Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 24d. 14:21

„Lietuvos balsas. Vaikai“ mokytojai pasiruošę bet kam: klaupėsi ant kelių, skambino Monique

„Lietuvos balsas. Vaikai“ naujo sezono filmavimo akimirka
Organizatorių nuotr. / „Lietuvos balsas. Vaikai“ naujo sezono filmavimo akimirka

Šį savaitgalį Vilniuje įvyko „Lietuvos balsas.Vaikai“ antrojo sezono aklųjų perklausų filmavimai. Per dvi dienas mokytojų kėdes užėmę Donatas Montyvdas, Mantas Jankavičius ir Monika Marija perklausė beveik septyniasdešimt gražiausių šalyje vaikų balsų ir į savo komandas atsirinko po dvylika pačių stipriausių.

Kartu su praėjusių metų nugalėtoja Milėja įspūdingą atidarymo šou sukūrę mokytojai netrukus po to buvo netikėtai apgauti – kėdėms nusisukus, Milėja nusprendė išbandyti mokytojų klausą ir patikrinti, ar visas tris kėdes jai pavyktų atsukti ir dar kartą.

„Mokytojai apie tai nieko nežinojo. Tačiau jų reakcija buvo gana netikėta“, – kalbėjo Milėja, neišduodama, ar jai pavyko dar kartą pavergti visų mokytojų širdis.

Tačiau tai – ne vienintelė staigmena mokytojams. Scenoje juos nustebino ne tik itin patobulėję, mutavę ir nebeatpažįstami pirmojo sezono dalyvių balsai, bet ir išskirtinis dvigubas pasirodymas – kartu dėl vietos projekte kovojo ir dvynės.

Organizatorių nuotr./„Lietuvos balsas. Vaikai“ naujo sezono filmavimo akimirka
Organizatorių nuotr./„Lietuvos balsas. Vaikai“ naujo sezono filmavimo akimirka

„Man šauna pirma mintis, kiek sprendimas dainuoti kartu yra teisingas jums, kaip atlikėjoms. Jūs pasiėmėte dvigubai sunkesnę užduotį, bet tai labai drąsu, už ką jus labai ir sveikinu“, – dviem balsais dainavusiomis dvynėmis stebėjosi Donatas Montvydas.

„Mes matome kiek daug tu patobulėjai per metus, nėra ką lyginti su praėjusiu sezonu. Šiandieną buvo tiek jėgos! Dainavai kaip tikras tigras. Nors pradžioje ir buvo sunku patikėti, jog taip aukštai gali dainuoti berniukas“, – po visus ant kojų sukėlusio, praėjusiame sezone taip pat pasirodžiusio dalyvio pasirodymo kalbėjo Mantas Jankavičius.

Tačiau staigmenų scenoje sulaukė ne tik mokytojai, bet ir dalyviai. Po vieno pasirodymo Donatas Montvydas čiupo telefoną ir vaizdo skambučiu susisiekė su tuo metu prie ežero buvusia naująja septintojo „Lietuvos balsas“ projekto sezono mokytoja Monique.

„Monika, pasakysiu iškart – dabar čia vyksta filmavimai ir viena dalyvė scenoje ką tik dainavo tavo dainą. Daina buvo nuostabi, pasirodymas taip pat, ar tu nieko prieš su ja pasisveikinti ir pasikalbėti visiems girdint?“, – vaizdo pokalbyje su Monique kalbėjo Donatas Montvydas, prašydamas padrąsinti ir duoti patarimų dalyvei, kas scenoje pasirodžiusią mergaitę sujaudino iki ašarų.

Organizatorių nuotr./„Lietuvos balsas. Vaikai“ naujo sezono filmavimo akimirka
Organizatorių nuotr./„Lietuvos balsas. Vaikai“ naujo sezono filmavimo akimirka

Kaip ir pirmame sezone, taip ir šį kartą dėl stipriausių projekto balsų mokytojai buvo pasiruošę bet kam – Monika Marija ne kartą lipo į sceną ir dainavo duetuose su dalyviais, taip pildydama jų svajones, Mantas Jankavičius dėl geriausių balsų klaupėsi ant kelių, šliaužiojo ir bėgiojo ratais scenoje, o Donatas Montvydas, tiesiogine to žodžio prasme, vertėsi per galvą scenoje atlikinėdamas net salto.

Kas buvo tie balsai, dėl kurių taip stengėsi mokytojai, žiūrovai išvysti galės naujame LNK televizijos sezone.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką