Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 14d. 12:23

„Lietuvos balse“ – provokuojantis vaikino pasirodymas: ryškiai padažytos lūpos ir viliojantis šokis

Gytis Jurgevičius
LNK nuotr. / Gytis Jurgevičius

„Lietuvos balse" tęsiasi nokautų etapas. Trys kiekvieno mokytojo komandų dalyviai turi vos vieną dainą įrodyti, kad būtent jie verti su savo mokytoju keliauti į kitą etapą. Iš trijulės Justinas Jarutis, Monika Liu, Monique ir Donatas Montvydas gali pasirinkti tik vieną.

Vos pusantros minutės scenoje priversti mokytojus patikėti, jog dalyvis vertas didžiųjų šalies arenų, kuriuose nuo kovo 8-osios prasidės finalinės „Lietuvos balso“ kovos. Dėl galimybės tęsti savo kelią projekte dalyviai scenoje ne tik atskleis dar nematytas savo puses, bet ir pasirinks provokuojančius ir netikėtus pasirodymų sprendimus, rašoma pranešime spaudai.

Išsiskirti iš konkurentų scenoje nusprendė ir 24-erių metų dalyvis Gytis Jurgevičius. Aklųjų perklausų etape nedrąsiai į sceną su kostiumu lipęs vaikinas nokautuose atskleis visiškai kitokią savo pusę. Aptempti blizgantys berankoviai marškinėliai, ryškus raudonas lūpdažis ir viliojantis šokis, kuris privertė susigėsti net patį Donatą Montvydą – tokią savo pasirodymo provokaciją pasirinko Monique komandos dalyvis Gytis.

„Tokį sprendimą privertė pasirinkti suvokimas, kad jei dabar nešausiu į orą kaip kulka, mane išmes. O šiaip noriu gerai patūsinti ir primint pats sau, kad tūsinti galima visaip“, − apie sprendimą scenoje pasirodyti su ryškiu lūpdažiu ir provokuoti mokytojus viliojančiu šokiu sako Gytis.

LNK nuotr./Gytis Jurgevičius
LNK nuotr./Gytis Jurgevičius

Drąsiai nokautų etape pasirodysiantis Gytis nustebina atskleidęs, kad projekte pasiryžo dalyvauti tik... iš trečio karto. Pirmus du kartus anketą užpildęs ir į perklausas pakviestas vaikinas iš jų tiesiog pabėgdavo.

„Dvejus metus neįdrįsau to padaryti, o šiam sezonui atėjus pasakiau sau – arba dabar, arba niekada. Turbūt turėjau patirti kažkokias pamokas. O šiaip esu mokęsis muzikos pas skirtingus vokalo pedagogus. Kartą net turėjau minčių studijuot džiazą, bet muzikos teorijos pamokos pasirodė tokios neįdomios, kad neapsikenčiau ir šios idėjos atsisakiau“, − apie save pasakoja Gytis.

Gyčio pasirodymo akimirkos – galerijoje:

Dalyvis atvirai pripažįsta, kad iki projekto jokio muzikinio gyvenimo neturėjo ir dažniau muzikos klausydavosi pats, nei ją atlikdavo. Paslaptingai apie savo gyvenimą pasakojantis Gytis nenori klaidinti žiūrovų, kad po tokiu netikėtu ir visiškai kitokiu jo įvaizdžiu buvo užslėpta kokia nors žinutė, ir tik šypsosi paklaustas, ar patekus į kitą etapą galėtų ryžtis net ir kažkam daugiau.

„Tikrai nėra taip, kad prisiriščiau prie tokio įvaizdžio. Bet nebijau eksperimentuoti, todėl esu atviras visiems pasiūlymams, kuriuos sugalvos projekto kūrybinė komanda“, − sako Gytis.

Tačiau ar vaikino įvaizdis nebus suprastas neteisingai ir ar jo dainos atlikimas bus toks pats atimantis žadą, kad Monique jį pasirinktų keliauti į kitą etapą – sužinoti bus galima šį sekmadienį, 19.30 val., per LNK.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką