Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 16d. 20:04 , Atnaujinta: 2021 gegužės 16d. 22:38

Šou „Lietuvos balsas. Vaikai“ triumfavo Manto Jankavičiaus mokinys Džiugas: pelnė 10 tūkst. eurų

Džiugas Joneikis
Aleksandr Leonov nuotr. / Džiugas Joneikis
Sekmadienio vakarą įvyko didysis LNK projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ trečiojo sezono finalas. Džiugas, Aistė, Amelija, Dominyka, Atėnė ir Lėja surengė įspūdingus šou, kuriuos mokytojai pavadino pasaulinio lygio. Vaikams prieš ėjimą į sceną patarimus dalino jų muzikos etalonai: Andrius Mamontovas, „The Roop“, „Jauti“, Jurga Šeidukytė, Monika Liu ir Ieva Narkutė. Specialiai tik finalui į projektą sugrįžo ir Karolina Meschino, viso šou metu bendravusi su finalistais ir jų šeimos nariais. Kas triumfuos, tiesioginio balsavimo metu sprendė tik televizijos žiūrovai, jie nugalėtoju išrinko Džiugą!

Finalistus nuo laimėjimo skyrė vos trys pasirodymai. Finalo metu jie scenoje pasirodė vieni, bendruose pasirodymuose su savo mokytojais ir kūrė šou, kurie gali lygiuotis į pasaulinės scenos standartus.

Balsavimas vyko dviem etapais: pirmojo etapo metu žiūrovai išrinko tris superfinalistus, kuriais tapo daugiausiai Lietuvos žiūrovų balsų surinkusi Monique komandos finalistė Atėnė, Manto komandos finalistas Džiugas ir Donato komandos finalistė Amelija.

Aleksandr Leonov nuotr./Karolina Meschino, Rolandas Mackevičius, Kristina Radžiukynaitė-KaYa
Aleksandr Leonov nuotr./Karolina Meschino, Rolandas Mackevičius, Kristina Radžiukynaitė-KaYa

Trys superfinalistai buvo paskelbti tiesiogiai iš LNK balsų skaičiavimo studijos, kurioje rezultatų laukė projekto vedėjai, mokytojai ir visi šeši finalistai. Po trijų superfinalistų paskelbimo, balsavimas buvo paskelbtas iš naujo ir trys vaikai scenoje pasirodė dar kartą. Visų šešių dalyvių superfinalo pasirodymai buvo nufilmuoti iš anksto, o eteryje buvo parodyti tik trys.

Po antro balsavimo etapo, žiūrovai nubalsavo, kad trečiojo sezono nugalėtoju turi tapti keturiolikmetis Džiugas. Finale Džiugas surengė išskirtinį ir labai spalvingą pasirodymą su „The Roop“ daina „Discoteque“, kuriame parodė ir savo choreografines galimybes. Superfinale vaikinas atliko Khalid dainą „Youth“.

Džiugui Joneikiui atiteko ne trofėjus, šlovė, bet ir 10 tūkstančių eurų piniginis prizas.

O ką palaikėte jūs? Išreikškite nuomonę apklausoje:

„Sveikinu Džiugą, pelnytai laimėjusį „Lietuvos balsas. Vaikai” trečiojo sezono nugalėtojo trofėjų. Linkiu užmegztą su klausytoju ryšį paversti ilgalaikiu. Nuojauta kužda, kad ši akimirka reikšminga − Lietuva turi naują, labai perspektyvią muzikos scenos ir ekranų žvaigždę“, − apie nugalėtoją atsiliepia Kūrybos namų ELITAZ, aštuonerius metus Lietuvoje įgyvendinančių „The Voice“ franšizę, vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius.

Po nugalėtojo paskelbimo Džiugas neslėpė nuostabos, kadangi balsavimo metu apžvelgiant tarpinius rezultatus nebuvo pralenkęs viso šou metu lyderės pozicijoje buvusios Monique komandos finalistės Atėnės.

LNK nuotr./Džiugas Joneikis
LNK nuotr./Džiugas Joneikis

„Tikrai nesitikėjau. Į projektą atėjau tiesiog smagiai pabūti ir surasti draugų, o ėmiau ir laimėjau. Ką?! Ačiū labai visiems, kurie palaikė, kurie rašė gražias žinutes. Niekada jūsų nepamiršiu. Ačiū šeimai, gerbėjams, draugams. Tai buvo neįkainojama patirtis. Susiradau daug naujų draugų. Esu dėkingas ir Mantui, nes to, ką gavau iš jo, negausiu net per dešimt metų niekur kitur.

Savo piniginį prizą tikrai investuosiu į savo ateitį – studijas ir muziką. Tikrai iškart neišleisiu, taupysiu, bet visų žiūrovų laukia geri kūriniai ir geros mano dainos“, – po pergalės kalbėjo vaikinas.

Begalinio džiaugsmo neslėpė ir Mantas Jankavičius, kuris per jaudulį paskelbus nugalėtoją net pamiršo į jo rankas įteikti projekto trofėjų – tai padarė iškart po eterio, „Lietuvos balsas. Vaikai“ tiesioginės Facebook‘e transliacijos metu.

„Kad Džiugas laimėjo, yra nuostabu. Mudviejų pats pirmas susitikimas ir buvo tas esminis, kai aš pagaliau patikėjau, kad vaikinai gali turėti labai rimtų pareiškimų merginoms, kadangi dažniausiai jos dominuoja projektuose. Kitame sezone laukiu visų bičų mūsų projekte ir jei norit laimėti – eikit į mano komandą. Aišku, jei kitame sezone mane kas nors čia priims“, – juokėsi „Lietuvos balas. Vaikai“ nugalėtojo mokytojas Mantas Jankavičius.

Aleksandr Leonov nuotr./Mantas Jankavičius, Monika Pundziūtė-Monique, Donatas Montvydas
Aleksandr Leonov nuotr./Mantas Jankavičius, Monika Pundziūtė-Monique, Donatas Montvydas

Finalo proga, po ilgos pertraukos, scenoje žiūrovai išvydo ir išsiilgtą projekto reporterę Karoliną Meschino, kuri vos vienam vakarui sugrįžo, kad kartu su Rolandu Mackevičiumi ir KaYra uždarytų išskirtinį trečiąjį projekto sezoną.

Vis tik Karolina prisipažino, kad sugrįžti į televizijos eterį buvo tikras iššūkis. Ypač dėl to, kad į filmavimą ji atvyko ne viena.

„Iš pradžių abejojau, ar esu pasiruošusi tiek fiziškai, tiek psichologiškai grįžti į televiziją po ilgos pertraukos, po nėštumo, su mažu leliuku ir dar maitindama... Su mažyle užkulisiuose buvo tikras iššūkis, bet ir nepamirštama patirtis!

Močiutei kitą dieną po filmavimo pirkau gėlių, nes ji man kas dvi valandas vežiojo Isabellę, kad ją pamaitinčiau. Esu labai dėkinga, kad mamytė mane ragino eiti filmuotis ir sutiko padėti su dukrytės priežiūra“, − pasakoja Karolina.

Finalo užkulisia – galerijoje:

Tačiau finalas buvo kupinas staigmenų ne tik žiūrovams, bet ir patiems vaikams − K.Meschino išpildė finalistų svajones ir supažindino juos su jų muzikos etalonais. Ieva Narkutė, „Jauti“, grupė „The Roop“, Jurga Šeduikytė ir net pats Andrius Mamontovas aplankė vaikus finale ir jiems negailėjo ne tik padrąsinimo žodžių, bet ir patarimų.

„Svarbiausia, kad esi finale. O visa kita – jau nesvarbu. Kelis kartus giliai įkvėpk ir su džiugesiu eik į sceną. Esi scenos žmogus ir scena yra tavo namai, o grįžtant į namus visai nėra ko jaudintis“, − kalbėjo „The Roop“ grupės vokalistas Vaidotas. Būtent šios grupės „Eurovizijai“ skirtą dainą bei visai Lietuvai pažįstamą šokį, pasidavęs geltonajai manijai, scenoje nusprendė atlikti Manto Jankavičiaus finalistas Džiugas.

„Nebijok padaryti klaidų. Nes tik jei nebijosi, tuomet jų ir nebus. Turi būti savimi, paprasta, čia ir dabar. Nedaryk nieko, kas nesi tu. O svarbiausia – nesirunk. Nes čia nėra geresnių ar blogesnių, visi jūs čia esate nugalėtojai“, − finale kalbėjo vieną iš dalyvių be amo palikusi atlikėja Jurga Šeduikytė.

Tuo metu rokeriškos prigimties Dominyka prieš savo pasirodymą scenoje taip jaudinosi, kad pirmą kartą susitikusi su savo mylimiausios grupės „Jauti“ nariais – jų net neatpažino, kas labai prajuokino grupės vaikinus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

00:15
23:28
00:46

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką