Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 18d. 13:06

Lietuvos aktoriai atskleidė mylimiausias Kalėdų tradicijas

Gabija Jaraminaitė, Giedrius Savickas ir Lina Rastokaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Gabija Jaraminaitė, Giedrius Savickas ir Lina Rastokaitė

Kalėdos – ypatingas metas kiekvienuose namuose. Ne išimtis – puikiai pažįstami scenos veidai, ištrūkę iš teatro skubantys pas savo artimuosius ir puoselėjantys šventines tradicijas. „Idioteatro“ aktoriai Lina Rastokaitė, Gabija Jaraminaitė, Giedrius Savickas, Darius Meškauskas, Gintarė Latvėnaitė bei Andrius Bialobžeskis artėjančių švenčių proga su žiūrovais pasidalino mintimis apie tai, be ko neįsivaizduoja gražiausių metų švenčių.

Pati brangiausia Kalėdų akimirka spektaklio „Urvinė mama“ aktorei Linai Rastokaitei – gausios šeimos susibūrimas prie šventinio stalo.

„Tai yra pats nuostabiausias dalykas – dabar aš tai kalbu ir net graudinuosi“, – prisipažįsta aktorė, nekantriai laukianti, kada retai vienuose namuose susirenkantys artimieji vėl užpildys tėvų namus kasmetiniu šurmuliu.

Gabija Jaraminaitė, drauge su Andriumi Bialobžeskiu spektaklyje „Po 20 metų“ gvildenanti ilgamečių sutuoktinių problemas ir džiaugsmus, atskleidžia, jog Kūčių vakarienė šeimoje neįsivaizduojama be jos firminės keptos lašišos.

Asmeninio albumo nuotr. /Spektaklis „Po 20 metų“
Asmeninio albumo nuotr. /Spektaklis „Po 20 metų“

Tuo tarpu jos scenos partneris A.Bialobžeskis šventinėmis nuotaikomis gyvena jau dabar – aktoriaus balkone spindi papuošta kalėdinė eglutė.

Vaikystės Kalėdos neįsivaizduojamos be šventinių karnavalų darželyje ar mokykloje. Charizmatiškoji Gintatė Latvėnaitė iki šiol prisimena savo mylimiausią vaidmenį – ežiuką nulūžusiais spygliais. „Svarbiausia – kad aš žinojau, jog esu ežiukas“, – juokiasi aktorė, vaikstėje pradėtą vaidybos kelią šiuo metu tęsianti spektaklyje „Urvinė mama“.

Aktorių sveikinimai šventiniame video:

„Urvinio žmogaus“ žvaigždė D.Meškauskas prisimena, jog vaikystėje teko pasirinkti, ką norėtų rasti po eglute – pianiną ar šuniuką.

Aktoriaus bičiuliai nesuabejotų, ką pasirinko Darius, kurio keturkojis bičiulis jį lydėjo ne į vienerias gastroles visoje Lietuvoje. O štai Giedrius Savickas niekada net nesuabejojo pačios mistiškiausios ir laukiamiausios Kalėdų figūros tikrumu.

„Kalėdų senelis ir yra Kalėdų senelis“, – užtikrintai sako šmaikštusis aktorius, paklaustas, kada sužinojo, kas gi iš tiesų slepiasi po balta Kalėdų senelio barzda.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

01:59
31:17
01:23

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką