Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuviai savaitę planavo vestuves Italijoje su planuotojomis iš viso pasaulio

Italijos, kaip vestuvių šalies, pristatymas
„Redijus photography“ nuotr. / Italijos, kaip vestuvių šalies, pristatymas
Šaltinis: 15min
0
A A

Puikus klimatas, vilos, pilys, naminis vynas, gardus maistas ir vynuogynas, kuriame lankėsi pats Justinas Timberlake'as, laukė lietuvių ir kitų svečių. Daugiau nei 15 vestuvių planuotojų iš 10 skirtingų šalių, tokių kaip Jungtinės Amerikos Valstijos, Brazilija, Jungtinė Karalystė, Nyderlandai ir Lietuva susirinko Italijoje.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Viduržemio jūros pakrantėje, Čilento regione ir Amalfio pakrantėje, spalio pabaigoje vyko Italijos kaip vestuvių šalies pristatymas. Šią nuostabią pakrantę pristato jau daugiau nei 20 metų vestuvių planavimu užsiimanti vestuvių planuotoja „Sposa Mediterranea“ kartu su lietuve, vestuvių Italijoje planuotoja, Olga Raškauskiene.

Susituokus Italijoje, santuoka galioja ir Lietuvoje

Susirinkusioms planuotojoms ir būsimiems jaunavedžiams buvo numatyta įdomi intensyvi programa. „Toks Italijos kaip vestuvių šalies pristatymas organizuojamas pirmąkart, tačiau džiaugiuosi, kad čia su manimi atvyko net trys poros iš Lietuvos“, – sako O.Raškauskienė, pasiūliusi būsimiems jaunavedžiams vykti drauge su ja, nes tai gera proga per trumpą laiką susipažinti su didžiąja dalimi paslaugų teikėjų ir nuspręsti, kas galėtų tikti šventei.

„Redijus photography“ nuotr./Italijos, kaip vestuvių šalies, pristatymas
„Redijus photography“ nuotr./Italijos, kaip vestuvių šalies, pristatymas

Be to, tai puiki proga patikrinti, ar Italija – ta šalis, kurioje būsimiems jaunavedžiams gera. Įsimylėjėliai teigia, jog ypač naudinga, kad į seminarą buvo pakviesti merijos atstovai, su kuriais buvo aptartos įvairios problemos, susijusios su vietos teisiniais reikalavimais, ir detaliai išdėstyta eiga, kaip sutvarkyti dokumentus, kad santuoka galiotų bet kurioje pasaulio šalyje. Taip pat per seminarą savo paslaugas pristatė to regiono restoranai, viešbučiai, vilos, pilys, tad poros galėjo išsirinkti jiems labiausiai tinkančius paslaugų tiekėjus.

Suvaidintos vestuvės ir gardus vynas J.Timberlake'o lankytame vynuogyne

„Per savaitę mes kartu aplankėme tokius Pietų Italijos miestus kaip Argopolį, Miorį, Minorį, Amalfį, Ravelą Skalą, Positaną, apžiūrėjome vestuvėms tinkamas vietas, mėgavomės itališkais vynais ir maistu, plaukiojome Viduržemio jūra naktį, grožėjomės jos grotomis, stebėjome vestuves, lankėmės vynuogynuose, kuriuos aplankė pats Džastinas Timberleikas, džiaugiamės citrinmedžių plantacijomis ir šventėme kaštonų šventę su vietiniais italais Skalos miestuke“, – sako vestuvių Italijoje planuotoja Olga Raškauskienė.

Atvykę sužadėtiniai susiplanavo vestuves

Per šią savaitę lietuviai sužadėtiniai tikėjosi susiplanuoti vestuves, kurias čia švęs 2015 ir 2016 m. Vestuvių Italijoje planuotoja O.Raškauskienė sako, kad planuodami iš anksto sužadėtiniai sutaupo nemažai pinigų, renkasi iš gausybės pasiūlymų, turi laiko svarstymams. „Na, o jei reikia suplanuoti vestuves greitai, tai galima padaryti ir per du mėnesius“, – šypsosi moteris.

Vestuves Italijoje galima švęsti už tiek pat, kiek ir Lietuvoje

Jauna kauniečių pora sako, kad jiems Italija labai patiko, nes einant gatve vis randi naujų vietų, kur norėtum fotografuotis arba tuoktis. Paprašyta palyginti planuojamą vestuvių biudžetą Italijoje ir Lietuvoje, vilniečių pora sako, kad jis maždaug toks pat – apie 10–15 tūkst. eurų: „Mes vis dar svarstome, kokį fotografą, vaizdo operatorių, vedėją ir didžėjų rinktis, kur pasisiūti suknelę ir kostiumą, kokius žiedus pirkti ar užsakyti, todėl biudžetas ir svyruoja.“

Jauna pora planuoja, kad į jų vestuves Italijoje atvyks apie 20 asmenų iš Lietuvos – tėveliai, broliai, sesės su šeimomis ir artimiausi draugai. Visų svečių prašys susiplanuoti atostogas ir kartu praleisti kelias dienas saulėtame krašte.

„Redijus photography“ nuotr./Italijos, kaip vestuvių šalies, pristatymas
„Redijus photography“ nuotr./Italijos, kaip vestuvių šalies, pristatymas

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką