Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos nacionalinei televizijai „Tele bim bam“ nebereikalinga?!

Neringa Čereškevičienė
„Scanpix“ nuotr. / Neringa Čereškevičienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Ištikimi „Tele bim bam“ gerbėjai naujame LTV sezone neberado jau legendine tapusios muzikinės laidos vaikams, su kuria per devyniolika metų užaugo net kelios žiūrovų kartos. „Tele bim bam“ mama Neringa Čereškevičienė neslėpė liūdnų nuotaikų ir atskleidė, kad „dabar vyksta derybos su valdžia ir su savimi“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Prieš mėnesį „Tele bim bam“ kūrėjus pasiekė netikėta žinia – jų laidos nebereikia, nes praėjusį sezoną ji nepateisino vilčių, sumažėjo reitingai. Tačiau vėliau LTV valdžia persigalvojo.

„Kai prieš mėnesį mūsų laidos buvo atsisakyta, sau buvau vienus taškus susidėliojusi, dabar valdžia susizgribo, prašo grįžti... Dar nieko nežinau, nes derybos vyksta ir su valdžia, ir su savimi... Tačiau mano nuotaikos – blogos... – liūdnai prisipažino Neringa. – Dabar televizija lyg ir norėtų, kad ateitume, bet, kaip visada, tai prašoma daryti už labai mažus pinigus... Prašoma vos ne imti seną medžiagą ir ją permontuoti – visai ne to, apie ką Rimvydas Paleckis kalbėjo anksčiau apie laidos atsinaujinimą. Atsinaujinimui visai nėra piniginių resursų.“

Visiems savo mažiesiems ir didesniems žiūrovams noriu pasakyti, kad kol kas manęs eteryje nėra ne savo noru ir kaip bepasisuktų – dvidešimtas gimtadienis tikrai įvyks.Galimybes pereiti į komercinę televiziją N.Čereškevičienė taip pat vertina skeptiškai – patys žiūrovai gali suskaičiuoti, kiek autorinių laidų vaikams yra populiariųjų televizijų tinkleliuose...

„Manau, kad kita televizija tokiu formatu tikrai mūsų nepriimtų – komercinėms televizijoms to tikrai nereikia, jose laidų vaikams iš viso nėra, – liūdnai konstatavo vaikų draugė. – Galbūt priimtų kažkaip kitaip... Yra daug klaustukų, į kuriuos dar pati turiu atsakyti. Sprendimų žaibiškai daryti nemoku – turiu pakentėti, panešioti tą klausimą... O visgi iki laidos dvidešimtmečio norėtųsi išgyventi ir garbingai padėti tašką.“

Šis sezonas vaikų ir jų tėvelių mylimai laidai turėjo būti jubiliejinis – kitais metais „Tele bim bam“  sukaks dvidešimt metų.

„Visiems savo mažiesiems ir didesniems žiūrovams noriu pasakyti, kad kol kas manęs eteryje nėra ne savo noru ir kaip bepasisuktų – dvidešimtas gimtadienis tikrai įvyks ir dar kartą įrodys abipusę mūsų ir žiūrovų meilę", – prisiekusius „Tele bim bam“ gerbėjus užtikrino Neringa.

Paradoksas, tačiau šiais metais laidos vedėja pajuto naują įvairaus amžiaus žiūrovų dėmesio bangą – vaikai vis dažniau atpažįsta, močiutės priėjusios giria laidą.

„Tele bim bam“ yra stiprus reiškinys – žmonės mus myli. O valdžia yra valdžia... Mes tikrai jaučiamės mylimi žmonių, todėl norime jiems pasakyti tą patį: „Mes jūsų nepaliekame – tikrai dar pasimatysime“, – žinutę per 15min.lt savo gerbėjams perdavė N.Čereškevičienė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką