Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 12d. 17:00

„Lietuvos perlų“ laukia krizinis apsipirkimas už 200 litų ir stalo etiketas prabangiame restorane

Gediminas Jaunius ir Skaiva
TV3 nuotr. / Gediminas Jaunius ir Skaiva

Šį šeštadienį „Lietuvos perlus. Šauniausios damos rinkimus“ paliks dar dvi damos. Karšta dvare TV3 projekto dalyvėms bus ne tik dėl išlikimo, bet ir dėl kivirčų su Madam. Jau ne kartą įnoringa šeimininkė demonstravo savo principus ir pasipiktinimą. Šį kartą jos kritikos strėlės smigs į šunų nemėgstančią Vidą, mat Madam šiuos augintinius tiesiog dievina.

„Ji leido sau pasakyti, kad mane iš projekto nori išbalsuoti dvaro šuo. Kaip tas šuo gali kalbėti, kaip jis jai pasakė mano vardą? Madam pati nori, kad aš nelikčiau projekte“, – dvaro šeimininkės pareiškimu skundėsi Vida, praėjusį šeštadienį išgirdusi Madam komentarą, kad jos šuo Marselis ją išsiųstų namo.

Ant dvaro durų slenksčio stovi ir Nijolė iš Marijampolės, daugumos kolegių nemėgstama už egoizmą ir per didelį aktyvumą.

Taip pat šis šeštadienis visoms damoms taps tikra krizių valdymo pamoka. Laidos vedėjai paskelbs ypatingą rungtį – „Taupymas krizės metu“.

„Kiekviena komanda gaus po 200 litų, už kuriuos galės nupirkti viską, ko reikėtų damai, vienai savaitei atvažiavusiai gyventi į patalpas, kuriose yra tik vanduo, ugnis, baldai ir indai“, – pasakoja laidos vedėjas Gediminas Jaunius. 

Ar sugebės damos nupirkti viską, ko gali prireikti gyvenant tuščiuose namuose, kokius būtinus moteriai daiktus jos pamirš ir kaip jų pirkinius įvertins dvaro komisija, TV3 žiūrovai sužinos jau šį šeštadienį 17.40 val. Damų ištikimieji gerbėjai taip pat pamatys, kaip po savaitės atrodytų dalyvės, pamiršusios nusipirkti šukas ar... muilo.

Be to, ateinančio šeštadienio vakarą dvaro damos mokysis stalo etiketo prabangiausiame Lietuvos restorane. Kokias pastabas per etiketo paskaitas išgirs išsišokti mėgstančios damos? Kuri iš jų mokės naudotis visais stalo įrankiais? O kuri elgsis taip, kad ją pakviesti vakarieniauti būtų gėda?

Madam ir vėl nesutvardys savo liūdesio – „Lietuvos perlų“ dalyvės prisipirko alaus, kurį pasimėgaudamos gers tiesiai iš butelių! 

„Taip besielgiančių damų neturėtų matyti nė vienas žmogus Lietuvoje. Deja, jos užsimiršta, ko čia atvyko“, – pyksta Madam, ruošianti damoms dar ne vieną išbandymą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką