TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kelialapius į „Lietuvos talentai 2011“ finalą gavo dainininkės – triumfavo 13-metė Dorotėja ir grupė „Smile“

Solistė Dorotėja Kravčenkaitė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Solistė Dorotėja Kravčenkaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaip jau įprasta sekmadieniais, prie televizijos ekranų žiūrovus subūrė dar vienas „Lietuvos talentų“ pusfinalis. Ketvirtąsyk dėl dviejų vietų projekto finale į kovą stojo 10 talentų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vilniaus „Ūkio banko“ teatro arenoje atmosfera įkaito nuo pirmųjų renginio minučių, kuomet sceną užėmė specialiai „Lietuvos talentams“ susibūręs projektas „Smile“.

Angliškai dainuojantis merginų šešetukas pusfinaliui pasirinko Beyonce kūrinio „Halo“ ir grupės „Katrina & The Waves“ kūrinio „Walking On Sunshine“ mišinį, kurį pasiskolino iš serialo „Choras“ (angl. „Glee“). Moksleivės iš Kauno tiek publiką, tiek teisėjus papirko gera nuotaika ir pasirinktu įvaizdžiu.

Vilijos Žukaitytės/15min.lt nuotr./Fresko aokėjos
„Fresko“ šokėjos

Antrosios į sceną pakilo šiuolaikinio šokio improvizacijas kuriančios „Fresko“ šokėjos iš Vilkaviško. Gausus merginų būrys parodė jausmingą ir sinchronišką šokį, kurį žiūrovai pasveikino net klyksmais. „Jei garsus rusų poetas Sergejus Jeseninas, kurio žmona buvo Isadora Duncan, grįžtų iš anapilio, tai pamatęs 16-a tokių basakojų Isadorų neprablaivėtų visus metus“, – girdamas juokavo Vytautas Šapranauskas.

Iš lietuviškos Venecijos – Mingės – atkeliavęs atlikėjas Mindaugas Mišeikis bandė klausytojus papirkti daina. Dainuojančiam ūkininkui pritarė pianistė ir smuikininkė, o publika plojimais pasveikino Mindaugo atliktą George‘o Friderico Handelio ariją „Ombra mai fu“. R.Ščiogolevaitė vaikinui linkėjo neprarasti idealizmo ir atsilaikyti nuo gyvenimo audrų. „Tau nereikia į akademiją, reikia atsispausdinti bilietus ir viskas“, – kalbėjo V.Šapranauskas. Marijus Mikutavičius svarstė, kad jam geriau seksis žvejyba Mingėje, jei sulaukės sėkmės M.Mišeikis emigruotų.

Vilijos Žukaitytės/15min.lt nuotr./`okių kolektyvas Studija Red
Šokių kolektyvas „Studija Red“

Ne pirmą sykį laimę „Lietuvos talentuose“ bandęs šokių kolektyvas „Studija Red“ nudžiugino žiūrovų akį scenele „iš autoserviso“. Mėlynais „mechanikių“ kombinezonais šokį pradėjusios merginos įpusėjus pasirodymui nusisegė viršutinę kombinezono dalį pasigirdus kūriniui „Sexy and I Know It“. „Panos, jūs nerealios!” – emocijomis tryško M.Mikutavičius. R.Ščiogolevaitė džiaugėsi, kad dabar moterims nebereikės laukt eilėse norint pasikeisti padangas, mat visi vyrai keliaus pas „Studiją Red“.

Jaunasis beatbox entuziastas iš Kauno 13-metis Haris Chabibulinas linksmino publiką klubines melodijas primenančiais garsais. „Dabar esu ramesnė, nes mano beveik 4-erių metų sūnus pradėjo beatboxinti. Galvojau, geriau jau tegu būna dainininkas arba šokėjas. Buvau įsitikinusi, kad beatboxo gražiai padaryti neįmanoma, aš klydau ir lenkiuosi prieš tave“, – sakė R.Ščiogolevaitė. „Mano trys kūdikiai irgi kątik pradėjo beatboxinti“, – šmaikštavo M.Mikutavičius.

Svinguoti ir džiazuoti mėgstančios Lindyhopo „Lindy-Hoppers“ šokėjos pasirodė šeštosios. Tarybinėmis mokinukių uniformomis pasipuošusios merginos sušoko energingą, bet trumpą šokį. Būtent dėl šokio trukmės nuskambėjo visų teisėjų priekaištai – jie šokiu norėjo mėgautis ilgiau.

Vilijos Žukaitytės/15min.lt nuotr./ Renginių vedėjas ir dainininkas Martynas Balskus su mylimąja Salomėja
Martynas Balskus su mylimąja Salomėja

Renginių vedėjas ir dainininkas Martynas Balskus scenoje pasirodė dainuodamas garsiąją dainą „Baila Morena“. Kūriniui baigiantis į sceną užlipo ir atlikėjo mylimoji bei mūza Salomėja. „Tu neblogai dainuoji, bet visa kita buvo taip neskanu, kad negirdėjau dainos“, – sakė R.Ščiogolevaitė, nors publika jos nepalaikė. „Man irgi buvo skanu, tai pirmas toks pasirodymas pusfinaliuose. Aš laukiau Salomėjos ir maniau, kad ji išeis nuoga“, – nusivylimą vaidino V.Šapranauskas.

„Apžaisti“ Šapro keiksmažodžiai

Paaiškėjo, kad trumpas „Lindy-Hoppers“ šokėjų pasirodymas turėjo būti ilgesnis – „mokyklos skambutis“ merginoms suskambėjo per anksti. V.Šapranauskas, paaiškinęs, kad raidė „pi“ lygi 3,14, pareiškė, kad, jo nuomone, „situacija yra 3,14zdec“ ir ne kartą reikalavo, jog merginoms būtų leista pasirodyti dar kartą, mat teisėjai ir žiūrovai nusipelnė išvysti visą jų šokį.

Vilijos Žukaitytės/15min.lt nuotr./`okėjai Pijus ir Gintarė
Šokėjai Pijus ir Gintarė

Tiesa, vakaro vedėjai nesileido į diskusijas, kviesdami pasirodyti kitus vakaro artistus. Šokių partneriai, buvę mylimieji Pijus ir Gintarė sušoko jausmingą šokį pagal Christinos Aguileros dainą „Express“ iš filmo „Burleska“. Tačiau komentuodami šį šokį teisėjai daugiau kalbėjo apie iš galvos neišeinančias lindyhoperes.

Amerikos kilusio šokio – popingo mylėtojas Edvinas Aušvicas pasirodymui pusfinalyje „klonavosi“ ir pasirodė drauge su taip pat apsirengusiu In‘Beat. „Buvo nerealu“, – teigė M.Mikutavičius, o R.Ščiogolevaitė pastebėjo, kad galima buvo labiau akcentuoti stiprų judesį pritaikant šviesas.

Vilijos Žukaitytės/15min.lt nuotr./Solistė Dorotėja Kravčenkaitė
Solistė Dorotėja Kravčenkaitė

Ateitį su scena siejanti 13-metė Dorotėja Kravčenkaitė sau pritardama fortepijonu atliko anglišką savo kūrybos dainą, kurią šiltai sutiko susirinkusieji salėje. „Žiūrėdamas į tave, žinau viena ir kitų nuomonių negali būti. Tu esi tobulas, deimantinis talentas“, – sakė M.Mikutavičius. „Kai tu uždainavai, įsivaizdavau, kad žmogus šliaužia per šitą gyvenimo dykumą, jaučia, kad tuoj gaus galą ir staiga iš dangaus nusileidžia angelas vardu Dorotėja ir paduoda stiklinę tyro vandens“, – poetiškai kalbėjo V.Šapranauskas. „Nustebčiau, jei vieną dieną nenorėtum būti dainininkė. Tu turi visus duomenis būti artistė. Tu turi balsą, pati kuri, turi įgimtą žinojimą, kaip elgtis scenoje, esi muzikali, nesi narciziška ir turi savitą stilių. Tu – šimtaprocentinis talentas“, – komplimentus žėrė ir R.Ščiogolevaitė. Beje, D.Kravčenkaitė yra bandžiusi laimę „Vaikų Eurovizijoje“.

„Turėjome veikiausiai stipriausią pusfinalį pusfinalių serijoje“, – sakė M.Mikutavičius. Jam pritarė ir Rūta bei V.Šapranauskas. R.Ščiogolevaitė prisižadėjo į kitą pusfinalį, kuris vyks sausio 1-ąją atsinešti močiutės virtos kopūstienės, kad dalyviams ir teisėjams po Naujųjų nepritrūktų jėgų.

Papildyta 21.45 val.: Daugiausiai savo balsų ir kelialapį į finalą žiūrovai skyrė Dorotėjai. Mergina neslėpė jaudulio ir nuostabos. Antrąją ir trečiąją vietas žiūrovų balsavimo lentelėje užėmė „Smile“ dainininkės bei „Fresko“ šokėjos. Iš šių dviejų kolektyvų antrąjį finalininką rinkti teko teisėjams. V.Šapranauskas atidavė balsą „Smile“, M.Mikutavičius – „Fresko“, o lemiamą balsą R.Ščiogolevaitė skyrė „Smile“.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Grupė Smile
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Grupė „Smile“

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką