Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 17d. 18:28

„Lietuvos ryto TV“ sezono pristatyme – laidų vedėjų debatai, šokėjų pasirodymas ir krepšinis

„Lietuvos ryto TV“ sezono pristatyme - vedėjų debatai
Viganto Ovadnevo nuotr. / „Lietuvos ryto TV“ sezono pristatyme - vedėjų debatai

Pirmadienį Vilniuje, „Siemens“ arenos krepšinio aikštelėje buvo pristatytas naujasis „Lietuvos ryto TV“ sezonas. Renginio organizatoriai pristatė žiūrovų jau pamėgtas bei televizijoje debiutuojančias laidas. O sezono atidarymą vainikavo krepšinio rungtynės tarp Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ komandų.

„Kitokia televizija“ – tokiu šūkiu šiais metais „Lietuvos ryto TV“ pradeda savo sezoną. Ir iš tiesų, dar nei viena televizija sezono pristatymo nerengė krepšinio aikštelėje. Po trumpos ir drūtos Jogailos Morkūno kalbos naują televizijos sezoną atidarė energingas „Lietuvos ryto“ krepšinio klubo šokėjų pasirodymas. Skambant Michaelo Jacksono muzikai šokėjos darė špagatus, sukinius ir įmantrias kompozicijas.

Iš karto po šio pasirodymo, mikrofoną į rankas perėmė televizijos vadovas Edmundas Jakilaitis, kuris krepšinio aikštelėje inscenizavo savo debatų laidą „Lyderių forumas“. Tiesa, šį kartą jame dalyvavo ne politikai, o penkių televizijos laidų vedėjai.

Savo nuomonę, kodėl jo laida yra geresnė už priešinininko, debatuose išsakė laidos „Super L.T.“ vedėjai Jogaila Morkūnas ir Ieva Ambrazaitė, pokalbių laidos „Negaliu tylėti“ vedėja  Asta Dudurytė, rytinės informacinės laidos vedėjai Domas Burkauskas ir Kristina Garalevičiūtė, kulinarinės laidos „Skonio reikalas“ vedėjas, muzikantas Gidonas Šapiro-Bilas bei naujos laidos „Gyvenimo būdas“ vedėjas Daumantas Butkus.

Viganto Ovadnevo nuotr./Lietuvos ryto TV sezono pristatymo akimirka
Edmundas Jakilaitis

E.Jakilaitis pasidžiaugė, kad jiems per kelis televizijos gyvavimo metus beveik pavyko atrasti kokybiškos televizijos receptą. „Mano galva, mūsų televizija – tikrai kitokia ir skiriasi nuo likusių. Mūsų žinių laidos, manau, pačios geriausios. Be to, mes rodome geriausią pasaulio dokumentiką, o nuo šios sezono bendradarbiausime su BBC televizija“, – susirinkusiems svečiams porino jis.

Naujame „Lietuvos ryto TV“ sezone žiūrovai galės išvysti jau pamėgtas laidas ir keletą naujų. Televizijos eteryje pasirodys: „Negaliu tylėti“, „Ryto reporteris“, „Super L.T., „Skonio reikalas“, „Padėkime augti“, „Gimnazistai“, „Teritorija“, „Pradėk nuo savęs“, „Namų daktaras“, „Šiandien kimba“ ir dar daugelį kitų. Nėra kalbos, kad televizija atsinaujino ir savo kinoteką bei žiūrovai turės galimybę išvysti niekur kitur nerodytų kino juostų.

Po pristatymo, susirinkusi saujelė svečių bei televizijos atstovai nukurnėjo į šalimais esančią „Siemens“ areną stebėti krepšinio varžybų tarp Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ komandų.

Viganto Ovadnevo nuotr./Lietuvos ryto TV sezono pristatymo akimirka
Viganto Ovadnevo nuotr./„Lietuvos ryto TV“ sezono pristatymo akimirka

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką