Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gegužės 7d. 00:14

„Lietuvos balsą“ paliko Rokas Laureckis, Indrė Malakauskaitė, Mantvydas Sabaitis ir Baiba Skurstene

Renginio akimirka
Viganto Ovadnevo nuotr. / Renginio akimirka

LNK muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ šį sekmadienį sprogo emocijų bomba – penktojoje finalinėje kovoje paaiškėjo aštuoni dalyviai, kurie toliau varžysis dėl geriausio Lietuvos balso titulo ir sutarties su „Universal Music“. Nesulaukę nei žiūrovų, nei Mokytojų palaikymo iš projekto iškrito po du Merūno Vitulskio ir Ericos bei Jurgio Didžiulių komandų narius.

Merūno mokiniai Rokas Laureckis, Indrė Malakauskaitė, taip pat Ericos ir Jurgio globoti dainininkai Baiba Skurstenė ir Mantvydas Sabaitis – šie dainininkai negrįžtamai paliko projektą „Lietuvos balsas“.

„Negaliu patikėti rezultatais. Bet nutiko kaip nutiko. Nors aš iškritau, bet labai palaikau likusius projekte. Manau, kad nugalėti turėtų Julija Jegorova, Ieva Zasimauskaitė arba Neringa Šiaudikytė“, – sakė ką tik rezultatus sužinojęs R. Laureckis.

„Aš iškritau, bet  toliau dainuosiu – juk esu dainininkė. Nors ir liūdna, neslėpsiu“, – sakė iš projekto iškritusi Indrė Malakauskaitė.

Tuo tarpu Baiba Skurstenė po iškritimo nesulaikė ašarų. Mergina sakė negalinti patikėti balsavimo rezultatais. „Manau, kad už mane nebalsavo todėl, kad esu latvė. Taip pat dar nesulaukiau palaikymo, nes kiti mane laiko profesionale. Ką padarysi“, – braukdama ašaras sakė Baiba.

Mantvydas Sabaitis, taip pat palikęs projektą, padėkojo už viską, ką gavo dalyvaudamas „Lietuvos balse“, ir džiaugėsi palaikymu. Mantvydas pažadėjo ir toliau dainuoti ir džiuginti savo gerbėjus.

Projekte žiūrovai išsaugojo šiuos M.Vitulskio mokinius: Giedrę Smolskaitę, Vincentą Linkevičių, Gabrielių Vagelį. Tuo tarpu paties Merūno palankumo sulaukė septyniolikmetė Valerija Iljinaitė iš Panevėžio, kuri ant kojų pakėlė visą „Pramogų arenoje“ susirinkusią publiką.

O Ericos ir Jurgio komandoje žiūrovų palankumo susilaukė Eglė Petrošiūtė, Lukas Bartaška ir Deimantė Sinkevičiūtė. Tuo tarpu patys Mokytojai nusprendė toliau projekte išsaugoti Bertą Timinskaitę.

Dalyviai varžosi dėl pagrindinio projekto prizo – sutarties su pasauline muzikos gigante „Universal Music“. Taip pat sekmadienio vakarą pagaliau paaiškėjo ir specialus prizas – kelionė dviems į Niujorką (Jungtines Amerikos valstijas), su galimybe aplankyti Brodvėjaus miuziklą „Mama Mia“.

Kitą sekmadienį – gegužės 13 dieną – projekte varžysis po šešis Violetos Tarasovienės ir Egidijaus Sipavičiaus mokinius. Ypatingas šou svečias bus specialiai iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą pirmą kartą atvykstantis Marlonas Roudette’as iš buvusios grupės „Mattafix“. Atlikėjas ne tik padainuos su vienu iš projekto dalyviu arba dalyve, bet ir „Pramogų arenoje“ susirinkusiems svečiams surengs papildomą šou. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką