Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 14d. 09:26

Lietuviškoji Arianos Grande antrininkė – apie 184 tūkst. sekėjų ir mylimąjį Eloną Peniką

Viktorija Jukonytė ir Elonas Penikas
Asmeninio albumo nuotr. / Viktorija Jukonytė ir Elonas Penikas

Vilnietis Elonas Penikas, neretai pavadinamas tobulo kūno savininku, prieš metus, kaip įprastai keliavęs į sporto salę, net nenutuokė, kad netrukus pasikeis jo gyvenimas. Būtent čia užsimezgė jo ir Biržuose gyvenančios Viktorijos Jukonytės draugystė. Nepastebėti Viktorijos buvo išties neįmanoma – išvaizdi mergina atrodo tarsi Arianos Grande antrininkė.

Viktorija Jukonytė – 17-metė gražuolė, socialiniame tinkle „Instagram“ turinti net 184 tūkstančius sekėjų. Pasiekti tokio stulbinančio žinomumo per kelerius metus padėjo ne tik mylimasis, bet ir nepriekaištinga išvaizda. Ypač žemę siekiantys plaukai.

„Susikūrusi instagramą tikrai nesitikėjau, kad kada nors turėsiu tiek sekėjų. Viskas pasikeitė, kai pradėjau dažnai kelti savo plaukų nuotraukas – sekėjų skaičius ėmė sparčiai augti. Bet to, ką darau, tikrai nepavadinčiau darbu. Mėgaujuosi tuo, ką darau“, – 15min sakė mergina.

Prilyginimas A.Grandei – didžiulis komplimentas

Prie augančių skaičių prisidėjo ir faktas, kad Viktorija – atrodo tarsi iš akies traukta popžvaigždė Arianda Grande. Toks palyginimas merginos nestebina.

„Tai girdžiu labai dažnai. Ne tik komentaruose, bet ir realiame gyvenime. Ir man tai didelis komplimentas, nes ji yra nuostabi. Jei negaliu jai prilygti balsu, smagu bent būti panašiai išvaizda. Bet niekada nesistengiau būti į ką nors panaši, taip natūraliai išėjo“, – pripažįsta Viktorija.

Asmeninio albumo ir Scanpix nuotr. /Viktorija Jukonytė ir Ariana Grande
Asmeninio albumo ir Scanpix nuotr. /Viktorija Jukonytė ir Ariana Grande

Ir nors panašumas stulbinantis, kaip pati sako, dėl to jaudintis dar nereikia. Nors sekėjų skaičius yra didelis, daug ją stebinčių žmonių yra iš užsienio.

„Nors gyvenimas dėl instagramo pasikeitė nemažai, tačiau Lietuvoje dar nesu tokia žinoma, kad mane persekiotų gatvėse (juokiasi). Žinoma, atpažįsta, kartais paprašo nusifotografuoti“, – sako mergina.

Asmeninio albumo nuotr. /Viktorija Jukonytė
Asmeninio albumo nuotr. /Viktorija Jukonytė

Kartu gyvenime ir sporto salėje

V.Jukonytė savo socialiniame tinkle neretai dalijasi akimirkomis iš sporto klubo. Išvaizdi mergina neslepia išvaizdai skirianti nemažai dėmesio.

„Taip, stengiuosi prisižiūrėti, sportuoju, sveikai maitinuosi. Negalėčiau pasakyti, kiek tiksliai tam skiriu laiko, labai įvairiai. Manau, kad grožio kūrimas neturi apibrėžto laiko, juk net ir miegas, gera nuotaika, sveika mityba prisideda. O plaukams ir odai taip pat labai didelę įtaką daro mityba. Valgau sveikai ir stengiuosi gauti kuo daugiau vitaminų“, – pataria mergina.

Asmeninio albumo nuotr. /Elonas Penikas ir Viktorija Jukonytė
Asmeninio albumo nuotr. /Elonas Penikas ir Viktorija Jukonytė

Būtent salėje užsimezgė jos pažintis su Elonu Peniku. Interneto platformoje „Youtube“ pora jau išleido ir pirmąjį motyvacinį vaizdo įrašą, kuriuo siekia įkvėpti ir kitus. Meilė sportui yra vienas ir juos siejančių bruožų.

Išvyskite poros naują projektą:

VIDEO: Viktorija Jukonyte & Elonas Penikas fitness couple

„Kartu siekiame bendrai iškeltų tikslų, sveikai maitinamės, sportuojame, keliaujame ir kitaip mėgaujamės gyvenimu. Mėgstu sportuoti, o kai žinau, kiek naudos tai duoda, dar labiau mėgaujuosi tuo“, – pasakoja Viktorija.

Ir nors kiekvienas iš jų sulaukia ypač daug dėmesio iš aplinkinių, abu tvirtina į komplimentus reaguojantys ramiai. Kaip patys sako, pavydo nėra, mat vienas kitu labai pasitiki. Abu pabrėžia – išvaizdos taip pat nereikia išaukštinti.

„Skirtingiems žmonėms gražu skirtingi dalykai. Todėl tai, kas gražu vieniems, nebūtinai gražu kitiems. Suprantama, kiekvienas žmogus stengiasi būti gražus aplinkiniams, tam yra išvystyta grožio industrija: drabužiai, kosmetika, papuošalai. Dabar labai populiaru treniruoti kūną. O kur dar vidinis grožis“, – sako Viktorija.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką