Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 31d. 10:23

Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovavęs Andrius Pojavis grįžo į Lietuvą: kaip čia prigis italė žmona ir dukros?

Andrius Pojavis su žmona Isabella ir dukromis Alisa ir Amelija
Asmeninio albumo nuotr. / Andrius Pojavis su žmona Isabella ir dukromis Alisa ir Amelija

Pirmadienio vakarą – naujo, įkvepiančio gyvenimo būdo laidos startas. Išskirtinėmis istorijomis dalinsis tie, kurie daugybę metų praleido emigracijoje ir po ilgų klajonių pagaliau nusprendė savo laimę kurti čia, gimtinėje. Vienas iš tokių parvykėlių – Italijoje, Ispanijoje ir Airijoje daugybę metų gyvenęs Andrius Pojavis.

Atlikėjas Lietuvoje geriausiai žinomas kaip 2012-ųjų nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laimėtojas. Andrius prisipažįsta, kad jo sugrįžimas gana rizikingas, nes kartu su juo Vilniuje gyvens italė žmona Izabela ir judviejų dukros, kurios mažai supranta lietuviškai.

Nepaisant visų laukiančių sunkumų Andrius sako ilgiau išverti be Lietuvos jis tiesiog nebegalėjęs. Pasiilgo ir lietuviškų švenčių, ir gimtųjų namų, ir koncertų, kuriuos Andrius vadina „pačiurlenimais“.

Asmeninio albumo nuotr./Andrius Pojavis
Asmeninio albumo nuotr./Andrius Pojavis

„Į Lietuvą grįžau pačiurlenti“, – tvirtina atlikėjas, kuriam atrodo, kad vietos po saule užteks visiems muzikantams. Nors susidurti su lietuviška konkurencija jau tenka...

Į Lietuvą, tiksliau gimtąją Ukmergę, po 15-os metų Anglijoje netikėtai grįžo ir Ligita bei Egidijus Tiškai. Pradėję nuo pačių sunkiausių, juodžiausių darbų naktinėse pamainose ir statybose Londone jiedu įkūrė klestintį grožio verslą. Ligitos salonas buvo pirmasis lietuvių grožio verslas Londone, kuris sėkmingai plėtėsi, o savininkams nieko nestigo.

Visgi susilaukę dukros Tiškai nusprendė vien dėl vaiko pabandyti pagyventi Lietuvoje. Ir čia jiems taip patiko, kad be ilgų dvejonių buvo nuspręsta: verslai Londone bus parduoti, o Lietuvoje jie viską pradės nuo nulio. Rizika pasiteisino: dabar Tiškai džiaugiasi nuosava kaimo turizmo sodyba, o Ligita klientų laukia patalpose Ukmergės centre.

Ko stinga emigracijoje ir kodėl vis daugiau išvykėlių grįžta į Lietuvą? Ar tėvynė svetingai pasitinka tuos, kurie nori čia gyventi, dirbti, investuoti? Apie visa tai ir dar daugiau – jau šį pirmadienio vakarą 21 val. LNK laidoje „Noriu likti Lietuvoje“.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Esports namai

URBAN˙/

Interviu
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką