Dabar populiaru
Publikuota: 2017 liepos 4d. 15:54

Lietuviško kino filmo „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ aktoriai atšventė filmavimo pabaigą

Šventės akimirkos
„Singing Fish“ nuotr. / Šventės akimirkos

Spalio mėnesį kino teatruose pasirodysiančios romantinės komedijos „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ aktoriai gali ramiai atsikvėpti – filmavimo darbai jau baigti. Ir nors filmo kūrybinei komandai dar liko nuveikti ne ką mažiau svarbius darbus – sumontuoti ir kino filmą pateikti žiūrovams – aktoriai ir kiti kūrybinės komandos nariai atšventė sėkmingai įveiktą pirmąjį etapą.

Pažymėti filmavimo pabaigos į Vilniuje įsikūrusį „Olympic Casino Lietuva“ susirinko nemaža dalis kūrybinės komandos: režisierius, prodiuseris, scenaristas, aktoriai, dailininkai, operatoriai, grimo meistrai ir kiti kūrybinės komandos nariai.

Smagiame vakarėlyje linksminosi ir draugiškame pokerio turnyre sudalyvavo filmo režisierius Andrius Žiurauskas, prodiuseris Povilas Skaisgirys, scenarijaus autorius Jonas Navickas, aktoriai Justinas Jankevičius, Emilija Latėnaitė, Elžbieta Latėnaitė ir kiti.

„Singing Fish“ nuotr./Justinas Jankevičius
„Singing Fish“ nuotr./Justinas Jankevičius

Filmo „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ kūrybinės komandos teigimu, beveik visi jie labai susidraugavo. Su niekuo nesusidraugavo tik scenaristas Jonas Navickas, kuris, aktorių ir režisieriaus teigimu, yra „labai nemalonus ir įtampą linksmoje kompanijoje keliantis tipas“. Prisimenant linksmiausias filmavimo akimirkas, kūrybinės akimirkas komandos nariai netramdė nuoširdaus juoko, vakarėlio svečiai dalinosi prisiminimais bei džiaugėsi (nesidžiaugė tik liūdnai pagarsėjęs scenaristas), jog turėjo galimybę sutikti daugumą žmonių ne darbo aplinkoje.

Romantinėje komedijoje „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“, kaip kino režisierius, debiutuojantis A.Žiurauskas tikino, kad per visą filmavimo laikotarpį jis jautė ir baimę, ir siaubą ir gailestį, jog viskas jau baigėsi: „Turėjau ir bemiegių naktų, ir visiškos baimės, siaubo akimirkų – ar imtis, ar nesiimti, juk tai toks iššūkis! Bet buvo ir milžiniško džiugesio susitikus su aktoriais ir visa komanda, o dar vėliau užplūdo gailestis, kad viskas eina į pabaigą.“

„Singing Fish“ nuotr./Andrius Žiurauskas
„Singing Fish“ nuotr./Andrius Žiurauskas

Prodiuserių kompanijos „Singing Fish“ kuriamame filme „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ pagrindinį – paskutinio romantiko žemėje ir nelabai vykusio stand-up komiko Beno – vaidmenį atliks humoristas Justinas Jankevičius. Jo personažas desperatiškai bandys susigrąžinti didžiąją savo meilę. Kartu su komiku ir įvairių televizijos laidų bei projektų vedėju šiame filme vaidmenis atliks aktoriai Dainius Kazlauskas, Elžbieta Latėnaitė, Emilija Latėnaitė, Ainis Storpirštis ir kiti.

„Andrius Žiurauskas – fantastiškas režisierius. Jis didis maestro, kuris aikštelėje komandai diriguoja taip, kaip aukščiausio lygio dirigentas. Taip pat ir darbas su didžiais aktoriais, su kuriais aš dirbau – neįkainojama patirtis. Visa komanda – tikri profesionalai ir man buvo didžiulė privilegija su jais dirbti“, – gerų žodžių ne tik režisieriui, bet ir visai komandai negailėjo J.Jankevičius.

TAIP PAT SKAITYKITE: Aktoriaus Andriaus Žiurausko širdį užvaldė meilė: „Pusmetį erzinome vienas kitą“

Spalio 6 dieną kino ekranus pasieksiantis prodiuserių kompanijos „Singing Fish“ kino filmas pasakos apie paskutinį romantiką žemėje ir nelabai vykusį stand-up komiką Beną, kuris įsitikinęs, kad jie su Atėne – ideali pora. Deja, taip atrodo tik jam... Kai romantiškos vakarienės restorane metu Atėnė palieka Beną, jis prisiekia, kad per septynias dienas susigrąžins didžiąją savo gyvenimo meilę. Tačiau mergina sugrįžti nesiruošia. Dainininke svajojanti tapti Atėnė gyvenimo džiaugsmą, po to, kai paliko Beną, atrado su Sauliumi, gerokai vyresniu ir vyriškesniu odontologu.

Filmo kūrėjai žada, kad tai bus smagi romantinė komedija, kurios situacijose save atpažins kiekvienas nors kartą gyvenime beprotiškai įsimylėjęs žiūrovas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką