Dabar populiaru
Publikuota: 2017 liepos 13d. 11:08

„Lietuvos balse“ varžysis miuziklų žvaigždė Kristina Radžiukynaitė: „Jaučiau, kad man čia reikia būti“

Kristina Radžiukynaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Kristina Radžiukynaitė

Projektas „Lietuvos balsas“ pristato miuzikluose dainuojančią atlikėją Kristiną Radžiukynaitę. Atrankoje dalyvavusi mergina nėra naujokė scenoje.

„Žinote, einu ten, kur veda jausmas. Kaip neišmokau per 24-erius metus, taip turbūt niekada ir nesužinosiu, ką reiškia vadovautis protu ir logika. Mano sprendimai yra spontaniški, kyla iš emocijos. Taip atsitiko ir su „Lietuvos balsu“. Aš tiesiog jaučiau, kad man čia reikia būti, dalyvauti. Paragavusi televizijos projektų, keletą metų kračiausi minties grįžti į eterį, bet, matyt, jau nurijau visas nuoskaudas, išsivaliau žaizdas, „užsiauginau skūrą“ ir vėl galiu „grįžti į trasą“, – šypsosi miuziklų žvaigždė Kristina Radžiukynaitė. Ji papildė į penktąjį projekto sezoną įžengusių, jau žinomų atlikėjų sąrašą.

Asmeninio albumo nuotr./Kristina Radžiukynaitė
Asmeninio albumo nuotr./Kristina Radžiukynaitė

Populiariuose miuzikluose dainuojanti atlikėja sako, kad, priešingai nei kiti dalyviai, į projektą ateina ne pergalės, šlovės ar prizo. Ji nori žiūrovus supažindinti su tikrąja Kristina ir jos atliekama muzika. „Mano tikslas – būti išgirstai, pirmą kartą atverti savo sielą, parodyti kokia esu iš tikrųjų, ką galiu, ir supažindinti Lietuvą su miuziklo žanru. Nebenoriu jokių etikečių, kurias man lipdė visą gyvenimą: „lietuviškoji Whitney Houston“, „lietuvių Mariah Carey“ ir taip toliau. Aš Kristina! Ir mano pavardė Radžiukynaitė, ir aš dainuoju taip, kaip dainuoju aš, ir aš nenešioju didelių iškirpčių, ir man žiauriai nepatinka dainuoti visiems atsibodusius koverius, aš turiu savo dainų, aš rašau, aš groju, ir aš noriu, kad tai būtų išgirsta“, – tiesiai ir be užuolankų sako Kristina.

Ne viename muzikiniame televizijos projekte dalyvavusi atlikėja nemano, kad jau suburtas gerbėjų ratas gali padėti laimėti šių metų „Lietuvos balsą“.

Asmeninio albumo nuotr./Kristina Radžiukynaitė
Asmeninio albumo nuotr./Kristina Radžiukynaitė

„Tikrai ne. Visiškai nesijaučiu privilegijuota. Tai, kad dalyvauju, apskritai žino vos keli žmonės. O be to – būkim biedni, bet teisingi: kas mane iš viso atsimena? Tokių žvaigždžių „iškeptų“ TV projektuose – šimtai. Aš juk visiškai kitokia, negu mano įvaizdį žiūrovams suformavo televizija. Ir tiesą sakant, net nenorėčiau, kad jie tai atsimintų. Šis projektas bus man nauja pradžia, kupina jaudulio ir emocijų, ir tuo pačiu, tai bus nauja pradžia. Gal jie net užsimanys ateiti į vieną iš miuziklų, kuriuose vaidinu. Gal. Labai tikiuosi.“

Šiuo metu, K.Radžiukynaitė aktyviai ruošiasi ne tik penktajam „Lietuvos balso“ sezonui, bet ir visiškai naujam miuziklui. Dainininkė tikisi, kad projektas padės jį išpopuliarinti. „Šiuo metu turiu labai didelį iššūkį – pagrindinį vaidmenį Ramūno Cicėno režisuojamame spektaklyje „Meilutė“ (eng. „Sweet Charity“). Miuziklo gerbėjai žino, jog Meilutės vaidmuo yra labai didelis, ir scenoje tenka nemažas, tiek fizinis, tiek emocinis krūvis. Šį kartą būsiu desperatiška, naivi ir amžinai meilės ieškanti šokėja. Bus visko: juoko, ašarų, muzikos ir daug gražių merginų! Premjera jau artėja, bet kol kas daugiau detalių išduoti negaliu“, – sako atlikėja.

Asmeninio albumo nuotr./Kristina Radžiukynaitė
Asmeninio albumo nuotr./Kristina Radžiukynaitė

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką