Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 12d. 12:05

Lietuvės sėkmės istorija: tapo milijoninės auditorijos laidos vedėja ir turi savo vardo batus

Žana Badojeva
Asmeninio albumo nuotr. / Žana Badojeva

Žana Badojeva – pasaulinės šlovės ir pripažinimo sulaukusi lietuvė apie kurią gimtinėje mažai kas žino. Mažeikiuose gimusi ir užaugusi, devyniolikos ji išvyko iš Lietuvos, baigė mokslus ir tapo daugybę prestižinių apdovanojimų bei milijonus sukrovusio televizijos projekto „Oriol i reshko“ (liet. Herbas ir skaičius) autore bei vedėja.

Šiandien moteris dirba su didžiausiais Ukrainos bei Rusijos televizijos projektais, socialiniuose tinkluose ją seka per pusantro milijono gerbėjų, o tokių garsių mados namų, kaip „Dior“, „Fendi“, „Chloe“ bei „Marc Jacobs“ dizaineris Ernesto Esposito kuria išskirtinius jos vardo batus. Žana prisipažino, kad jos sėkmė galėjo niekada neaplankyti, jei jaunystėje nebūtų priėmusi labai sunkaus, jos visą ateitį nulėmusio sprendimo.

Vos atvykusi į Ukrainą, Žana sutiko savo pirmojo sūnaus Boriso tėvą. Pora aštuonerius metus kūrė bendrą ateitį, per kurią lietuvė, sekdama tėvų pėdomis, baigė statybų inžineriją, vėliau įstojo į kino ir televizijos režisūrą.

Būdama pirmo kurso studentė iš ilgamečio širdies draugo išgirdo ultimatumą: aš arba karjera. Dvejus metus pora bandė ieškoti kompromisų, kol galiausiai vyras pabėgo, – atviravo moteris, kurios visą istoriją žiūrovai šeštadienį, LNK laidoje „Bus Visko“.

View this post on Instagram

Я не люблю хвалить своих детей просто так, потому что мне кажется это глупым занятием. Никому не интересны успехи чужих детей. Это правда!!! Потому что всем родителям кажется, что их дети самые талантливые))) Например, у Лолиты, безусловно, есть таланты, но какие из них смогут выстрелить, пока не известно. Она ходит в театральную студию, у нее был спектакль. Было видно, что она выделялась среди других детей своей игрой. Еще она очень хорошо рисует, очень любит петь. Но, с другой стороны, все дети тринадцати лет, честно говоря, хотят петь, все танцуют и все рисуют. Тут уж вопрос: какой талант поддерживать в ребенке? И насколько быстро у нее уйдет это желание? Я в ее возрасте хотела быть балериной. Потом я хотела быть актрисой. А вот про работу телеведущей никогда не думала, потому что в советское время не было такой профессии. Тем не менее я стала тем, кем вы меня знаете))) А кем вы хотели быть в свои 13 лет???

A post shared by Zhanna Badoeva - Жанна Бадоева (@zhanna_badoeva) on

„Jis paprasčiausiai pabėgo, tiesiogine šio žodžio prasme. Likau visiškai viena su mažu vaiku ant rankų. Aš neturėjau jokio kito pasirinkimo, kaip tik iš paskutiniųjų kovoti už savo ir sūnaus laimę“, – laidoje pasakos Žana.

Žana apsigyveno pas tėvus ir ėmė kurti planus, kaip pritaikyti studijose gaunamas žinias tam, kad galėtų išlaikyti save ir savo vaiką. Kartu su grupiokais ėmė kurti reklamas bei nedidelius televizijos projektus. Vos galą su galu sudurdama moteris neleido sau pamiršti kas yra gražus gyvenimas.

„Nepriteklius nepadarė manęs šykščia. Aš važinėjau taksi, valgiau brangiuose restoranuose ir netgi kartais pasilepindavau prabangiais bateliais. Jau tada žinojau, kad taupymas, pigiausių maisto produktų ar negražių daiktų pirkimas nepadidins pinigų mano kišenėje ir tikrai neprisidės prie gražios ateitie sukūrimo. Aš stengiausi ne taupyti, bet daugiau uždirbti, ir man pavyko“ – laidoje pasakojo garsi lietuvė.

Asmeninio albumo nuotr. /Žana Badojeva
Asmeninio albumo nuotr. /Žana Badojeva

Užsakymų daugėjo, jų kokybė, kartu ir biudžetai, augo. Po poros metų Žana įsigijo nuosavus namus ir net nepastebėjo, kaip iš vargšės studentės tapo didžiausių televizijos projektų režisiere.

Kartą filmavimo aikštelėje rodydama aktoriams, kaip reikia dirbti, buvo pastebėta laidos prodiuserio, kuris tarė: „Žana, aš noriu tave matyti ekrane, sukurkime bet ką, kiną, laidą ar serialą, nesvarbu, svarbu, kad tu būtum ne už kadro, bet jame“.

Moteris nuo pirmo kurso svajojo apie kelionių laidą, tad pasikvietus savo buvusius grupiokus į komandą, per porą savaičių aprašė idėjas ir tapo šiandien daugybėje šalių rodomo televizijos projekto „Oriol i reshko“ vedėja.

Filmuojant netrūko nuotykių, komanda ne kartą buvo apvogta. Kiekvieną savaitę skrisdami į skirtingus pasaulio kraštus, laidos kūrėjai turėjo prisitaikyti prie klimato bei laiko juostų skirtumų.

View this post on Instagram

Итак, друзья, тема новогодних подарков продолжается)) Директ завален сообщениями с вопросами - что я подарю любимым?))) Все подарки уже куплены и спрятаны от их глаз)) А с вами буду делиться интересными идеями, чем в канун Нового года удивить близких вам людей!)) Видите это чудо-устройство на фото?)) Это супер-колонка DEXP с Алисой, голосовым помощником Яндекса!)) В этом мини-гаджете собрано стооооолько впечатляющих функций, что обо всех в посте и не расскажешь!! По факту перед нами искусственный интеллект, почти как в фильмах будущего))) С ним можно поболтать и попросить помочь с простыми делами!)) О погоде сообщит, будильник поставит, о делах напомнит, сказки голосом Сергея Лазарева или Антона Комолова расскажет, ответит на любой вопрос, если попросить, то включит музыку фоном под настроение и даже поиграет с вами, например, в города))) Вот до чего техника дошла)))) Никаких телодвижений, а эмоций как у ребёнка!)) Дети, кстати, тоже будут в восторге!)) Не понимаю, как мы раньше без этого жили!!))) Устройство работает от сети, для работы понадобится Wi-Fi или мобильный интернет. Плюс полгода бесплатной Яндекс.Музыки и еще кучу интересных фишек внутри))) По мне — отличный, креативный, а главное недорогой подарок на Новый год: стоит всего 3290 рублей, а купить можно в магазинах DNS и в их онлайн-магазине. А кто из вас ещё НЕ успел купить подарки друзьям, родным и близким?)) Много вас таких?)) Пишите!))

A post shared by Zhanna Badoeva - Жанна Бадоева (@zhanna_badoeva) on

Operatoriai, scenaristas bei režisierius ne kartą atsidūrė ligoninėje. Sirgti galėjo visi, tik ne Žana, nes be pagrindinės vedėjos žlugtų visas projektas.

„Atsimenu, kai atskridome į Meksiką, po penkiolika valandų trukusio skrydžio mes patyrėme aklimatizaciją. Atvykome iš minus dvidešimt į plius trisdešimt.Vieną operatorių išvežė į ligoninę, man sukilo temperatūra iki keturiasdešimties, guliu vos pajudėti.

Sustato kadrą, sukaupiu visas jėgas, nusifilmuoju, o režisierius sako: „Žinai, Žana, truputi matosi, kad tau blogai, pasistenk būti šiek tiek linksmesnė ir energingesnė“, – prisiminė Zhanna.

Lėktuvai bei oro uostai buvo antrieji Žanos namai. Moteris dažnai vietoj grimo kėdės naudojosi viešaisiais tualetais, kur pati pasitvarkydavo makiažą, plaukus ir su plačia šypsena sveikinosi iš skirtingų pasaulio kraštų su milijonais televizijos projekto gerbėjų. Bene labiausiai žiūrovams patikdavo, kai Žanai tekdavo valgyti visokius bjaurius gyvius, roplius, vikšrus ar kirminus.

„Bjauriausia buvo, kai Vietname valgiau gyvatę. Ant stalo ją atneša gyvą, prie tavęs nupjauna galvą, išima širdį, ją deda į taurelę ir prilašina kraujo. Kraują reikia išgerti, o vis dar plakančią širdį suvalgyti. Viskas užgeriama degtine. Kraują išgėriau, bet plakančios širdies suvalgyti nepavyko“, – pasibjaurėjimo neslėpė lietuvė.

Televizijos projektas Žaną pavertė žvaigžde, tačiau sugriovė antrąją šeimą. Jei pirmasis vyras moterį bandė uždaryti auksiniame narvelyje, tai antrasis – dešimčia metų jaunesnis Alanas Badojevas, – visiškai priešingai. Vyras suprato moters ambicijas ir pats siekė savo tikslų.

Deja, ilgainiui jų santykiai tapo labiau panašūs į dviejų retai susitinkančių kolegų, nei vyro ir žmonos, o gyvenimai vis labiau tolo vienas nuo kito. Prasidėjo pretenzijos, nesutarimai ir pora pasuko skirtingais keliais.

Trečiasis vyras į Žanos gyvenimą atnešė ne tik meilę, bet ir naujas karjeros galimybes. Vasilijus Melnych – fabriko Veneto regione savininkas, kuriuose tokie garsūs mados namai „Dior“, „Fendi“, „Chloe“ ir daugelis kitų siuva galanteriją bei avalynę. Vyro paskatinta, ji sukūrė ir savo vardo batelius, kuriuos galima įsigyti Lietuvoje.

„Pamenu, Vasilijus paprašė padėti suprasti, ko reikia moterims. Taip ir gimė net dvi išskirtinio patogumo mano vardo batų kolekcijos“, – sako Žana LNK laidai „Bus visko“.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Šiemet Davosas – be D.Trumpo, bet su rusų oligarchais ir įtampa dėl Kinijos

Kaimo mokykla: elektros nėra, vaikų yra, bet per mažai. Pastrėvys

Aktualu

Ekspertai apie S.Skvernelio kandidatūrą: nemano, kad tai planuota iš anksto, įžvelgia riziką

Aktualu

Lietuvis įvykdė neapykantos nusikaltimą prieš šiaurės airį: sužalojo visam gyvenimui

Gazas

Balys Bardauskas ruošiasi į Lietuvą: „Jaučiuosi lyg įveikęs Dakarą“

Aktualu

Sulaikytas nužudyto Gdansko mero apsaugos vadas

24sek

Dar viena istorinė L.Dončičiaus naktis – skrydis į operatorę ir pirmas trigubas dublis

Aktualu

Girtas panevėžietis „Nissan“ į medį nukreipė visiškai tiesioje gatvės atkarpoje

Karštas „Ginčas“ dėl maišto „Ryte“: kas kaltas – D.Suttonas, D.Adomaitis ar vadovai?

Kultūra

Svaiginimąsi kare aprašęs Łukaszas Kamieńskis: „Turime dvigubą kariuomenės ir narkotikų istoriją“

Pasaulis kišenėje

Gran Kanarija traukia ne tik pakrante – pažvelkite į išskirtinius jos namus-urvus

Aktualu

Ant vaikų rėkusios Žiežmarių mokytojos artima kolegė: „Jos būklė – itin bloga“

Išrinktos juokingiausios 2018 metų vestuvių nuotraukos

Kultūra

Paskelbtas galutinis Nacionalinės viktorinos vietų sąrašas – vyks beveik 40-yje miestų

24sek

Lietuvos studentų čempionate – neregėtos rungtynės: VDU metė tik tritaškius

Aktualu

Juodojoje jūroje užsidegus dviem tanklaiviams žuvo mažiausiai 14 jūrininkų

Vardai

Brado Pitto moterys: tarp Charlize Theron ir Angelinos Jolie jau prieš daug metų perbėgo juoda katė

Gyvenimas

Koks amžius tinkamiausias prarasti nekaltybę?

Vardai

Violetai Tarasovienei – žiūrovų liaupsės, bet jos stilistei – kritika: kodėl tokia glaustinukė?

24sek

Įdomių minčių pateikęs R.Javtokas – apie „Žalgirio“ duobę ir naują Šaro sutartį

Gyvenimas

Dėl nežinomos ligos Justas eidamas negali sustoti, jo atmintis – tik 10 minučių

Vardai

Karoliną Meschino puošęs Kęstas Rimdžius nukopijavo Izraelio mados namų suknelę? Palyginkite

Aktualu

Gydytojai ir vaistininkai skundžiasi stringančia e. receptų sistema

Sportas

Italijoje – užtikrinta „Juventus“ pergalė prieš absoliučius autsaiderius

Aktualu

Britanijos lyderė pristatė „Brexit“ atsarginį planą, nedaug tesiskiriantį nuo ankstesnio

Naujienos

Infografikas Verslas

Kinijos krizės belaukiant: nerimo ženklai ir potencialios aukos Lietuvoje

Gazas

5 kartos „Mercedes-Benz“ S klasė – greitai nuvertėjęs gatvinis kruizinis laivas

Aktualu

Vytautas Landsbergis: užduotis Lietuvai – stiprinti savo atsparumą savo žemėje

15min iš Dakaro Gazas

Po beveik 15 val. A.Juknevičiaus ekipažas kirto finišą: „Poilsio diena jau seniai taip nesidžiaugiau“

Maistas

Vytaro Radzevičiaus „Pasaulio puodai“: airiškai lėtai troškinta jautiena

Gyvenimas

Solveiga su sužadėtiniu seną vištidę Kupiškyje pavertė 37 kv. m jaukiais namais

Aktualu

Pavogto „Mitsubishi“ savininkai užfiksavo įžūlų vagį: atsidarė kiemo vartus ir išvažiavo

Aktualu

Kovo 9-oji paskelbta Lietuvos vardo diena

Vardai

Žinoma atlikėja įsikūnijo į Jurgį Didžiulį: ar atpažinsite, kas slepiasi po grimu?

Mokslas.IT

Rusijos mokslininkai prarado orbitinio radioteleskopo valdymą

Aktualu

Paryžiaus centre esančioje kepykloje driokstelėjo sprogimas: žuvo du ugniagesiai

Vardai

10 kiečiausių moterų kine: nuo kovotojos su ateiviais iki draugių šokdintojos

Gazas

Atostogos Dakaro ralyje: kada planuoti, ko pasisaugoti ir kiek kainuos

Verslas

Elono Musko vadovaujama „SpaceX“ atleis 10 proc. darbuotojų

Aktualu

7700 dalyvių pagerbė Laisvės gynėjus tradiciniame bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“

Aktualu

Nustatė baudas už kremavimo, kapinių priežiūros ir palaikų gabenimo pažeidimus

Aktualu

„Via Baltica“ kelyje susidūrė trys vilkikai: eismas ties Marijampole nukreipiamas

Gyvenimas

7 paprasti būdai, kurie padės sukurti prabangų virtuvės vaizdą

24sek

Eurolygos turo laurai: MVP – 35-rių veteranas, Artūras Gudaitis – penketuke

Aktualu

R.Karbauskis: pokštas su užrašu „Gabrielius“ ant taikinio – užribinis humoras

Interviu Aktualu

Mindaugas Kvietkauskas: įvedant saugiklius, būtina išsaugoti žodžio laisvę

Aktualu

Europoje lavinos ir dėl sniego įvykę nelaimingi atsitikimai jau pasiglemžė 21 gyvybę

Aktualu

Tomas Viluckas: Toks neįsivaizduojamas dalykas – mirtis prie parlamento

Aktualu

Seime žlugo A.Verygos bandymas pertvarkyti gydymo įstaigų valdymą

„Ginčas“: D.Adomaičio užsipultas Ž.Skučas – LKL piktžaizdė ar savo srities profesionalas?

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:46
02:03

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką