas, humoristas Vitalijus Cololo, kuriam buvo 45-eri.

15min šią žinią patvirtino artimi šeimos draugai. Pranešta, kad teko atlikti skubią operaciją, tačiau ligoninėje vyrui prasidėjo uždegimas, kuris baigėsi komplikacijomis. Po jų humoristui sustojo širdis.

Atostogų Ispanijoje metu kartu su šeima buvo ir atlikėjas, artimas bičiulis Valdas Burnys. Būtent pas jį Vitalijus buvo atvykęs pasisvečiuoti.

Draugai iki nelaimės atostogavo savaitę. Tai buvo pirmas kartas, kada Vitalijus svečiavosi Ispanijoje, šių atostogų labai laukė. Į ją išsiruošė tik suaugusieji – Vitalijaus dukra liko kartu su seneliais.

„Jokių simptomų nejautė, labai ūminė liga. Tuo metu nebuvau su jais, bet mano vyras pasakojo, kad jiedu su Vitalijumi buvo prie jūros, mėgavosi saule, žydru dangumi, kai netikėtai jam pasidarė negera. Sunegalavo. Svetima šalis, tad nusprendė važiuoti į ligoninę“, –15min sakė atlikėjo žmona Aušra Burnienė.

Moteris negalėjo patikslinti, dėl kokių būtent simptomų Vitalijus atsidūrė gydymo įstaigoje. Kol kas neatskleidžiama ir liga, dėl kurios komplikacijų Vitalijui operacijos metu sustojo širdis.

Operacija Vitalijui buvo atlikta sekmadienio naktį. Pirmadienio popietę konstatuota mirtis – jis, kaip sako atlikėjo žmona, nebepabudo.

V.Cololo vesdavo apdovanojimus, renginius, laidas, tarp jų ir „Lietuvos talentus“, „Vaikų balsą“. Su Rasa Kaušiūte jis dalyvavo projekte „Iššūkis žvaigždėms. Lietuvos dainų dešimtukas“, o su Natalija Bunke „Žvaigždžių duetuose“ laimėjo 3-iąją vietą. Taip pat humoro šou „Prajuokink mane“ ir „Juoko kovos“ V.Cololo užėmė komisijos nario kėdę.

Paskutiniame savo interviu 15min (2017 m.) V.Cololo užsiminė, kad daugybė suplanuotų darbų, projektų liko nepadaryta. Bet dėl to neliūdėjo – manė turėsiąs ką veikti ateityje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vitalijų Cololo bičiuliai išlydi gražiausiais žodžiais: „Jis ir mirtis nėra suderinami“

TAIP PAT SKAITYKITE: Anapilin iškeliavusio V.Cololo gyvenimo vingiai – nuo sudėtingos vaikystės iki lemtingu tapusio vandens

TAIP PAT SKAITYKITE: Prieš 3 dienas su V.Cololo reanimacijoje telefonu bendravusi N.Bunkė: „Girdėjosi, kad nėra gerai“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

00:16
00:05
21:34

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką