Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2021 04 11, 13:16

„Lietuvos balsas. Vaikai“ dalyviai stebina savo veiklomis: rašo komiksus ir tyrinėja kosmosą

Sekmadienio vakarą televizijos eteryje savo balsais ir istorijomis visą Lietuvą ir vėl stebins „Lietuvos balsas. Vaikai“ aklųjų perklausų etapo dalyviai. Talentingi vaikai iš visos šalies pasiruošę užkurti itin stiprią kovą tarp projekto mokytojų.
„Lietuvos balsas. Vaikai“ 3-iojo sezono 4-oji laida
„Lietuvos balsas. Vaikai“ 3-iojo sezono 4-oji laida / LNK nuotr.

Tačiau kai kurie projekte dalyvaujantys vaikai gali pasigirti ne vienu talentu. Įkvėpti televizijos žiūrovus žada vienuolikos metų „KK2 vaikai” žurnalistė Viltė, kuri jau dabar rašo komiksus ir ateityje planuoja tapti žinoma rašytoja, projekto mokytoja tapti žadanti ir mokytojų kėdę jau šiandien išbandysianti kosmoso tyrinėtoja Emilija, talentinga jaunoji dailininkė ir kovotoja už žmogaus teises Dominyka bei dvylikos metų klaipėdietė Emilija, kuri nustebins papasakojus, jog po pamokų eina... mokytis išgyvenimo atviroje jūroje.

„Lankau Klaipėdos jūros kadetų mokyklą. Tai kaip kareivių mokykla. Čia mes mokomės ne tik savigynos, laivybos, rikiuotės, bet ir kaip reikia išgyventi tiek sausumoje, tiek jūroje. Šiuo metu esu valties vadė ir laivo vado pavaduotoja“, − pasiekimais didžiuojasi projekto dalyvė, kurios pasirodymą žiūrovai išvys sekmadienio vakare.

Laidos filmavimo akimirkos – galerijoje:

Tokį neįprastą užsiėmimą dalyvę paskatino pasirinkti tėvai, kurie pamatę kaip Emilija mėgsta vadovauti namuose, nusprendė, kad kareivių mokykla būtent ta vieta, kur ji galės visiškai atsiskleisti. Jaunoji kadetė laidoje žiūrovus nustebins ne tik savo balsu, bet ir sugebėjimu daryti atsispaudimus stovint ant rankų, tačiau pripažins, kad nors sunkios išgyvenimo treniruotės miškuose ar jūroje jos negąsdina – scena sukelia visiškai kitokius jausmus.

Tuo metu dešimtmetės Emilijos iš Visagino svajonė – tapti projekto mokytoja. Todėl ji jau dabar turi paruošusi planą, kaip to pasiekti ir jau dabar rašo savo dainas. Vis tik dar labiau mergaitė nustebins papasakojusi, jog laisvalaikiu mėgsta tyrinėti kosmosą ir susirašinėti su ateiviais.

LNK nuotr./„Lietuvos balsas. Vaikai“ 3-iojo sezono 4-oji laida
LNK nuotr./„Lietuvos balsas. Vaikai“ 3-iojo sezono 4-oji laida

„Noriu būti garsi atlikėja, kurią visi žinotų, todėl stengiuosi jau dabar parašyti kuo daugiau dainų. Mėgstu jas rašyti apie Lietuvą. Bet rašau ne tik dainas. Taip pat laiškus kosmose gyvenantiems ateiviams. Mes su jais susirašinėjame apie tai, kaip jiems sekasi, kokie jų norai ir kaip aš juos galėčiau išpildyti“, − laidoje pasakojo kosmosą pro teleskopą stebinti Emilija ir pripažino – neva atsakymą iš kitoje planetoje gyvenančių būtybių tikrai yra gavusi.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

15min ieško vaikų, kurie pasižymi išskirtiniais gabumais. Jeigu jūsų vaikas piešia, skaičiuoja, moka kelias kalbas, rašo, kuria, užsiima išskirtine veikla, turi įdomių pomėgių, kurie stebina tiek jus, tiek aplinkinius, kviečiame pasidalinti jo talentais ir pasiekimais bei papasakoti savo NUOSTABAUS VAIKO istoriją. Taip pat galite siūlyti giminaičių, kaimynų vaiką, tačiau nurodykite kontaktą, kuriuo galėtume susisiekti su šeima. Rašykite mums užpildydami šią formą. Projekto idėją palaiko - „Anvol“
Ačiū, kad dalyvaujate!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką