Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 21d. 15:16

Lietuviškasis Rembo skelbia karą Kauno nusikaltėliams

Saulius Siparis
TV3 / Saulius Siparis

Šį ketvirtadienį TV3 eterį užkariaus kovinių veiksmo filmų žvaigždė, lietuviškuoju Rembo vadinamas aktorius Saulius Siparis. Kartu su Kauno mobiliosios kuopos pareigūnais jis įsivėlė į kraują kaitinančias gaudynes su laikinosios sostinės plėšikais ir narkomanais.

Vos pradėję darbą tvarkos sergėtojai ir TV3 laidos „Žvaigždė policininkas“ herojus gavo skubų iškvietimą: prie Kauno pilies įvykdytas apiplėšimas – pagrobtas mobilusis telefonas. Į įvykio vietą atvykęs ekipažas su S.Sipariu priešakyje pastebėjo netoliese stoviniuojantį vyriškį. Šis, išvydęs pareigūnus, dėjo į kojas.

„Stok!“ – sušuko pareigūnai ir jau po kelių akimirkų įtariamasis buvo priremtas prie sienos. Viskas vyko taip greitai, kad vyriškis atsitokėjo tik tuomet, kai jam buvo dedami antrankiai. Sulaikytasis ne tik bandė priešintis, bet ir agresyviai gynėsi, esą nekaltas: „Nepadariau nieko nusikalstamo! Sauliau, pasakyk jiems!“

„O iš kur žinai, kad aš Saulius?“ – apstulbo policijos pareigūnu tapęs S.Siparis. Vyriškis tikino garsų aktorių pažįstantis, tačiau ginčytis ir priešintis būti apieškomas nenustojo. Tvarkos sergėtojams teko jėga atremti jį į policijos automobilį, o apieškojus įtariamąjį išaiškėjo, kad šis – narkomanas. Vyriškio kišenėse buvo rastas švirkštas ir prie stovinčio automobilio padangos buvo aptiktas pagrindinis įkaltis – telefonas. Apiplėštasis jį atpažino.

„Kiekvienam reikėtų pabūti mano vietoje ir pamatyti, kaip greitai reaguoja jauni mūsų vyrai. Likau priblokštas, ką pareigūnai sugebėjo padaryti vos per porą sekundžių“, – policininkų darbą įvertino žymus aktorius.

Sulaikytas vyriškis jau ne kartą kalintas už įvairius nusikaltimus. „Daug kartų esu vaidinęs nusikaltėlius. Džiaugiuosi, kad realybėje teko pabuvoti tik kitoje barikadų pusėje. Kuo mažiau tokių banditų vaikščios laisvėj, tuo visiems bus ramiau“, – pripažino S.Siparis.

Taip pat laidoje išvysite aktoriaus Gintaro Mikalausko mėginimą tramdyti neblaivius jaunuolius, ištisą parą neduodančius ramybės savo kaimynams. Žvaigždei teko akis į akį susidurti su itin agresyviais jaunuoliais ir pamokyti juos bendravimo etiketo. „Vyrai, kam tuos ožius rodot? Atvyko pareigūnai – būkit mandagūs!“ – kartojo aktorius.

O štai dainininkei Donatai Baltrušaitytei teko raminti švenčiančius pusnuogius vaikinus, dainininkei Rasai Kaušiūtei – atgaivinti alkoholio padauginusį ir be gyvybės ženklų krūmuose gulintį žmogų. Moterų kolegė Rūta Lukoševičiūtė kartu su Molėtų pareigūnais atsidūrė tikro giminaičių karo sūkuryje: kas ir kodėl muša ligotą aštuoniasdešimtmetę?

Alkoholis, narkotikai, vagystės ir kvapą gniaužiantis kovinių veiksmo filmų herojaus aktoriaus S.Sipario pasirodymas dokumentiniame realybės šou „Žvaigždė policininkas“ – jau šį ketvirtadienį 20.30 val. per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:44
00:10
24:14

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką